Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Czesc kochane!!!! Nie pisalam bo zmoglo mnie zapalenie gardla i goraczka prawie 40 stopni i awaria netu- remontowali nam dach i urwali kabel i troche to trwalo zanim naprawili. Ale juz jestem i zabieram sie za czytanie co u was a tymczasem milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Chciałam coś skrobnąć wczoraj wieczorkiem,ale kaffe szwankowało. M wrócił niespodziewanie wcześniej...:D Mnie pochłonęło moje marudne od 2 dni dziecię...i książka(w czasie snu mego bejbika) ;) Przepraszam,że do żadnej bezpośrednio się nie zwrócę,ale czasu brak..:) Miłego dnia :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOP PAJAKOM!!!!!!!!!!!!!!!! i mrowkom tez!!!! ja tez nienawidze tego paskudztwa Dziekuje kochane za podpowiedz z bialkiem.czyli dzis lutka glutka bedzie jadla jajo z bialkiem,mysle ze napierwszy raz przepiorcze wystarczy. Kino zajebiscie, coprawda repertuar troszke ogłupiajacy...ale zawsze to jakas odmiana, w kinie ciszej niz zwykle, jasniej, wszedzie sa zabawki i dzieci, dostepny jest przewijak i pieluchy. Dostalam tez nosidelko tak zeby maluch mogl siedziec obok mnie w fotelu. Gdyby nie film wszytsko bylo by najpiekniej...moze w przyszlym teygodniu sie poprawia. no i tyle z mojego pisania....dziecko sie obudzilo..... sciskam was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska-fuj pajakom.Nie cierpie dziadostwa,zawsze wolam meza,zeby zabil,bo sama nawet tego sie brzydze zrobic. Julka-osiolek ma fajny pysk;),ale jakby sie sprawdzil to nie wiem. Basienia-to ci mila niespodzianke M zrobil.Widzisz,dalas rade:) Halasliwa-ja bym poszla do kina nawet na jakis sredni ambitny film.Jak bedziemy w PL to sprzedam dziecinke mamie i wyskoczymy z moim bratem i bratowa w miasto. Mia-spryciulka ta twoja Gabcia,moze nagrasz filmik i wrzucisz na maila? U nas dzis noc swietna.Mala sie obudzila jak zwykle o 7,ale ja od kilku dni pozwalam jej wariowac u mnie w lozku i nie wstajemy,a ona po jakiejs godzinie pada i spi do okolo 10.A dzis juz nawet nie szalala,tylko sie przytulila do mnie,podniosla obie nogi(co znaczy,ze trzeba je drapac) i tak ja drapalam ta godzine,przysypiajac jednym okiem i po godzinie zasnela.Bez wstawania,bez rozbudzania wszystkich dookola,super. Ostatnio malutka moja uwielbia jak jej czytam,siedzi grzecznie nawet 10 minut,sama swoje ksiazeczki bierze,wiec uznalam,ze na Mikolaja dostanie ksiazeczke. I biega za pileczka po calym pokoju,tez ostatnio ulubiona zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze prosbe mam: napiszcie mi w jakiej cenie sa sloiczki(obiadki,owoce,jogurty) w PL i jakich firm(od 6 miesiaca),bo ja nie wiem czy brac stad czy lepiej kupic na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a gdzie wy jesteście? Matko nie chorujecie wszystkie czy co?! Haloooo!!! Julka osiolek jest super my takiego kupujemy bo Zawitkowski takiego ma i frania na nim siedziała i była zachywycona tylko nasze maluchy na razie mogą się na tym bawić tylko z naszą pomocą. I jeszcze jedno... ja nie wiem już gdzie to wszystko trzymać!!! zalewają mnie zabawki i ciuszki, butelki pieluchy!!! help! :) u nas jakios idzie... usypianie trwa godzinę ale bez takich ryków jak na początku i sukces wczoraj - eżała w łóżeczku ok 20min bez rączki, bez dotykania i się bawiła takim księżycem lamką, zapalała go i gasiła a