Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

Mam nadzieje, ze Karolina  ogłosi kto jest stalkerem Darka, z Imienia I Nazwiska, policja i adwokat już działa, czyli gruba akcja. 

  • Haha 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jedzonelka napisał:

Moim zdaniem zrobiła to "siwa1313"

To by wyjaśniało te nagłe rozstanie emki z 1313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są jednak glupi, jeśli wierzą w te ich "tłumaczenie". Sam nagrywał się na siłowni z "byczkami", wyjazdy na Chorwację tylko w towarzystwie "byczków".. te jego hasła w stosunku do nich za każdym razem brzmią dwuznacznie.. ślepy by poznał, że on lubi facetów przez te wszystkie aluzje jakie on robił w stosunku do swoich "byczków" 😅 i jestem przekonana, że Karo o wszystkim wiedziała.. i że to były jego zdjęcia i jego konto.

  • Like 7
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, o co chodzi? Co za akcja ze zdjeciami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dariaol napisał:

O rany, o co chodzi? Co za akcja ze zdjeciami? 

Dokładnie, ja też nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis sytuacji jest na innym wątku o nich: Jajeczny płaszcz oraz na forum Wanda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Cececece13 napisał:

Ludzie są jednak glupi, jeśli wierzą w te ich "tłumaczenie". Sam nagrywał się na siłowni z "byczkami", wyjazdy na Chorwację tylko w towarzystwie "byczków".. te jego hasła w stosunku do nich za każdym razem brzmią dwuznacznie.. ślepy by poznał, że on lubi facetów przez te wszystkie aluzje jakie on robił w stosunku do swoich "byczków" 😅 i jestem przekonana, że Karo o wszystkim wiedziała.. i że to były jego zdjęcia i jego konto.

Ależ oczywiście. I to jak czasami na nich patrzył na vlogach. I teksty „nieważne gdzie, ważne z kim” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, jedzonelka napisał:

Moim zdaniem zrobiła to "siwa1313"

Nie ma co robić, przerabia zdjęcia i siedzi na appkach. Jasne jak słońce.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, jedzonelka napisał:

Moim zdaniem zrobiła to "siwa1313"

P.S. mogą się razem z Darkiem ustawić na lewatywę z olejku.

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:classic_biggrin::classic_biggrin:Karo I dg to rodzina sielankowa, wręcz idealna, mimo ogromnej różnicy wizualnej i wiekowej wciąż razem. Nie wierze, żeby kłamali swoich wiernych widzów. Poczekamy na rozwój i pewnie Karo ogłosi kto ich zniesławiał :classic_biggrin::classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2024 o 22:23, Cececece13 napisał:

Ludzie są jednak glupi, jeśli wierzą w te ich "tłumaczenie". Sam nagrywał się na siłowni z "byczkami", wyjazdy na Chorwację tylko w towarzystwie "byczków".. te jego hasła w stosunku do nich za każdym razem brzmią dwuznacznie.. ślepy by poznał, że on lubi facetów przez te wszystkie aluzje jakie on robił w stosunku do swoich "byczków" 😅 i jestem przekonana, że Karo o wszystkim wiedziała.. i że to były jego zdjęcia i jego konto.

Kurczę, ja to sama nie wiem, co o tym myśleć. Aż tak by kłamali dla utrzymania wizerunku? Oczywiście mi i wielu innym DG wygląda na lubiącego chłopców, ale może to tylko tak wygląda. Nie wiem, trudno ocenić tak zero-jedynkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wanilove napisał:

Kurczę, ja to sama nie wiem, co o tym myśleć. Aż tak by kłamali dla utrzymania wizerunku? Oczywiście mi i wielu innym DG wygląda na lubiącego chłopców, ale może to tylko tak wygląda. Nie wiem, trudno ocenić tak zero-jedynkowo

Karolina nie ma skrupułów, liczy sie tylko kasa. Dareczek jest ciepły i wiele osob to widzi. Poza tym miedzy nimi nie ma żadnej chemii, ona próbuje go przytulać pod publiczke to ten odpycha jej ręce... oboje zdesperowani, ona nie chce stracic kasy i "sławy" a on nie chce stracic tego ze utrzymuje go sugar mama i tej wygody, kto by go samochodem woził xd?

