Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

We mnie jest sex wiesz to mój dzidziuś i jakoś tak nie bardzo chcę jego zdjęcie pokazywać obcym Nie obraź się Optymistycznie długo juz tu pisze jest obca ale jakoś wierze jej ze nie jest jakimś głupkiem który tylko udaje miłego czy tez miłą:) Moze kiedy indziej nie obraź się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie rozumiem, i jesli zgodzilabys sie ja bym dala w zamian swoja fotke zebys wiedziala ze ja to ja:D ale rozumiem ze nie chcesz pokazywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze ze chociaz wam sie uklada ja stracilam cala rodzine :( ale coz za bledy place trzymajcie sie dziewczyny.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu nie pomyslalam ze moje dziecko jest moim bledem ono jest moje i zrobie wszystko zeby bylo zdrowe i bylo szczesliwe ze mna inne sie martwia ze przytyja ze beda gorzej wygladac boze to niejest najwazniejsze wazne ze dzidzus dobrze sie rozwijal kiedys myslalam tylko o sobie aby tylko sobie kupic miec najlepsze teraz co mialam troche pieniazkow kupilismy wozek nie pomyslalam o sobie i niebede tak robic ale zapewniam was ze gdybyscie uslyszaly to co ja od rodziny od rodzicow szczegolnie stracilybyscie checi odwazylam sie powiedzialam co bede czekac i tak sie dowiedza mama dostala ataku szalu myslalam ze mnie pobije ogolnie powiedziala ze nie ma zamiaru byc babcia bo jest za mloda a ja jestem zwykla puszczalska i napewno juz nie jej corka nie chce mnie znac tratkuje mnie jak powietrze......... traktuja mnie jak tredowata wszyscy babcia dziadek mama tata rodzenstwo niechce myslec co bedzie jak sie dalsza rodzina dowie wiem ze nie obejdzie sie bez glupich komentarzy mama uwaza ze przynioslam jej wstyd i skoro umialam zrobic to teraz mam sobie radzic sama ogolem mam od tego dnia tydzien na wyniesienie sie z domu tyle nerwow boje sie ze to wplynie zle na dziecko staram sie nie plakac nie denerwowac az tak bardzo nie chce zeby dziecku cos zlego sie stalo teraz ono jest najwazniejsze mysle ze jakos sobie poradze i bez rodziny na ich wsparcie nie mam co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci współczuję. Rodzina nie powinna Cię tak potraktować. Nie rozumiem takich ludzi, rodzic powinien być oparciem dla swojego dziecka przecież. Współczuję, że wyszło jak wyszło. Na pewno sobie poradzisz. Dla dziecka, dla siebie, dla Twojej rodziny. Dobrze, że masz oparcie w chłopaku. Wszystko się ułoży. Zawsze możesz zwrócić się o pomoc do innych ludzi. A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivusia odczekaj trochę Wiadomo słowa rania ale odczekaj moze to była pierwsza reakcja Wiesz ze czasem ludzie atakuja gdy poczuja się zawiedzeni skrzywdzeni Trzymam kciuki:* Optymistycznie napisz czy dostałaś ok A wyśle Ci teraźniejsze zdjęcia jak wezmę cyfrówke bo jets u teściow a tam są zdjęcia z Dawidem a pozatym musze jakieś porobić hehe A te zdjęcia które Ci wysłałam beznadzieja:DTu chyba juz byłam w ciązy ale o tym nie wiedziałam:P Ale to chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to?? Masz gg?? Moze na Pocztę mi wyślij nr i wyslę Ci przez plik bo ta moja poczta coś szwankuje Ale dziś próbowałam od siebie z jednego konta do 2 przesłać zdjęcia i się udawało No nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciska ci kity a ty lykasz
pewnie nawet nie probowala wyslac c zdjecia!!! mowi,ze sie wysla\c nie da no pomysl jak sie moze nie dac co ona filmy ci przesyla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciska ci kity a ty lykasz
pewnie nawet nie probowala wyslac c zdjecia!!! mowi,ze sie wysla\c nie da no pomysl jak sie moze nie dac co ona filmy ci przesyla???? ale wy jestesci3e nainwe swietoszki sie znalazky a wczesniej wpady pozailicazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah no wczas jak się zorientowałeś/wałaś Łał jaka spostrzegawczość super gratuluję No co Ty jakie świętoszek przecież ja ćpam piję lumpie się Dziecko zostaje z mamą a ja po dyskotekach się włóczę Uprawiałam sex z kim popadnie Kazdy mnie miał I z tąd wpadka mój mąz tylko tak dla jaj się ze mną hajtnął bo mu się mnie zal zrobiło Ogólnie jestem puszczalska zakłamana wulgarna zdesperowana i jestem degeneratem Pasuje>?? Jak tak to ciesze się ze mogłam ulżyć i cię wyręczyć w wymyślaniu to nowych bajek:D TE ZDJĘCIA KTÓRE CI WYSŁAŁAM SĄ BEZNADZIEJNE ALE ROBIŁYSMY JE Z KOLEZANKAMI DLA GUPAWKI AKURAT BYŁY ROBIONE U KOLEZANKI wyślę CI ZA NIEDŁUGO TERAŹNIEJSZE Z DAWIDEM:) MAM NADZIEJE ZE JUZ JE DOSTANIESZ:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