ja myślałąm że pęknę ze śmiechu ale dzielnie się trzymaląm :) W nocy nam się obudziła i płakała - moim zdniem zęby :) heh jak zwykle... ale nie teraz ślini się na maksa. byłą u nas dziś pani doktor i powiedziała oczywiście oprócz tego że frania jest już zdrowa :) to że idą 4 zęby. dolne dwójki i na gorze jedynki idwojki. Oj czyli 6 a nie 4... hmm ale mogą wyjść wszystkie a moga partiami moga jutro a mogą za miesiąc... uwielbiam wiedziec na czym stoję! :) idę z moim tatą na zakupy dla frani. dziadek chce zaszaleć... no, to co ja mogę... muszę isć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale dziś oglądam film,jestem zdechła i za godzinę idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO w końcu mam chwilkę, żeby odpisać. Czytałam, ale za każdym razem kiedy zaczynałam pisać, młody się budził. Zaczął wstawać przy wszystkim i jest zupełnie beztroski :D co grozi urazem. Więc czasu jakby mniej. edycia ja daję surowe owoce: banany to na luzaka, jabłka, trochę gruszki, winogron itd. Nic małemu nie jest. Szklana tak jak piszesz - metoda obojętnie jaka, byleby maluszek zasypiał szybko i bezboleśnie. O, ostatnio zrobiłam z córką łapacz snów i zawiesiłyśmy w oknie. Było to ok tydzień temu. I od tej pory nie przyszła do nas w nocy. Jejku tak dziecko uwierzyło, że śpi spokojnie i nic jej się strasznego nie śni. Oby tak dalej. boela sto latek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomarańczowy jak krew to do lekarza bym szła. Pewnie alergia jakaś. MOże po mleku. Mojej koleżanki córeczka tak miała i zmienili mleko na jakieś takie dla alegrików (się nie znam). Jest już ok. haydi to siostra serio miała meeeega farta :D Boże, tego się bałam u siebie. roburku :D :D :D - ksywa niezła :) juleczko fajnie , że bioderka już w porzo. Mamy takiego osiołka. Córka dostała na urodziny. Maluszka trzeba na tym trzymać - wiadomo. Tak na serio to jest zabawka gdzieś od dwóch lat. Córka na niej skakała dopiero wtedy. Trzeba umieć balansować, utrzymywać równowagę, żeby nie polecieć do tyłu. Wiem, bo próbowałam :) kluska ja tam na pająki leję. I inne owady. Kiedyś nawet się nimi zajmowałam "fachowo": zbierałam, badałam pasożyty jelitach larw niektórych z nich. Mniam :P Ale to epizod był. piskip to wyśpij się skoro M ma kumulację dyżurów :) salwia witaski. Dobrze, że już lepiej jest. basienia no to miłe zaskoczenie. Mężyk pewnie też stęskniony :P pimboli osiołek ma fajny pysk... ale jaki ogonek!!!! :P Mi mąż zabronił jeździć :D :D :D cen słoiczków nie pamiętam. Kurde nie mam do tego głowy. Spożywkę u nas mąż kupuje, bo ja nie lubię ;) Ale coś koło 3 - 4 zł z gerbera zupki. Szklana zęby nie będą wiecznie rosły :) Może się w końcu wyśpimy ;) Idę teraz wziąć kąpiel i poczytam trochę. Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli u nas są Gerbery, Bobovita i Hipp.Wydaje mi się,że Hipp najdroższy-ponad 5 zł za większy słoik.My kupujemy tylko Gerbera albo Bobovitę.Z tej drugiej firmy deserki 190 ml są np. po 3,50,obiadki ok.4 zł (też duze).Nie wiem, jak ceny u was, ale wydaje mi sie, że chyba nie ma sensu wieźć z Niemiec.Kiedy zawitasz do Polski? Dziewczyny nie dam rady więcej napisać.Ostatnie dni pod znakiem "mammmeeee" i wspinania się po moich nogach,więc padam. Chciałam jedynie dowiedzieć się, czy Wasze maluchy piją z kubeczków- niekapków,bo Zuza nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane macham zakatarzonym nosem do was jedynie i ślę buziaka od nuli którą osobiście zaraziłam... myszka mała ma wysoką gorączkę i kolejny raz zapalenie gardła. tyle w sumie, walczymy od samego rana i cięzko nam idzie, teraz usnęła ale zbijamy goraczkę tylko na 30 min i znowu rośnie, lekarz był coś tam przepisał i czekamy...wybaczcie ale jestem umordowana i chciałam was tylko pozdrowić . nie dajcie się choróbskom żadnym... jak przyjaciele ze stumilowego lasu: http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=9ab7a742bb&view=att&th=1250530960f1745c&attid=0.1&disp=inline&zw buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi w sprawie sloiczkow. Up-ogonek,mowisz?:P Musze przemyslec sprawe:D Lapacz snow..skad taki pomysl?Fajny. Szklana-swietnie,ze zasypianie lepiej.JKa tez uwazam,ze liczy sie efekt.No..jakby mi Nadinka zasypiala dwie godziny,to bym sie wkurzyla,ale tak.. Rosolku-u nas taniej jednak,ale nie o to chodzi najbardziej.Rzecz w tym,ze znam te firmy i dania,ktore jej na pewno smakuja,poza tym kupie karton i bede miala zapas. Do Polski jedziemy za miesiac na miesiac prawie. Z kubka-niekapka Nadine pije. Maja-jeju,wspolczuje.Oby minelo jak najszybciej. Metoda spania tylko raz dziennie sprawdza sie rewelacyjnie.Dziecko mi spi ponad dwie godziny,wstaje okolo 15 i wytrzymuje do 19,potem kapiel i zasypia w dwie minuty.Rano tez dosypia do tej 10. W dzien tez zasypia bez stekniecia jednego,wiec nie ma sensu wracac do dwoch drzemek,wole jak jest troche bardziej zmeczona niz jak ja na sile trzeba klasc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wasze dzieci tez sie wszystkim dziela z wami?Moja jak je to mi usilnie wpycha taki osliniony kawalek bulki na przyklad i co mam robic,udaje,ze jem,a ona sie cieszy. Juz nie wspomne o smoczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Na, po woli zaczynam żyć. Mały przestaje gorączkować i zanosi się ku lepszemu. Nie wiem tylko jak M się czuje. Jutro wraca do domu i się wtedy okaże. Obym znowu z nim po pogotowiach nie musiała się włóczyć. Przyznaje się bez bicia, że przeczytałam tylko ostatnią stronę. Nie będę czytała więcej, bo znów nie zdążyłabym odpisać. Pamboli mój się raczej nie dzieli. Woli mi zabierać. Taki mały samolub :). Przejście na spanie raz dziennie było by super. Wydaje mi się jednak, że Piotruś jeszcze nie jest na to gotowy. Może jak wyzdrowieje to coś zacznę działać w tym kierunku. majaka zdrowiejcie szybko rosołku Piotruś nie lubi niekapka. Ma taki podobny ale bez ograniczeń mu z niego leci i to mu odpowiada. Niekapek stoi na półce nieużywany. up-83 dziękuję za życzenia. Właśnie świętuję z piwem w ręce a za towarzysz mam internet :) Szklana Piotrkowi właśnie idą zębska 2 dolna już wylazłą (jedna) a jedynki i 2 górne już się wyżynają. Tragedia po prostu. Wszystko się tak skumulowało, że mały budzi się w nocy i płacze zawodząc ojejejojejej. salwia Tobie też powrotu do zdrówka życzę Kluska ja tam pająków się nie boję jak sobie spokojnie chodzą. Co innego jakby po mnie chodziły . Błe... Teraz się troszkę pochwalę. Mój mały gwiazda i pluje ( robi pfu). Mamy z tego całkiem niezły ubaw. I dziś powiedział dziękuję. Tak trochę niewyraźnie ale brzmiało tak jak trzeba. Nie mówi natomiast tata i baba. Za żadne skarby nie możemy go tego nauczyć. Mama i dziadzia wychodzi mu super. Dobra moje kochane aniołki. Znikam. O 5 trzeba do pracy wstać. