Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka bylego prezydenta

LADACZNICE grzech grzech grzech!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

cze kochanke wlasnie dzisiaj przez nieuwage spalilam wlasne podszywe pod ciebie buahahahahaaaaaa :D:D:D tak to jest jak sie mysli o nacieszaniu erekcji i innych takich :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanke -----> oczywiscie nacieszam codziennie czasem kilka razy dziennie jak sie da :P i tak juz kilka dobrych lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka czy ty masz meza jesli nie to czy jestes dziewica? I CZY NACIESZASZ EREKCJE??? MOGE ci powiedziec jak to musisz odpokutowac. marta dla ciebie juz nie ma ratunku dalam ci tyle dni na opamietanie...co powiedz BOGU kiedy zapyta dlaczego....DLACZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma obawy, nie zapyta. Bog nie gada z takimi wstretnymi grzesznicami jak ja. od razu wtraca do piekiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEE OKLAMUJE MNIE I JEST ZDROWY JAK BYK!! kiedy dwoje ludzi sie kocha i mysla sobie "bedziemy mieli dziecko, kochamy sie mamy dom rodzine" nie ma czasu na przyjemnosc cielesna. jest tylko radosc wszechogarniajaca. boze kolejna nie-dziewica bez meza... zginiesz w piekle NAWROC SIE MODL SIE CODZIENNIE I POZBEDZ SIE SEXU OPAMIETAJ SIE NIE WSPOLZYJ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kochanke trzeba oddac ze tekst wymyslila zayebisty: NACIESZANIE EREKCJI :D:D:D jaa pieerdoleeee :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kochanka
ty jakas poje**na jestes skoro w czasie sxu ty i maz myslicie o dzieciach to to sie pedofilia nazywa!! powinni cie zamknac zobeczńce zjeb**e o dzieciaczkach biedyn myślą w czasie sexu fuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanke jakby twoj moąż sie nie podniecił to by mu nawet nie staną!! ale i tak go podziwiam ze mu bryka kochajac sie z tak aniemota to jak sex z gumi lalą, Choć tak alalka to chyba więcej namiętności ma w sobie niż ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"moj maz nie mial przyjemnosci tak mi powiedzial ( mial strasznie mocy tzw. orgazm duchowy) poczucie milosc. mowil ze myslal o dziecku. mial wytrysk bezorgazmowy\" a ja myslalam ze wytryskowi towazyszy przyjemnosc...nooo ale, kochanka wie lepiej, w konu jest taaaka doswiadczona... \"te kochanka\"----> popieram, popieram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza w kolejce do piekła
Ja to już tyle nagrzeszyłam, że jakbym wymieniała to zabrakłoby stron w internecie :D Ale widzę, że nie będę się nudzić w piekle. Same najfajniejsze babki tam się wybierają a i panów fajnych pewnie też tam sporo będzie ;) A kochanka tam w niebie to chyba z nudów po raz drugi umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza w kolejce do piekła -----> kochanka to raczej z nami do piekla hehe :P wyzywa kolezanki z forum, grozi im pobiciem i bronia!! a pozatym nacieszala erekcje choc stara nam sie wmowic ze jej facet mial WYTRYSK BEZORGZMOWY grzech!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×