Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Byakuya

szukam kogoś na stałe z warszawy

Polecane posty

Gość Byakuya

Coś o sobie: Witam... Mam na imię Damian i jestem z Warszawy, uprawiam najróżniejsze sporty w tym miedzy innymi Le Parkour, Muay Thai i Krav Mage, kiedyś również taekwon do i karate:) lobię grac w pilke od czasu do czasu ale zajmuje sie głownie moimi pasja mi czyli Le Parkour'em i Muay Thai... Lubie gotować i sprzątać oraz wykonywać najróżniejsze prace domowe Poszukuje dziewczyny z poczuciem humoru, a przy tym ładnej i inteligentnej;) takiej która może nie zawsze ale dość często będzie znajdywała dla mnie czas i chętnie go będzie ze mną spędzała:) Kontakty: GG: 2450967 E-mail: tatsumaru@vp.pl Kom: jak sie lepiej poznamy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałes same nieistotne informacje o sobie, kolego... Uprawiasz sporty - świetnie ale co z tego? Bedziesz miał mało czasu dla kobiety :P Biegasz sobie po mieście niby hobbystycznie? To oznacza, ze możesz nie mieć samochodu i hobby jest niejako wymuszone :P Gotujesz i sprzątasz - super cechy, choć kuicharka i sprzątaczka w jednym to raczej nie jest szczyt kobiecych marzeń :P To co interesuje kobiety, to przede wszystkim - Praca (czy jest a najlepiej mimochodem wspomniec o srednim miesiecznym dochodzie netto) - Samochód - czy go masz i oczywiście jaki - Wzrost - Wykształcenie (jeśli zawodowe, to blado widze Twe szanse :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co interesuje kobiety, to przede wszystkim - Praca (czy jest a najlepiej mimochodem wspomniec o srednim miesiecznym dochodzie netto) - Samochód - czy go masz i oczywiście jaki - Wzrost - Wykształcenie (jeśli zawodowe, to blado widze Twe szanse ) Ktoś tu ma widać wprawę w tworzeniu ogłoszeń towarzyskich. Pracujesz czy korzystasz z usług agencji typu \"Samotne serca dwa\"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm po przeczytaniu paru wątkuw z erotycznego - stanowczo stwierdzam , że wystarczy podać długość penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kobiet wskazówki są znacznie krótsze, bo faceci to lud prosty... kobieta podaje tylko swoją wage i czy robi loda z połykiem :P reszta to kwestie nieistotne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ktoś tu ma widać wprawę w tworzeniu ogłoszeń towarzyskich. Pracujesz czy korzystasz z usług agencji typu "Samotne serca dwa"?" to raczej kwestia obserwacji bo u mnie juz po pierwszym wymienionym punkcie ilość kandydatek przekracza me mozliwosci wykorzystania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, gdzie byłeś z takimi radami 10 lat temu? po co ja te szkoły kończyłam?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destroyed
strasznie ci sie nudzi komiczne . Wypisujesz takie pierdoły ze glowa boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wypisujesz takie pierdoły ze glowa boli" a może to jednak od zbyt późno zjedzonej kolacji? :P Polecam saridon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrrrrrr a ja z połykiem nie robie :O no nic to będę się trzymać kurczowo małzonka i nigdy się nie puszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz??? może ....... chyba powinnam mu kupić kratę piwa i powiedzieć ' dziękuję ci ukochany, że chciałeś mnie bez 'połyku" fakt chłopiec poswięcił się jak mało który przegrał życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem z Warszawy...
...ale mi sie podoba ogloszenie :) tylko brak informacji o wieku :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - albo zmieniasz technike loda, albo musisz zacząć bardziej go cenić.... piwko oczywiscie bardzo wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- zamiast robić loda z połykiem doceniajmy bardziej facetów:D ciekawe ilu z nich wolaloby jednak być mniej cenionymi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak prawda, że mężczyźni są prości ;-) Komiczne, a gdzie głębsza interpretacja tekstu? \"gdzie byłeś\" = szkoda, że Cię nie było z tymi radami ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polciu - udaje, że nie zauważam, gdyż nie ukrywam faktu iż uwolnienie Cie od nudzenia szkolnego przy pomocy wprowadzania w życie swoich rad i zasad jest dla mnie wizją wielce atrakcyjną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tak to rozumiem! wobec tego wybaczam Ci, że nie zauważyłam, że Ty udawałeś, że nie zauważyłeś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wyszukiwarce gg wyszlo ,ze autor ma 18 lat :O ;) dlatego nie podal wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×