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, 9 a tu pustki!! No zaniedbałam troszkę ostatnio poranną kawkę na kafe;) Jeny wiecie że to już ponad miesiac trwa!! to moje mega zapracowanie! Miałam nadzieję, ze to juz koncówka, ale koleżanka z biura mnie uśiwadomiła (ona przechodziła to jak ja byłam na macierzyńskim) że to tak jeszcze ze 2-3 miesiace i dopiero się uspokoi, aaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Szybki meldunek.. M przyjechał i już pojechał buuuuuuuuuu...:( Mamy już drugiego ząbka na wierzchu :) Edycia już 6 ząbków..:) fajnie :) Banana dajemy już jakiś czas,surowego :) Oprócz tego jabłko(nareszcie bez bólu brzuszka :)) Gruszka,śliwka,a ostatnio spróbowałyśmy mandarynkę i pomarańczę. Rosołku jak znajdziesz chwilkę napisz jaki macie ten stolik,bo trzeba teściom podpowiedzieć co mogą kupić ;) Ja myślałam o chicco,najbardziej mi się podoba. Wiki pije z kubeczka ze słomką i zwykłego :) Pomarańczowy i jak już lepiej z kupką? Haydi,a ile chcesz przeznaczyć pieniążków.Myśmy kupili teściowej robot kuchenny,ale miała okrągłe 50 więc prezent wypasiony :) I co teściowa lubi może kwiatki :) http://www.allegro.pl/item819820165_flip_flap_musisz_go_miec_mikolaj_prezent_film.html Robur niezłe jaja macie tam z dzieciakami :) Julka kuń piękny :) Kluska a to Ci pająk ;) Ja już wcześniej pisałam o robactwie,którego nienawidzę..brrrr Choć zwykły pająk mi nie straszny.Ja nie lubię tego co mnie obłazi w lesie :D Piksip,no kurka...poczekamy :D Salwia hej 🖐️ Hałaśliwa kino super ...szkoda,że mało tego i tylko w większych miastach. Pimboli Wiki non stop mi coś daje do buzi,najbardziej lubi dzielić się chrupkami.A jeśli powiem jej,żeby mi dała smoczka,to bez problemu da mi go ;) Wrzucam Ci stronki ze słoiczkami.Masz tam ceny,możesz przejrzeć :) http://bobovita.frisco.pl/ http://www.totu.com/index.php?st=gerber http://hipp.dodomku.pl/ Szklana zakupy z tatą....bezcenne ;) Up łapacz snów,mamy też piękny...super pomysł.Wiesz jak zbajerować dzieciaka,he,he..:) Maju zdrówka 🌻 dla was :) Boela dobrze,że u was lepiej :) Uciekam bo dziecię wstało..pa,pa Miłego dnia kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witasy, Melduję, że żyjemy i puki co mamy się dobrze, tfu,tfu. Kurcze nie mam zupełnie weny do pisania. Basienia i Piksip witaski z rana. A ja wysprzątałam chałupę i niunię położyłam spać. Dopiero co zjadłam śniadanie. Na szczęście obiadu nie muszę gotować, bo mam z wczoraj. Zaszalałam wczoraj i poszłam na 2 godz ćwiczeń i dziś już czuję wszystkie mięśnie a co będzie jutro-wole nie myśleć. Od dziś zaczynamy wizytacje u rodziny i znajomych i skończymy w niedzielę. Wybaczcie, że nie odpiszę każdej. Ogólnie życzę wszystkim zdrówka i dobrych nastrojów. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co.. Spała małolata 20 min. w tym2 razy się przbudzała! Pimboli, jak Ci zazdroszczę tego, że Nadinka śpi 2 h i wieczorem ładnie zasypia. U nas jest tak, że na siłę ją kładę, potem próbuję drugi raz w ciągu dnia. Nie zawsze się udaje,więc od 17 jest tak marudna, że modlę się, by nadszedł już wieczór. W nocy budzi się z rykiem nawet 6 razy. Na szczęście szybko zasypia. A zębów nie ma.Biega za mną cały czas i wspina się po mnie, bo chce na ręce albo za ręce (być prowadzona).Ciężko ostatnio. Bardzo. Pomarańczowy niekoniecznie Twoja