  • Like 3
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Lolutka40 napisał:

Karolina nie ma skrupułów, liczy sie tylko kasa. Dareczek jest ciepły i wiele osob to widzi. Poza tym miedzy nimi nie ma żadnej chemii, ona próbuje go przytulać pod publiczke to ten odpycha jej ręce... oboje zdesperowani, ona nie chce stracic kasy i "sławy" a on nie chce stracic tego ze utrzymuje go sugar mama i tej wygody, kto by go samochodem woził xd?

Byczki, a kto 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo to coraz wieksza się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sylwia napisał:

Karo to coraz wieksza się robi

Pewnie zajada stres. Wszystko na jej głowie. Daruś ma czas na siłkę, fancy śniadanka i obijania się z byczkami po działce. 
Chciała to ma

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, slawekrybinski napisał:

dla mnie to biznesowy układ i wszystko w temacie

Dokładnie tak jest. Cwaniak podpięty pod mamo- żonę, świadczy usługę - mąż- statysta. A cwana żona może nadal robić to, co lubi- być wszędzie, byle dalej od domu- biuro, spotkania, eventy, wyjazdy i pokaz zabiegania, zapracowania, który nie ma przedłożenia na ciekawy kontent, czy wzrost oglądalności. Wszystko podlane jej udawaną pewnością siebie, okraszoną fałszywym uśmiechem i laurką szczęśliwej pary. Im bardziej on jest zblazowany, niechętny i obojętny, tym więcej jej szczęśliwej twarzy na rolkach. W sumie? Fajnie się ogląda, czekając co dalej.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Dokładnie tak jest. Cwaniak podpięty pod mamo- żonę, świadczy usługę - mąż- statysta. A cwana żona może nadal robić to, co lubi- być wszędzie, byle dalej od domu- biuro, spotkania, eventy, wyjazdy i pokaz zabiegania, zapracowania, który nie ma przedłożenia na ciekawy kontent, czy wzrost oglądalności. Wszystko podlane jej udawaną pewnością siebie, okraszoną fałszywym uśmiechem i laurką szczęśliwej pary. Im bardziej on jest zblazowany, niechętny i obojętny, tym więcej jej szczęśliwej twarzy na rolkach. W sumie? Fajnie się ogląda, czekając co dalej.

Ja myślę, że dalej będą ciągnąć ten układ zwany "małżeństwo".. była afera, kilka dni głośno o DG. Każdy był ciekaw, jak oni się odniosą, czy w końcu się przyzna i co ? Dograł kilka zdań na YouTube w których nic nie wyjaśnił. Karo coś tam napomknęła, że to stalker i sprawa zgłoszona na policję. I dalej grają w szczęśliwe, zapracowane małżeństwo, temat umarł...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zamieciony pod dywan, aż do następnego niewygodnego "potknięcia" DG. Swoją drogą zastanawiające jest, ile w takim marazmie, odgrywając rolę wiecznego giermka można funkcjonować. Pewnie póki finanse w exelu się zgadzają. A jak mamony ubędzie to się pojawi ciekawy spektakl do odegrania.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Cececece13 napisał:

Ja myślę, że dalej będą ciągnąć ten układ zwany "małżeństwo".. była afera, kilka dni głośno o DG. Każdy był ciekaw, jak oni się odniosą, czy w końcu się przyzna i co ? Dograł kilka zdań na YouTube w których nic nie wyjaśnił. Karo coś tam napomknęła, że to stalker i sprawa zgłoszona na policję. I dalej grają w szczęśliwe, zapracowane małżeństwo, temat umarł...

I na to liczą, że temat zostanie zapomniany. A ja dalej nie wiem kto mu "ukradł osobowość" i czy tej osobie już policja wjechała na chatę, zabrała dywanik i zagroziła odcięciem internetu.

