Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Basienia strasznie mi przykro z powodu smierci dziadka-trzymaj sie kochana:( Robur 🌼 dla ciebie Pomaranczowy dobrze,ze to nie krew tylko miesko:) Mia ja bym wybrala stoliczek:) Piksip 🌼 i dla ciebie za nocki up zeby ta goraczka to nic powaznego nie bylo.I straszna tak stracic caly dom bardzo wspolczuje twoim kuzynkom. Julka my to zanaczy M myje uszka przy kapieli Szymciowi. Dagusia moj Szymek wstaje ok 6 a chodzi spac ok 20. No i moj Szymcio od paru dni robi sam kroczki na razie po trzy,cztery i sie czegos chce lapac.A za raczki to prawie biega tak sie spieszy:) A co do zabkow to my nadal czekamy na pierwszego ale jakos nie chce sie pojawic:)No i prezentow tez jeszcze nie wybralam,choc Szymkowi cos wymysle wiekszy problem mam z Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
A naszej wychodzi 2 górna, a jedynek górnych jeszcze nie ma, tylko dolne :) Dajecie na obiadki 2 dania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosłam ją za rączki i jak się rozszalałą to nie chce przestać , faktycznie tak bardziej biega albo" defiladowym krokiem" chodzi:) piksip jeszcze co do ząbków, szwagierka ma 16-sto miesięcznego synka i mówiła wczoraj ze jak juz jedynki wyjdą to mogą następne isc te głęboko nawet wcale nie pokolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam w południe :) Ja tylko na chwilkę bo muszę zaraz małego uspać i trochę posprzątać. Julka - no ja też uwielbiam welonki - są świetne :) W tym akwarium mam tylko tego welonka i 6 neonek no i roślinki ważne są żywe - muszę co chwilę nowe kopować bo welona ciągle je zjada :) No i do welonek ważne, żeby miały nie za ciepło - do 22 stopni max. i musi być grzałka z termostatem bo nie lubi zmian temperatur no i wydajny filtr - ja mam w tym małym akwarium filtr na 240 litrów :)Welonka mam już jakoś rok. Poprzedni żył 7 lat i był już tak duży, że musiałam mu zrobić większe akwarium no ale w tym większym niestety nie pożył długo.... A w tym dużym akwarium mamy żołwia :) Do niedawna były dwa, ale jakoś ostatnio się atakowały i jednego oddałam znajomej. wyślę Ci zdjęcie na meila jaki żółw tam mieszka :) Dodam tylko, że jest to najlepszy kumpel Olka. Jak go wyciągnę na mieszkanie to ciągle chodzi za Olkiem :) A Olek aż piszczy jak go wyciągam z akwarium :) No i mały uwielbia wrzucać mu flipsy :) U nas noce też super, mały śpi od ok 21:00 do ok 7:00 - 8:00 więc super. Oby się nie pogorszyło tylko. Mia - ja też wybrałabym ten stolik z tego powodu, że moje dziecko uwielbia stawać przy czym się da i dla niego taki stolik jest ostatnio idealny. Up - kurcze, straszne to co spotkało Twoje kuzynki .... Napewno teraz bardzo potrzebna jest pomoc rodziny i znajomych. Boże, nawet sobie tego wyobrazić nie mogę co ja bym zrobiła gdyby mi się cały dom spalił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi super mozesz mi przeslac kilka fotek i welonka tez :) m2384@vp.pl a i ile dajesz i jak czesto pokarm welonkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Malinova 🌻 🌻 Robur 🌻 🌻 Haydi 🌻 🌻 Julka 🌻 🌻 Kluska 🌻 🌻 Pimboli 🌻 🌻 Piksip 🌻 🌻 Mia 🌻 🌻 Up 🌻 🌻 Dagusia 🌻 🌻 Igmik 🌻 🌻 Salwia 🌻 Dziewczyny bardzo dziękuję za ciepłe słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up masakra totalna...stracić wszystko w jednej chwili.. Oby jak najwięcej ludzi pomogło i szybko odbudowali to co stracili.. Chciałam więcej napisać,ale smerfuś-marudek wstał :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Up - straszna sprawa z pożarem! Ogromnie współczuję. Powiedz co jest im najbardziej potrzebne, moze każda z nas coś znajdzie w domu i będziemy mogły Wam jakos pomóc. Igmik a masz jakiegoś linka do waszego stolika? Ten co podalam wydaje mi się fajny o stosunkowo niedrogi, nic ciekawszego w tej cenie nie udało mi sie znaleźć. Tą kostke widziałm na żywo i jest świetna - tylko anglojęzyczna, ale myslę ze to nie szkodzi bo niewiele tak gadania, tylko angielskie piosenki - zabawka super. Myślę ze macie rację, ze dzieci wolą przy czymś stac, dlatego myślę o stoliku. Tylko ta kostka jest taka fajońska - tyle tam do majstrowania :) najwyżej pod choinkę będzie :) Dzięki za rady w sprawie prezentu :) Pikspi myslę że to zęby. U nas dziąsła to totalne góry, są juz mega pofałdowane i wrażliwe - niocki przez to kiepskie, wczoraj Gaba nie chciała jeśc, tylko ewentualnie pić z butli. A co się strachu najadłam na spacerze... nagle z ust zaczęła się Gabie krew sączyć! Mało nie padłam, na szczęście właśnie rozmawiałam z koleżanką, która mnie uspokoiła mówiąc ze tak sie dzieje jak sa bardzo rozpulchnione dziasła - łatwo wtedy naruszyc jakies naczynko krwionosne i krew sie moze polac... masakra. Gaba szprea ciągle w buzi, a czasem samo sobie cos tam podrażni i płacze - bidulka. Juclia ja kupiłam takie krople jak na początku był problem z nadmiarem woskowiny -a le nie sadze zeby to był dorby pomysł na regularna pielegnacje uszek. Ja myję tak jak swoje przy mysciu głowy - woda to uszka, piana i czyszczenie palcem, czasem po kąpieli jeszcze wacikiem, ale laryngolodzy apleuja zeby na waciki (tzn patyczki) uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik fajny ten stolik - zastanawiałam się nad nim - tylko że nie widze już w cenie 150 zł, a dużo droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja dalej nie wiem co kupić :) ale mam dumanie hehe dla chrześniaka na pewno kupię kostkę, dla Gaby pewnie stolik, tylko nie wiem który :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia Obejrzałam i stolik i kostkę i obie zabawki są super.Nawet sobie wstawiłam w ulubione,żeby nie zapomnieć jak będę szukała jakiejś zabawki dla małej. Mojej też kiedyś ni z tego ni z owego poleciała krewka z dziąsełka na spacerze,musiała się uderzyć leciutko w rączkę wózka a i zęby przy okazji. Mam nadzieję,że noce nas wszystkich wkrótce zmienią się na lepsze.Nie wiedziałam co to znaczy mieć nieprzespane nocki teraz już wiem.Dziś noc troszkę lepsza,bo od 21.00 do 3.30 spała bez przerwy,potem natomiast jadła już co godzinę do 7.00,nawet sie wyspałam i mam lepszy humor Up Straszna historia ze znajomymi,nie mogłe sobie wyobrazić jakbym miała wszystko stracić w jednej chwili. Julka i Haydi Zazdroszczę super nocek.Moja mama mnie dziś pocieszała,że to nie wina niuni,że tak płacze w nocy,jak dorosłego coś boli weźmie tabletkę i idzie spać a jak takie maleństwo ma powiedzieć,że go coś boli i jeszcze się dorosły na nie złości.Fakt,rację ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi super zolwie :) moja kolezanka miala takiego tylko byl troche wiekszy miala go kupe lat i zaczal jej chorowac i zdechl miala mega zalobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Julka jak będę miała chwilę to Ci poślę jakieś fotki welony i gadów :) Co do karmienia welony to raz dziennie kilka płatków - nie za dużo, bo łatwo przekarmić i woda się zakwasza i to źle dla rybki :) A ona mogła by jeść bez przerwy, ale niestyty