Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

1 godzinę temu, redżina napisał:

Też się nad tym zastanawiam. On nawet psa rano nie wyprowadzi bo śpi do późnych godzin, potem fancy śniadanko i siłka z byczkami. Taksoweczka potem biura albo i to nie. 
Informowanie że jest przeziębiony to jest pierwszy, jaki to on zapracowany i biedny bo jest director w firmie 🥴 

Ale wiecie co mnie dziwi. To że oni czy tam on myśli że ludzie to idioci. Że nikt nie widzi jak jest naprawdę. Bo powiedzmy sobie szczerze, jego utrzymuje Karo. A jego marne tłumaczenia że kanał rajtuzów jest jego to dla mnie żadne tłumaczenia. Potem żeby jego podbudować to Karo pierdzieli do kamery jaki to on zapracowany bo on dużo robi. A potem wyskakuje ze zdjęciami z siłki, śniadankami i wyjazdami i myślą że ludzie wniosków nie wyciągają że to wszystko po to żeby grać szopkę o wzajemnym szacunku i dawaniu sobie przestrzeni w małżeństwie. 
Jak Karo pojechała tylko na weekend do Anglii to on nawet dzieckiem się nie zajął tylko matka Karo. Do Szkocji to ona jeździ z dzieckiem i matką. Nawet ostatnio mówiła że Daria chory i zamiast jego matka pojechała a on nagle ozdrowiał jak został sam i na działeczkę autkiem z byczkami pojechał bo nawet auto nagrywał okraszone „fajne masz autko, podoba mi się”. Oni naprawdę myślą że ludzie to głupki i nie widzą co się odwala i wierzą w tą szopkę szumnie nazywanym szczelinowym małżeństwem. 

Bo ...ów na tym swiecie nie brakuje. Nie wiem czy to ich pracownicy czy naprawdę ludzie piszą im te super pochlebne komentarze pod filmami typu "jesteście najlepszą parą" "macie super związek" "moja ulubiona para". Wiele osób nie słyszało o tej aferze z dywanikiem, a niektórym się wydaje, że życie to świat disneya i że to niemożliwe aby ludzie, którzy wstawiają uśmiechnięte zdjęcia i pozowali jako szczęśliwi żyli w układzie. Andziaks i Luka kreują się jako taka idealna para, wszystko słodko pierdzące i jak na forum banda pojawiła się dziewczyna, która napisała, ze miała okazję być z nimi na jednej imprezie, a dokładnie osiemnastce jego siostry przyrodniej to działy się tam takie i takie rzeczy, że Andzia daje mu dużo luzu i zarywał przy niej do koleżanek solenizantki to ludzie na forum byli w szoku i nie dowierzali, przyczepili się do tej dziewczyny, ze pewnie zmyśla, bo przecież widać po filmach, że sie kochają i takie tam. A już nie raz tam pojawiały się jakieś osoby z otoczenia, które pisały o tego typu akcjach i u Łobuzów jest to samo, że niektórzy nie dopuszczają nawet takiej myśli, że tam mogą odwalać się takie akcje i tą kreacje w internecie traktują jako pewniak.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście nie wszystkie plotki od randomów w internecie są prawdziwe. Jednak chodzi mi o sam fakt, że wielu ludzi nie dopuszcza nawet tego pod uwagę, że jeśli ktoś znany kreuje swoje małżeństwo jako szczęśliwe czy np kreuje się jako bogacza to, że w rzeczywistości może być inaczej. Nawet jakby Darek co tydzień relacjonował samotne wypady z byczkami i kolacje przy świecach to i tak pewnie znalazłyby się jelenie, które stanęłyby w ich obronie i stwierdziłyby, ze jest się hejterem jeśli widzi się w tym coś dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo mówiąca na filmiku żeby pamiętać o szczoteczce do zębów jadąc na wakacje ❤️ dzięki karo za te cenne rady 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo i ostatni film to jakaś porażka. 
Poleca plastikowe japonki, ...enki z poliestru żywcem wyrwane z taniego i tandetnego bazaru mówi że można wystylizować na wieczór. 
Ten film to dowód że ona nie ma już pomysłu na filmy, wali wszystko byleby coś wrzucić. Masakra jakaś. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nawet byczki dostały od Karo zakaz dodawania story z wyjazdu na insta, bo od kiedy na forach się pisze o tym, że są tam razem to nagle nic nie dodali od tego momentu. Jeszcze rok temu sam Darek jak i oni spamowali zdjęciami z działeczki i innych wakacji. Jedyne co to pokazał, że przyszła do nich jakaś dziewczyna na taras. To tak, żeby ludzie zamknęli buzie, ze gej z samymi facetami siedzi. 