córcia nie będzie raczkowała. Moja najpierw stawała na nogi i próbowała chodzić,a za jakiś czas nauczyła się też chodzić na czworakach. Maju więc zdrówka dla Was :) Basieniu i na weekend sama? Mia Twoja Gaba chyba bardzo sprytna ruchowo chyba wyprzedza wszystkie nasze dzieciaczki :) A Emi z kolei przoduje w uczeniu się nowych rzeczy :) Zuza też coraz cwańsza: otwiera sobie uchylone drzwi, pokazuje gdzie jest bozia, staje przy telewizorze i przełącza kanały (najczęściej na sportowe :) ). Tatuś raz jej pokazał i teraz nie wie jak oduczyć, bo ona potrafi podejść i zmienić kanał, kiedy on akurat coś ogląda :) Basieniu postaram się znaleźć później linka do stoliczka. Teraz idę do wrzeszczacza, bo łóżeczko jej się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś wyjeżdżamy na weekend, więc mnie nie będzie. Pogoda ma być śliczna. Cieszę się bardzo. Rosołku u mnie też kiepsko ze spaniem w ciągu dnia. Krótko śpi bardzo i już. Z Zasypianiem nie ma problemów ani wieczór, ani w dzień. Chociaż tyle. Mamy dwie drzemki: ok 9 (no bo wstaje po 5 :D) i po 13. Na razie u nas nie wchodzi w grę jedna, bo i tak dla niego przerwy pomiędzy są długie. Jak wstaje o 13.30 (tyle przeważnie śpi) to go muszę już kąpać po 18 bo jest padnięty. I w dzień też zasypia w trzy minuty, więc jest śpiący. W nocy nie najgorzej. Ale w dzień mam hardcore :) Biegam jak nakręcona. Ale będzie coraz lepiej. :) Ok idę bo mam jeszcze ok 20 minut wolnego :D Wypoczywajcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilunię ;) Up wypoczywaj i wspaniałej pogody :) Rosołku wraca w sobotę wieczorem,ale w poniedziałek znów jedzie .. Jeśli któraś chętna to w Tesco jest pudło na kółkach z klockami za 29.90..to też może być super prezent na Mikołaja :) Później przylezem jak Wiki pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! wpadlam sie przywitac i pochwalic,ze moj Szymcio wczoraj zrobil sam trzy kroczki a dzis juz dwa a potem cztery.Wiec zaczyna juz chodzic moj spryciaz:D U nas ze snem jest tak,ze szymcio wstaje ok 6-6.30 potem ok 8-8.30 idzie spac i spi ok 1,5godz. Nastepna drzemke ma ok 14 i roznie spi od 30min do 1,5 godz nie ma reguly i w zaleznosci ile pospi ok 19-20.30 idzie spac na noc. Up milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) pojawilam sie z wami przywitac :) moj komp cos szwankuje i mam wlaczony tryb awaryjny... :( wrrr akurat dzis kiedy moj M jest w pracy dzis Adasko moj lobuz pobil rekord hihi zasnal wieczorem przed 21 i spal do 7 zjadl flache i po 8 wstal :) trzymajcie sie :) jak urwisek moj zasnie postaram sie was doczytac ... teraz wisi i na nodze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dawno nie widziane kochane mamuśki!! Pewnie mnie już nie pamiętacie, bo tak długo się nie odzywałam :( ale cóż… jedyne wytłumaczenie to notoryczny brak czasu :( Widzę, że większość dziewczyn odstawiła już swoje maleństwa od piersi. Ja jeszcze karmię w nocy i robię to z lenistwa, bo moja mała z butli nie je a podawanie łyżeczką w środku nocy kompletnie ją rozbudza i ma ochotę na zabawę a nie na spanie :( a tak do cycusia się przytuli i spańsko :) Piksip moje piersi też są małe (prawie jak jajka sadzone) a po porodzie były takie piękne :) Odnośnie starań o dziecko to chyba zaczęłam dobrą hossę, bo już 5 maluchów wśród znajomych jest na tym świecie a 3 jeszcze w drodze :) Fajnie, bo Madzia