Hej dziewczyny dawno nie zaglądałam na ten topik.Ale tu się porobiło... Głownie poruszył mnie temat vivusi ....Nie czytałam tego topiku dokładnie ale ile masz lat , chyba 16 o ile się nie mylę? Wspólczuje ci twojej sytuacji ja kiedys myslałam ze jestem w ciazy i takze balam sie powiedziec mamie , jak juz to zrobilam kazala lub myslała o tym abym usunęła.Poczułam sie tak samo jak ty cały swiat przeciwko mnie a w srodku tylko ja i moje dziecko.Okazało sie wtedy ze to fałszywy alarm.po paru latach bedac juz po 20 zaszlam w ciaze a ona znowu uznala ze to za wczesnie i powiedziala mi ta sama spiewke.Bardzo dobrze cie rozumiem.Dziewczyny nawet sobie nie wyobrażacie jak słowa ranią nasze serca.Teraz wnuczka jest dla niej numer jeden,nasze stosunki takze sa dobe ale słowa pozostały w głowie mi do dziś i jak sobie to pomysle czuje ból i niesmak Pamietaj ze czas opatrzy te rany i na pewno kiedys dojdziecie do porozumienia a teraz jesli tylko mozesz liczyc na chłopaka to zdaj sie na niego .jesli masz sie gdzie wyprowadzic a oni tego bardzo pragna ja bym odeszla. Bedzie ci ciezko ale dasz sobie rade.Co cię nie zabije to cie wzmocni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
Jesli bys tylko chciala czasami pogadac to jestem do dyspozycji moze byc poprzez gg,Chyba jestes w moim typie człowieka z ktorym chce sie gadac,zresztą sam,a czasami potrzebuje pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkoooch co tam :) No Vivusia nie ma zbyt dobrej sytuacji Ja nie wiem jakbym zareagowała Chociaż przyznam się ze gdy troszeczkę spanikowałam dowiedziawszy się o ciąży i moja mama powiedziała urodź jak tak nie chcesz to najwyżej oddasz To serce mi zaczęło krwawić i odrazu się otrząsnęła Przecież to moje dziecko pomyślałam One we mnie rośnie Jest takie nie winne Tak bardzo mnie potrzebuje Wtedy postanowiłam być silna nie dać się nikomu i niczemu Dla siebie i dla małej istotki która teraz jest całym moim życiem A moja mama tez kocha swego wnuczka nad życie i wątpię ze gdybym chciała oddać oddałaby go:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam ale teraz juz innego taką żółtą uśmiechniętą buźkę :D W końcu dotarły uff:D Juz myślałam ze nic nie będę przesyłać a tu wystarczyło jedną opcje wyłączyć No w sobotę idziemy na ślub to moze jak będę miał jakieś fotki to Ci prześlę No i z małym muszę sobie porobić Mam jakieś tam odrazu po porodzie ale teraz nie mam:( Ale my w sumie będziemy nie daleko od siebie mieszkać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brit
Dziewczyny Witam ponownie... Robiłam test... wyszedł pozytywnie... a kolejny negatywnie... muszę poczekać do miesiączki i zobaczę co będzie dalej... a mam pytanko... czy po jakimś może tygodniu od zapłodnienia (nie od stosunku) mogę zauważyć jakieś objawy?? mam przeraźliwy bój w krzyżach którego wczesniej nie doznałam... i śpię w ciągu dnia, bo jestem okropnie zmęczona mimo iz chodzę spać ok 22. Dzisiaj pewien znajomy spojżał na mnie i zapytał czy nie jestem przyapdakiem w ciąży... ehhh.... prosze jesli mozecie dajce znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze bys
optymistycznie zazdroszcze ci ze macie kase na budowe domu:( ja nawet mieszkania nie moge kupic:( chcialabym dziecko ale jak to zrobie majac 1600zl miesiecznie:O zreszta wam wszytskim zazdroszcze ze macie za co utrzymac dzieciaczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze bys
tak tylko trzeba miec kase na te plany:O jakbym miala dziecko byloby 1600 na 3 osoby w tym 1000 mieszkanie z rachunkami:O a o wlasnym m albo o budowie to nawet pomarzyc nie moge:( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×