Edytowano przez ariana1422
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Byczek nagrał Wojana z dziewczyną i zastanawiam mnie jedno. Czemu Karo z nimi nie ma ? Skoro są dziewczyny to chyba nie do końca męski wypad. 
Ach no tak, trzeba było wrócić do pracy i rzeczywistości. Firmę trzeba utrzymać, pracowników, dom, psa i dziecko i…fanaberie Darii. A mężuś bawi się w najlepsze by potem walić do kamery jaki to on jest zapracowany i zgrzytać zębami że go mamcia utrzymuje. 
A tak poza tym tam to dopiero widać różnicę wieku. Daria na wypadzie z samymi max 25 latkami, bez dzieci i zobowiązań. On też idealnie pasuje bo obowiązków nie ma żadnych. 
 

Edytowano przez redżina
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, redżina napisał:

Byczek nagrał Wojana z dziewczyną i zastanawiam mnie jedno. Czemu Karo z nimi nie ma ? Skoro są dziewczyny to chyba nie do końca męski wypad. 
Ach no tak, trzeba było wrócić do pracy i rzeczywistości. Firmę trzeba utrzymać, pracowników, dom, psa i dziecko i…fanaberie Darii. A mężuś bawi się w najlepsze by potem walić do kamery jaki to on jest zapracowany i zgrzytać zębami że go mamcia utrzymuje. 
A tak poza tym tam to dopiero widać różnicę wieku. Daria na wypadzie z samymi max 25 latkami, bez dzieci i zobowiązań. On też idealnie pasuje bo obowiązków nie ma żadnych. 
 

Czyli dwie pary na wyjeździe Wojan z dziewczyną i Kerad z Maćkiem xd. I tak jak piszesz Karolina ma 40 lat, a znajomi Darka max 25. On nie ma kolegów w swoim wieku, bo tacy nawet jak nie mają dzieci to są zajęci pracą i nie mają czasu na wyjazd przypominający kawalerski co chwile. On i Karolina pasują do siebie jak pięść do nosa, ona nie jest młodzieżowa a wzięła sobie młodszego, który mentalnie nie ma nawet tylu lat co ma, a mniej. Swoją drogą przed Darkiem niby tyle randkowała i wszyscy byli źli. Nie zdziwię się jak po prostu ona była wymagająca, odrzucała wszystkich a potem lata minęły i chciała już mieć dziecko a wszyscy inni byli zajęci i tylko Darek się napatoczył to dorobiła gadkę, ze zawsze chciała młodszego.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ariana1422 napisał:

Czyli dwie pary na wyjeździe Wojan z dziewczyną i Kerad z Maćkiem xd. I tak jak piszesz Karolina ma 40 lat, a znajomi Darka max 25. On nie ma kolegów w swoim wieku, bo tacy nawet jak nie mają dzieci to są zajęci pracą i nie mają czasu na wyjazd przypominający kawalerski co chwile. On i Karolina pasują do siebie jak pięść do nosa, ona nie jest młodzieżowa a wzięła sobie młodszego, który mentalnie nie ma nawet tylu lat co ma, a mniej. Swoją drogą przed Darkiem niby tyle randkowała i wszyscy byli źli. Nie zdziwię się jak po prostu ona była wymagająca, odrzucała wszystkich a potem lata minęły i chciała już mieć dziecko a wszyscy inni byli zajęci i tylko Darek się napatoczył to dorobiła gadkę, ze zawsze chciała młodszego.