będzie miała komu dokuczać ;) Hałaśliwa moja nie zgrzyta zębami , bo ma tylko dwie dolne jedynki :) ale mojej siostry córa jak jej się pojawiły górne to zgrzytała więc to chyba normalne u maluszków Igmik czosnaczek czosneczek jogurt naturalny? Jeszcze nie dawałam, ale czas zacząć :) bo te jogurty dla dzieci są dość drogie a Madziołek je uwielbia :) Poli na pewno jadłospis się podoba :) i jedzono smakuje :) Ja też kiedyś chciałam mieć bliźniaki, ale jak widzę ile jest zajęcia przy jednym to dwójki sobie nie wyobrażam :) a moja znajoma ma trojaczki urodzone miesiąc przed moją Madzią :) Kochane nie zdążyłam nadrobić zaległości :( może jutro się uda, bo mam wolne w pracy, ale szybciutko pytanko: jak sądzicie czy prześwietlenie klatki piersiowej może zaszkodzić małej? Karmię jeszcze piersią, w przyszłym tygodniu mam badania okresowe i taki właśnie dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy stronę... 666;) Iwonka- nie wiem z tym prześwietleniem, raczej nie powinno zaszkodzić. Basienia- a jakie to klocki?w tym tesco? Igmik- ludzie skąd ty tle sił bierzesz, wysprzątane, ugotowane podziwiam! Ja to leń taki jestem, że szok, tzn. taka wykończona że nic mi sie nie chce. Salwia- super, że jużpierwsze kroczki Szumcio stawia! chyba pierwszy na forum, chyba że coś przegapiłam, a mogłam bo ostatnio to czas mi przez palce ucieka. Ale dziś wieczorem mam wyjście...;) umówiłam sięz koleżankami na spotkanko;) Miłego popołudnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli u nas najdrozsze sa obiadki z hippa... a moj lubi gerbera i z hippa dynie z indykiem... z bobovity nieprzepada... ale slyszalam od znajmoej ze wiekszy wybor jest za granica.... jej maz kupuje i przywozi dla ich maluszka... to zalezy na jak dlugo chcesz przyjechac.. a odnosnie dzielenia sie posilkami hihi przypomnialo mi sie ze moj urwis chetnie dzieli sie chrupka z psem hihi podstawia jej pod pyszczek chrupe ale ja mowie dora niewolno i piesek odwraca glowe na bok hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki!;) Mamy dwa kolejne zabalki- razem juz szesc wyszly niespodziewanie bez wiekszych przejsc. Oby wszystkie tak wychodzily... Musze sie Wam przyznac ze sieedze przed komputerem i sie smieje sama do siebie, zaskakuje sama siebie i zreszta moje malzenstwo mnie zaskakuje;) Jak bysmy byli para malolatów! Nawet tuz po slubie nam tak nie odbijalo a tu prosze... Dzis o 11 dostaje sms "Przyjedz do domku czekam..." (Maja byla dzis u mojej Mamy, a Babcie M.wyslal do nich:P) No i co mialam zrobic, nawialam z roboty ciut wczesniej i do domku(chociaz bylam 20km od domu...) Wchodze do domku a tu pachnaca kapiel czeka;) Tego jeszcze nie bylo urwalismy sie z pracy na wspolna kapiel i przytulaki:P i to w południe! Serio nam juz bije w dekiel! Pozdrówka dlawszystkim, nadrobilam zaleglosci w pisaniu, alenie bardzo mogeteraz pisac bo jestesmy same i zaraz bedzie trzeba szykowac kapiel! Jak Maja sie polozy to jeszcze zajrze!Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he...Kluska bije w dekiel no co Ty ..piękne to :D tak romantycznie i spontanicznie :)..miau :D Piksip stronka niezła rzeczywiście też o tym dzisiaj pomyślałam ;) Wklejam stronkę Tesco...można sobie pobrać w pdf katalog z produktami :) Klocków jeszcze nie widziałam..mama kupiła i jutro chyba pojadę po nie :) http://www.tesco.pl/promocje/gazetki/katalog-zabawki.php#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-dziekuje za linki.Jednak u nas taniej i bezpieczniej(w sensie,ze mala zje,bo lubi). Ja kilka tygodni temu kupilam Nadince pudlo klockow drewnianych i uwielbia sie nimi bawic,a najbardziej stukac jednym o drugi. I znow jestes sama,ale przynajmniej naladowalas akumulatory. Rosolku-u nas tez do niedawna bylo kiepsko z zasypianiem,ale teraz jest super.Moim zdaniem miala za duzo snu w dzien,potem rano wczesnie wstawala i ogolnie bez sensu. Znam ten bol jak sie czeka na to az bedzie wieczor i dziecko pojdzie spac,a do tego jeszcze nie wiadomo czy tak chetnie pojdzie.Trzymaj sie. Up-masz racje,drzemka raz dziennie ma sens tylko wtedy jak dziecko dosc pozno wstaje,jak moja,ktora spi do 9-10(z mala przerwa z ranca,ale nie wstajemy z lozka wtedy). Udanego weekendu.A dokad to sie wybraliscie? Salwia-gratki z okazji pierwszego kroczku. Julka-Hipp u nas tez jest najdrozszy.Na pewno w PL jakies sloiczki wyprobuje. Z psem moja sie nie dzieli,bo pies ma zakaz wchodzenia do kuchni jak my jemy,wiec nie ma mozliwosci.Zreszta przypuszczam,ze by nie wzial,bo on nawet z ziemi nic nie podniesie jak spadnie.Je tylko z michy. To ci dal pospac Adasko:) Kluska-milo tak sie umowic na schadzke z wlasnym mezem,co?Ja wczoraj mialam taaaki megafajny wieczor z moim;) Szklana-u was zeby ida,to moze i u nas sie cos zacznie dziac.W sumie to nie wiem co tam u malej w paszczy,bo ciezko zajrzec w gorne dziaslo. U nas dzis spokoj,jedno spanie.Pogoda fantastyczna,18 stopni dzis bylo i sloneczko.Rok temu o tej porze bylismy zasypani sniegiem. Moje dziecko ma nowa zabawe:trzyma sie lapkami i staje na jednej nodze,a druga wyprostowuje w bok.Sprawia jej to ogromna radosc,a mi sie robi za kazdym razem goraco jak to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu te klocki są drewniane? Duże elementy? Byłam w pon. w Tesco, szukałam klocków i nie widziałam. Up bawcie się dobrze :) O, Szymcio szybki koleś :) Gratulacje! Teraz już pójjjdzieee... Iwonko oczywiście, że Cię pamiętamy. No ja na pewno. Co do prześwietlenia, myślę, że nie powinno zaszkodzić,ale zapytaj w przychodni na wszelki wypadek. Jeszcze wracając do tematu piersi: ja nie ściągam pokarmu od pół roku,a mam piersi różnej wielkości. Prawa jest ok. 2 rozm. większa i tak już zostanie jak sądzę. Kolejny kompleks. Piksip poszalej, odstresuj się. W końcu Ci się należy :) Klusko renesans przeżywacie.. Och zazdroszczę. Zeby nam się chciało tak jak się nic nie chce... Wiecie, że kupiłam w maju farbę do włosów i do tej pory stoi w łazience? Zaniedbałam się i nie mogę znaleźć siły, by coś zmienić. Pimboli różne są opinie np. nt.słoiczków z Bobovity,a Zuzia lubi bardzo.I , co ważne, są stosunkowo niedrogie. A teraz muszę się podzielić cudowną wiadomością, bo inaczej pęknę! Zuza ma zęba!Jupppiii! Co prawda na razie dziąsełko spuchnięte, czerwone i tylko biała kreseczka, ale co? Liczy się. Już wiem , dlaczego jest problem ze snem i ciągle mała taka przytulaśna oraz marudna. Kluska narobiłaś mi apetytu tymi swoimi opowieściami....mmmm...idę męża podręczyć. Ciekawe co mi powie na te umizgi hihihi... Pa pa, upojnych i przespanych nocek. Aaaa no i chciałam się pochwalić, że ważę kilo mniej,niż przed ciążą. To jakiś sukces, choć z 6 kg muszę jeszcze zrzucić. No. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×