Edytowano przez Bubbletea
  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bubbletea napisał:

I na to liczą, że temat zostanie zapomniany. A ja dalej nie wiem kto mu "ukradł osobowość" i czy tej osobie już policja wjechała na chatę, zabrała dywanik i zagroziła odcięciem internetu.

Większość z oglądających tę parę, mam wrażenie nieodparte, posiada jednocyfrowe IQ, jak statysta, więc właściciele kanału są przekonani, że bajka została łyknięta, będzie powtarzana pokoleniom, ku przestrodze, jak to kryształowymi człowiekowi, z ręką w majtach ktoś ukradł OSOBOWOŚĆ!!!!!

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcie w ogóle było na maxa w jego stylu, ta poza... Pasuje do tego co publikował na insta. Ujęcia ma stopy, eksponowanie krocza itp

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, sylwia napisał:

Te zdjęcie w ogóle było na maxa w jego stylu, ta poza... Pasuje do tego co publikował na insta. Ujęcia ma stopy, eksponowanie krocza itp

Taaaak, dokładnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sylwia napisał:

Te zdjęcie w ogóle było na maxa w jego stylu, ta poza... Pasuje do tego co publikował na insta. Ujęcia ma stopy, eksponowanie krocza itp

I jeszcze pytanie czy ktoś ma "autko" zdrobnienie, a on mówi zdrobnieniami. I w jego stylu pytanie o samochód i prawko, bo sam nie jeździ więc szukał kogoś kto będzie miał jak dotrzeć na działkę.

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ariana1422 napisał:

I jeszcze pytanie czy ktoś ma "autko" zdrobnienie, a on mówi zdrobnieniami. I w jego stylu pytanie o samochód i prawko, bo sam nie jeździ więc szukał kogoś kto będzie miał jak dotrzeć na działkę.

Nie miał na tyle odwagi, by chociaż powiedzieć, że ktoś jego prywatne zdjęcia wykradł. No w sumie nie dziwi mnie to, ogromny obciach takie zdjęcia wrzucać. Dumny tata i mąż… Wyobrażam sobie zaraz  mojego ojca, dziadka albo męża, że robią sobie fotę z ręką w majtkach, albo fotografują wzwód…Karolina musi być dumna ze swojego mądrego męża, z jego starań, by zburzyć to, co ona tak pracowicie  buduje - zamek na piasku.. No tak, osobowość wykradziono, to chłop znika z wizji, pozostał nadęty głosik w tle. Fiksacja na swojego małego co nam pokazuje? Że statysta jest niezaspokojony? 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Większość z oglądających tę parę, mam wrażenie nieodparte, posiada jednocyfrowe IQ, jak statysta, więc właściciele kanału są przekonani, że bajka została łyknięta, będzie powtarzana pokoleniom, ku przestrodze, jak to kryształowymi człowiekowi, z ręką w majtach ktoś ukradł OSOBOWOŚĆ!!!!!

Ja jestem przekonana że wielu widzów po prostu nic nie wie o tych zdjęciach. Wchodzą tyllo na kanał, obejrzą filmik i tyle. Nie zagłębiają się w życie tych ludzi, których oglądają i pewnie często ich to nie obchodzi, po prostu oglądają jak odcinek serialu.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anka1212 napisał:

Ja jestem przekonana że wielu widzów po prostu nic nie wie o tych zdjęciach. Wchodzą tyllo na kanał, obejrzą filmik i tyle. Nie zagłębiają się w życie tych ludzi, których oglądają i pewnie często ich to nie obchodzi, po prostu oglądają jak odcinek serialu.

 

Pewnie tak jest, bo Daria zadbała, by ukierunkować ten tzw. hejt na zęby i swoje trzy włoski - dlatego jest nielubiany. O zdjęciach cichutko. Mamusia posprzątała i swawolnie kręci zadkiem na Mierzymy, pokazując, że nic się nie stało.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic nie powiedział. Poobrażał widzów, pożalił się, klikalny tytuł vloga i wyświetlenia poszły w górę. Następny vlog ledwo dociągnął 15 tys. Tak się robi biznes proszę państwa. Influ roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×