Ona wciska takie ściemy że nawet już tego ukryć się nie da. Widać jaka jest niepewna kiedy kłamie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ariana1422 napisał:

Czyli dwie pary na wyjeździe Wojan z dziewczyną i Kerad z Maćkiem xd. I tak jak piszesz Karolina ma 40 lat, a znajomi Darka max 25. On nie ma kolegów w swoim wieku, bo tacy nawet jak nie mają dzieci to są zajęci pracą i nie mają czasu na wyjazd przypominający kawalerski co chwile. On i Karolina pasują do siebie jak pięść do nosa, ona nie jest młodzieżowa a wzięła sobie młodszego, który mentalnie nie ma nawet tylu lat co ma, a mniej. Swoją drogą przed Darkiem niby tyle randkowała i wszyscy byli źli. Nie zdziwię się jak po prostu ona była wymagająca, odrzucała wszystkich a potem lata minęły i chciała już mieć dziecko a wszyscy inni byli zajęci i tylko Darek się napatoczył to dorobiła gadkę, ze zawsze chciała młodszego.

Ona była do wszystkich wymagająca, a do Kerada o wyglądzie dziecka i mózgu niemowlaka już nie? Nikt jej nie chciał i pustka była wkoło. Taka prawda. Nigdy nie była ciekawa, dlatego wybrała YT, nie potrafiła sobie znaleźć miejsca w realu. I nigdy nie wyglądała ładnie. Vlog- Jestem w ciąży i jego miniatura, pokazują nam bobasa i starzejącą się kobietę, tanio umalowaną, małomiasteczkową. Jak ktoś ma poziom, to go ma, a Karolina z Keradem ośmieszała się od początku i musi w to brnąć.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona wydaje mi się taka męska, w senesie sama wszystko ogarnie, dzieciaka, firme sprawy itp. Więc zainteresowany był nią tylko taki kerad, który sam potrzebuje opiekuna. A nie dojrzały ustawiony facet, takich pewnie odstraszala 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, sylwia napisał:

Ona wydaje mi się taka męska, w senesie sama wszystko ogarnie, dzieciaka, firme sprawy itp. Więc zainteresowany był nią tylko taki kerad, który sam potrzebuje opiekuna. A nie dojrzały ustawiony facet, takich pewnie odstraszala 

Tak mi się wydaje właśnie. Męska w obyciu, do tego trans głos, potężna i Keradzik ma poczucie, że mama wszystko ogarnie, mama wybaczy, mama kupi…. Zero w nim męskości, ale ona też tę męskość w nim zabiła. Wszystko na tacy podane, wszystko załatwione- widząc że on ma jakiś talent w kierunku gotowania, napraw- gdyby pocisnęła i ukierunkowała go, zgodnie z tym, czego uczy w firmie, myślę że Kerad nie miałby wyjęcia, tylko zaczął się rozwijać. Nie miała co do niego wymagań, byle był i na rękę jej bardzo takie jego ubezwłasnowolnienie i uzależnienie od siebie- wiadomo, że będzie się trzymał maminej kiecy. Powciska na filmach, jaki pracowity, wspólna firma, a Kerad zadowolony, że mama uwzględnia go wszędzie, spokojnie wysyła foty na portale randkowe…Obecnie przebywa na koloniach, zasłużył dobrym zachowaniem.  

  • Thanks 1
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daria że tak powiem oszczędny w relacjach. Wcześniej japa zadowolona, krocza i stóp końca nie było widać. 
I oni będą wciskać ściemę że afera ich nie dotyczyła a jemu „osobowość” ukradli. Taaaa

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ariana1422 napisał:

I oczywiście nie wszystkie plotki od randomów w internecie są prawdziwe. Jednak chodzi mi o sam fakt, że wielu ludzi nie dopuszcza nawet tego pod uwagę, że jeśli ktoś znany kreuje swoje małżeństwo jako szczęśliwe czy np kreuje się jako bogacza to, że w rzeczywistości może być inaczej. Nawet jakby Darek co tydzień relacjonował samotne wypady z byczkami i kolacje przy świecach to i tak pewnie znalazłyby się jelenie, które stanęłyby w ich obronie i stwierdziłyby, ze jest się hejterem jeśli widzi się w tym coś dziwnego.