trzeba ją ograniczać. A żółw jest strasznie towarzyski. Jest z nami oswojony jak pies prawie :) I co dziwne poznaje nas - my możemy robić z nim wszystko a jak ktoś obcy się pojawia to się schowa i myśli że go nie ma :) Tak tylko zajrzałam. Basienia, o już jesteś - fajnie :) Ech, lecę do małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Haydi kupilam welonka!!! :P tak sie napatrzalam na twojego, ze poszlam do zoologicznego (kolo mnie otworzyli niedawno) i kupilam i przy okazji bylam tam pierwszy raz :) kurcze no wlasnie wiem ze welonka niemozna przekarmiac a ja wrzucam raz dziennie wiecej pokarmu zeby poszedl na bo mo mam wiekszego glonojada i zeby mial co jesc bo on jak wyczuje ze odkrywam pokrywke to wynurza sie z domku i czeka na pokarm :) i on taki zarlok jest i bojke sie ze same glony mu niewystarcza... a szkoda go mam go od malenkosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe, oj Julka :) :) :) :) Fajnie :) Oby długo żył Ci ten rybek :) Ważne, zeby nie miał za ciepło, no i nie był przekarmiony :) Daj zdjęcie rybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane Mało zaglądam ostatnio bo jakoś nie mam sily. Dzisiaj w nocy frania bardzo płakala i jak jej posmarowałam żelem dziąsełka to zwymiotowała i musiałyśmy obie się przebierać a potem spała z nami i tylko spała jak ją trzymałam za rączkę jak puszczałam nie spała...więc ja zombie.. Teraz kima a ja ugotowałam obiad i jestem. Up - o kurcze... rzewczywiście jak mówi Mia powiedz co potrzeba może uda nam się pomóc :( MIa ja mam kostkę od jakiś 2 miesięcy i frania ją lubi ale staje przy niej... to znaczy mocno pochylona, więc stolik będzie lepszy :) Basienia trzymaj się kochana :( Dagusia Frania chodzi za rączki ale nie domaga się jakoś specjalnie sama jak zuzia. Jak ją złapię to śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O..rybki na tapecie ;) Podziwiam...piękne stworzonka,ale jak sobie przypomnę u znajomego sprzątanie akwarium..oj ciężka robota..;) Haydi jestem..nie umiem zasiąść i napisać,bo mojej córce poprzestawiały się z drzemki i z pięknej dwugodzinnej popołudniowej zrobiły się dwie pół godzinne i nie zdążę się nawet odwrócić :) 🌻 dla Olusia za 10 miechów,trochę spóźnione,ale jak najbardziej szczere :) Pimboli fajnie,że mała przy ząbkowaniu nie marudzi :) U nas ostatnio jest płacz z byle powodu :( Mia no to masz dylemacik :) Ja myślę,że obydwie zabawki są super.Ja podpowiedziałam teściowej,że na Mikołaja może kupić ten stolik chicco.Rzeczywiście ceny przeróżne,znalazłam jeden z przesyłką za 140zeta.Jak chcesz wrzucę Ci linka :) Piksip ja mam podobnie z tym płaczem.Wiki często budzi się i płacze.Jak wyjdę na chwilkę to płacze.Wczoraj wystraszyła się dziadka,dziś odkurzacza.U nas chyba i ząbki i jakaś wrażliwość się włączyła .. Oby się polepszyło 🌻 Up fajnie,że weekend się udał,jak już pisałam wcześniej przykro mi z powodu Twoich kuzynek :( Julka ja czyszczę małżowinę i tył uszek wacikiem do twarzy nasączonym oliwką.Do środka ucha raczej nic nie wkładam,tylko z zewnątrz otworu usuwam patyczkiem grubym nadmiar woskowiny.:) Przeprowadzacie się super...:) Dagusiu Wiki też budzi się ok.7 i też ziewa,ale spać nie chce.Dopiero po godzinie pada ;) Zdjęcia super :) Pomarańczowy a moja mama też kupiła ostatnie pudło i niestety nie było obniżki :) Miałaś szczęście ...:) Igmik a tak to co u was słychać,co porabiacie? Salwia Szymuś jeszcze bez ząbali?Eee..niedługo powychodzą :) Roburku,a u was raz lepiej,raz