Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boli jajnik ale szyjka twarda

a jednak to nie ciąza.Jajnik kłuje ale szyjka twarda.

Polecane posty

Gość boli jajnik ale szyjka twarda

Dziewczyny- wyczytalam,ze po zapłodnieniu (po owulacji) szyjka jest rozpulchniona i miekka. Moja jak wsadziłam palca jest nisko i chyba twarda. Chybaze nie potrafię się zbadac. Sluz mleczny , nie ma go wiele. Nie jestem w ciązy jak myślicie. Od owulacji i zapłodnienia mineło z 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz się tak obserwować to zwariujesz oczekując na ciążę to mi zakrawa na obsesję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli jajnik ale szyjka twarda
wsadziłam środkowy palce prawej ręki do pochwy.I poczułam chyba szyjkę, twarda była. Wyjełam, nie pchałam palsa dalej. Nisko osadzona szyjka daje mi do zrozumienia- mimo owulacji i tak nie jestes w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze coś
ja też sie tak obserwowałam i tez miałam tak jak ty. Dopiero brat mojego chłopaka, który jest ginekologiem, zdradził mi pewną tajemnicę co do szybkiego rozpoznania ciąży. Chodzi o obserwację moczu. Trzeba oddać kilka kropel moczu do jakiegos czystego pojemniczka i zamoczyć dwa palce - wskazujący i kciuk. Po wyciagnięciu powolutku trzeba je odkleić od siebie i jeśli na palcu zostanie taka jakby delikatna maź to ciąża, a jeśli palce szybko wyschną z moczu to ciązy nie ma. Może to wydaje się dziwne, ale u mojej siostry i kolezanki takie "badanie" potwierdziło ciążę :-) Aha, ja zrobiłam coś takiego w 4 lub 5 dniu od stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×