Niektórzy ludzie nie łączą kropek nawet gdy ta sama jutuberka poleca co 3 dni inny podkład i za każdym razem to jest jej ulubiony a co dopiero mieliby wychwytywać takie drobnostki jak ton głosu, wyraz twarzy etc. i JESZCZE wyciągać wnioski. Za trudne. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lepsi od Darka się z nią umawiali ale dużo kobiet tak ma, że odtrącają wszystkich a potem jak już są starsze i mają parcie na ślub i dziecko biorą pierwszego lepszego. Sama jak miałam 20 lat miałam koleżankę którą interesowali się różni facet i i niektórzy naprawdę byli spoko, min przeciętni z wyglądu, zadbani, sympatyczni, studiowali trudny kierunek i pracowali, zabiegali o nie ale ona nie nie i o jakieś drobnostki się przywalała, jak już ktoś jej wpadał w oko to bad boye, którzy nie mieli w głowie związków. Potem koło 30 nagle narzekała, że wszystkie koleżanki mają facetów i ci fajni faceci w związkach, a ona nie i nie czemu. Karolina mówiła, ze była na wielu, wielu randkach a przed Darkiem ostatni raz w związku była chyba w liceum i na początku studiów to zobaczcie, ze miała dośc długą przerwę skoro związała się z nim jak miała 29 lat. Pewnie kręciła nosem i szukała nie wiadomo go a jak już zachciało jej się dziecka to byle ktoś zainteresowany kto się zadeklaruje i wszystko na wariata. Oni miesiąc po zaręczynach wzięli ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Mimo wszystko uważam, że w pewnym sensie nasz partner, to nasza wizytówka, bo to my wybieramy. Kerad nigdy nie był tytanem intelektu, mózg rozwielitki do dzisiaj, ego wywindowane w kosmos. Widocznie Karolinie to odpowiada, bo to że ona jest cwana, nie jest tożsame z inteligencją, której i po niej nie widać. Pasuje jej partner, przy którym nie musi się specjalnie rozwijać. Przestała czytać i tylko LATA po eventach, do tej pory ta jedna rzecz jest najważniejsza dla tej dwójki. Jeżeli 40 letnia kobieta nie czuje dyskomfortu w związku z zachowaniem i mentalnością swojego męża, to oznacza, że jest taka sama. 

Edytowano przez Maszeńka1980
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, sylwia napisał:

Ona wydaje mi się taka męska, w senesie sama wszystko ogarnie, dzieciaka, firme sprawy itp. Więc zainteresowany był nią tylko taki kerad, który sam potrzebuje opiekuna. A nie dojrzały ustawiony facet, takich pewnie odstraszala 

Serio? Kobieta, która sama ogarnia wszystko jest męska? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, sylwia napisał:

Ona wydaje mi się taka męska, w senesie sama wszystko ogarnie, dzieciaka, firme sprawy itp. Więc zainteresowany był nią tylko taki kerad, który sam potrzebuje opiekuna. A nie dojrzały ustawiony facet, takich pewnie odstraszala 

Serio? Kobieta, która sama ogarnia wszystko jest męska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej powiedziała że oni się rolami zamienili. I absolutnie nie obrażam tutaj kobiet i mężczyzn i uważam że jest równouprawnienie a przynajmniej tak powinno być. 
On to taka infantylna dziewczynka w tym związku. Kwiaty, ikea, talerzyki, świeczki, dywaniki a ona odwrotnie. Praca a on gotuje i ma się domem zająć. 
I nie zrozumcie mnie źle ale nie wyobrażam sobie żeby mój mąż z takim entuzjazmem leciał do ikei, podniecał się lampkami z action i robił haul zakupowy z chińskich stronek i podniecał się jakimiś kulami szklanymi. Ona przytakuje ale widać że z nudów i jej to nie jara. On nawet jej kosmetyki kiedyś układał w szufladach i podjarany pokazywał drogi rozświetlacz. Jak wypuszczała te kosmetyki z Hean to on mówił że on je testował. No boże drogi, ok, ale on nie jest makijażystą a poza tym te dziewczyny nie mogły? No nie, bo on taki właśnie zniewieściały i na dodatek to próbuje ukryć ale marnie to wychodzi bo ludzie nie są ...ami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli on jest zniewieściały, to jaka jest Karolina? Nie lubi być w domu, nie lubi w tym domu niczego robić, co widać po zaniedbanym mieszkaniu. Ktoś musi wykonywać te obowiązki,  skoro ona szczęście odnajduje jedynie w bywaniu i lataniu…Dla mnie to taka kwintesencja babochłopa, w obyciu, zachowaniu, wyglądzie - dlatego tak rażą te jej idio tyczne pozy przy malowaniu, robienie z siebie eterycznej nastolatki…Nie szłabym tak daleko, robi to co lubi i jedno i drugie. I to przede wszystkim dla własnej wygody. Wolę zdecydowanie faceta ogarniętego w domu, niż babsko, które z tego domu przy każdej okazji zmiata, pozorując pracę i zabieganie, a tak naprawdę robiąc tylko to, co jej daje zadowolenie. Ona na działkę i do domu wpada w charakterze gościa mam zawsze takie wrażenie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich firma marketingowa to lekka żenada, pod twórcami błędne linki, większość twórców  już nie nagrywają, boogiesilver lada chwila będzie miała poniżej 1 tyś., 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, omgeee napisał:

