Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

tylko oby boruc nie popełniał błędów bo czasami takie szmaty wpuszcza :O ale jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaby? przeciez fajny mecz byl :o turasy dostali az milo :D a mimo ze bylem za czechami to mi sie szkoda szwajcarow zrobilo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka ---> wiesz, ja będę usatysfakcjonowany jak nasi wyjdą z grupy :) a jak dojdą wyżej, to już będzie radocha na całego ;) a najważniejsze to żeby jutro szkopy zapłakały po naszej wygranej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też było szkoda Szwajcarów...a dobrze się zapowiadało... Portugalia jak zawsze pokazała klasę, choć to nie zmniejsz mojej nieuzasadnionej niechęci do Ronaldo... Czekamy na jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że bez wzgledu na wynik nikt jutro plakac nie będzie... w końcu jeszcze dwa mecze, teoretycznie łatwiejsze :) a za Ronaldo też nie przepadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka ... muszą wygrac chyba wiesz jak było na mś w niemczech przegrali z ekwadorem 😡 więc muszą pierwszy mecz wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się tak tutaj wtrącę bez przeczytania poprzedniej strony, ale też bym chciał podyskutować od czasu do czasu :P O Boruca jestem raczej spokojny, bo fakt faktem że zdarzają mu się czasem błędy wręcz "poniżej krytyki", ale nigdy w meczach o dużą stawkę. Jego problemem jest brak motywacji i koncentracji w spotkaniach z teoretycznie mniej wymagającymi rywalami. W meczach z gigantami piłki - Milanem czy reprezentacją Niemiec zawsze radził sobie znakomicie. Szkoda Szwajcarów, ale widocznie taka jest piłka. W drugim meczu Portugalia zaprezentowała kilka bardzo ładnych akcji, ale myślę że ich najwyższa forma dopiero nadejdzie. Też nie lubię Cristiano, ale od jakiegoś czasu mi chyba mniej przeszkadza. Obiektywnie mówiąc, to potrafi on grać w piłkę, drażni nas chyba ten jego ogólny wizerunek boiskowy i pozaboiskowy. Brylantyna lub żel na głowie, pretensje do całego świata gdy przegrywa, czasem mimo wszystko nadal nurkowanie. I te płacze i lamenty gdy ktoś go kopnie raz czy dwa razy :P Ogólnie jestem umiarkowanie zadowolony po pierwszych dwóch meczach, może jedynie sędziowanie mogłoby być ciut lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie czepiacie ronaldo, a on robi swoje :p raz ze sciaga na suebie uwage obroncow dwa ze pomimo tego utrzyma sie przy pilce, wywalczy wolne, dohrywa i jeszce sam strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, ale nie porównuj Niemców do Ekwadoru :P zaczynamy z teoretycznie najsilniejszymi, więc w razie porażki (czego nie zyczę) zostają jeszcze mecze z teoretycznie słabszymi;) sumienie - mnie chodziło o piłkarzy raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalista, podsumowanie Ronaldo normalnie z ust mi wyjąłeś:D Ale, fakt faktem, gra świetnie:o A z Niemcami wygramy. kiedyś musi być ten pierwszy raz, więc będzie jutro, a co!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wcale nie byl pewien ze mecz z niemcami bedzie najtrudniejszy szwajcarzy poazali dzis niezla gre i przegrali, co tu mowic, dosc pechowo austriacy tak samo beda cisnac a jak pameitacie mecze polski z austria w eliminacjach do mundialu w niemczech, to wcale tak latwo z nimi nie wygrywalismy no i chorwacja, o ktorej wszycy cholera zapominaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisałam "teoretycznie słabszymi", a wszystko wyjdzie w praniu...;) kto wie, może to z Niemcami bedzie najłatwiej? W końcu największa mobilizacja:) w każdym razie jutro o tej porze będzie po wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że jutro nie zagra żurawski :O on jest słaby nawet karnych nie umie strzelac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chorwacja to dobra drużyna ale polacy muszą się z mobilizowac i pokonac niemcy :) i jestem ciekaw kto wyjdzie z grupy śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurawski cholera :D a ze karnych nie powinien strzelac to sie zgodze, ma za slaba psychike bo podobno na treningach najlepiej wykonuje.. :o ale odkad pamietam to i w reprezentacji i w celtiku duzo marnowal albo strzelal po dobitkach, jak chociazby z austriakami wlasnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska musi wygrać ważny mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aero
nie ma i nie bedzie takiej drużyny jak Polska która ma takich kibiców i która równolegle na nich nie zasługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi kurde odkrycie najlepszy strzelec polski z eliminacji :D moze i zurawski bedzie cienki, ale to on poprowadzil polske do zwyciestwa nad portugalia to byl jego najlepszy mecz a stworzyl tam polowe wszystkich okazji przy pierwszej bramce wbiegl miedzy 4 portugalczykow i idealnie dosrodkowal potem wystawial pilke m.in. jak poszl sytuacja 3 naszych na ricardo tylko ze rasiak podal ani do smolarka, ani do lewego, i lewy strzelil w boczna siatke pustej bramki :p potem jeszcze i dos molarka i do krzynowka wystawial co prawda sam strzelil tylko w slupek :o i to wlasnie mu sie pamieta, zamiast to co on wtedy zrobil na boisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ne moge doczekać jutrzejszego meczu z tymi popaprańcami Niemcami, szkoda mi Szwajcarów, tym bardziej, że jutro będą z nami, będą nam kibicować, nawet w radiu puszczają pro polskie reklamy :) kochani są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzieki niemcom kwitnie sprzedaz krasnali" bueeeeeehehe "jak polki maja zle samopoczucie to pokazujemy im zdjecia niemek" :D to ze studia polsatu, 4 powody dla ktorych lubimy niemcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×