gorzej... Oby tych lepszych nocek było coraz więcej :) No,tak nasze dzieciaczki nawet nie mogą powiedzieć,że coś je boli.. W środę jedziemy do Opola na pogrzeb..M zjedzie z tej pieprzonej delegacji,która przeciągnęła się już o tydzień :( Coś śmiesznego mi się dziś przydarzyło.Przyszedł facet na przegląd pieca gazowego i zapytał mnie czy jest mama albo tata :D Fakt nie miałam makijażu,ale żeby tak od razu ..he he...:D Wiki daje mi buziaki z otwartymi ustami :) I w ogóle ostatnio jak nie marudzi i płacze to zaciesza,tak na przemian :) Mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam..buziole dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi jak tylko bede miala troche czasu albo maly zasnie to zrobie fotke welonka :) basienia hehe no wygladasz tak mlodziutko ze facetowi wogole nieprzyszlo na mysl ze to ty jestes mama :) hehe a moj mowi wczoraj do mnie bo ja mowie ze musze sobie na nowo pazurki zrobic a on to musze zamowic kuriera zebym mogla odebrac jakas paczke hihi a on poogladac pazurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane! TO JEDNAK ZĘBY!! wyszedł wczoraj jeden! górna lewa dwójka! ale chyba to nie koniec, bo dzisw nocy znowu masakra. Igmik- miałaś racje;) Też tak podejrzewałam, bo taki płacz oznacza tylko ból. Emilka też cały czas majstruje przy buzi, ale krew jeszcze jej nie poleciała, za to często coś nagryzie i płacze, bo dziąsełka bolą. Mia- to co jednak stolik, ja chyba też się skuszę;) tylko ja to mam mega problem z podejmowaniem decyzji;) musze sie sprężyć żeby pod choinkę był;) na Mikołaja to coś nieduzego, jakaś drobnostka. Książeczka moze- mała uwielbia, ma np taką z serii obrazków dla maluszków 'Ciało" - tam są takie dzieci pokazujace nosek, oczy, brzuszek itp. i ona jak ją otiwra to mówi 'dzieci" czy "dzidzi" i całuje;) Up- to straszne z Twoimi kuzynkami, tragedia. Szklana- i ty wymęczona, wstrętne zęby. U nas też trwa sajgon zębowy. Nie śpimy. Mała nie je:( Wczoraj postanowiłam dla mojego niejadka zrobić super obiad! Wieczorem do 23 gotowałam, zrobiłam jej naleśniczki i mięsne pałeczki, z przepisu wg poradnika nestle, ciekawe czy ja to zacheci do jedzenia, bo nie je mi wcale:( A propos niejadków- jak Zuzia- Rosołku, odezwij się! Basienia- jesteś! A to Wiki, pozmieniała harmonogram odpoczynku dla mamy;) Ależ Cię odmłodził... Miły Pan! Emilce poprzestawiały sie drzemki- znaczy wydłużyła sobie przerwy na szaleństwo, teraz przed 17 zasypia!! i śpi do 18-18.30- zdecydowanie pomyłka! potem dopiero ok. 21 idzie spać na noc, a chodziła w okolicy 19.30-20. Muszę to jakoś wyregulować jej. Dobra, ja stawiam kawke i zmykam czas popracować....buuuuuuu! \\_/J J {_}D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Piksip skoro Emi tak cierpi, to daj jej coś przeciwbólowego, po co ma się malutka tak męczyć. Pola też obraziłą się na moje obiady. Wszystko je jak wcześniej tylko na obiadek mówi ble. Ale nasz obiad chętnie zje. Dzisiaj jej zrobię ulasz z ziemniaczkami-ciekawa jestem co ona na to. Szklana biedna Frania i Ty też. Ach te zębolaki, niech szybko wychodzą!!!! Basienia witaj w klubie u nas też jakiś misz-masz ze spaniem. Nasze dzieci przestawiają się na jedną długą drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
A moja ma 2 drzemki - pierwsza ok. 10.00 - 30min - 1h, i druga ok. 14.00 - ok. 1h i czasem ok. 17.00 na 20min. No i jak z tymi obiadkami? W schemacie jest, ze od 10m juz 2 dania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×