Ich firma marketingowa to lekka żenada, pod twórcami błędne linki, większość twórców  już nie nagrywają, boogiesilver lada chwila będzie miała poniżej 1 tyś., 

A i z Bugsonem coś się ochłodziły relacje. Nawet już pączek pr nie wysyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, omgeee napisał:

Ich firma marketingowa to lekka żenada, pod twórcami błędne linki, większość twórców  już nie nagrywają, boogiesilver lada chwila będzie miała poniżej 1 tyś., 

Firma wygląda, jak wszystko u nich- mieszkanie, produkty firmowane własnym nazwiskiem i wreszcie małżeństwo- wielkie boooom i za moment ze wszystkim, ale ze wszystkim ogromna klapa. Dużo, szybko i byle jak, to ich podejście firmowane sztucznymi zachętami i śliskim uśmiechem. Karloska już wczoraj wyprodukowała z racji samotnych kolonii synka Kerada rolki ze sztucznym calusem. Mnie to na maksa przekonało…..

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, redżina napisał:

A i z Bugsonem coś się ochłodziły relacje. Nawet już pączek pr nie wysyła 

Boogie jest teraz w takim momencie, ze firma marketingowa powinna jej pomóc, Karo do roboty 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, omgeee napisał:

Boogie jest teraz w takim momencie, ze firma marketingowa powinna jej pomóc, Karo do roboty 

Lolitka wagi ciężkiej niestety nie pomoże koleżance, ponieważ ta nie przyjechała na urodzinki do państwa Zakłamanych… A druga sprawa, niech kolejno padają kanały koleżanek, to skryte marzenie zawistnego Kolosa..

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:classic_laugh:Ale zmontowali ekipę w tej agencji Bogie, Koktail, Mateusz bliski sercu Dg, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, omgeee napisał:

:classic_laugh:Ale zmontowali ekipę w tej agencji Bogie, Koktail, Mateusz bliski sercu Dg, 

Same szychy jutuba. Guru influenserstwa. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja to w ogóle jestem ciekawa jak oni pozyskują klientów. Nie widzę żeby ludzie walili do nich drzwiami i oknami. raczej oni wysyłają maile z prośbą o współpracę waląc te informacje które są na stronie. Coś w stylu proszenia się o współpracę z Hean. Nie wiem jak działa taka branża ale patrząc na nich i ich podejście to na pewno oni piszą, no rękę sobie daję uciąć. 

Edytowano przez redżina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2024 o 22:26, sylwia napisał:

Karo mówiąca na filmiku żeby pamiętać o szczoteczce do zębów jadąc na wakacje ❤️ dzięki karo za te cenne rady 

jaka mądra ta karo, pani profesor życia normalnie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kingusianumer2 napisał:

jaka mądra ta karo, pani profesor życia normalnie

Taaak, normalizuje w wieku 40 lat miesiączkę, zawsze ma przy sobie tampony i podpaski. Nie wiedziałam, że tak można, muszę zapamiętać. Normalizuje nadwagę, ale krytykuje szczupłe kobiety, uwielbiam te nauki. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie na Ig ufryzjerow ,tam jest Karolcia w pełnej krasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×