Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

jaasne specjalnie mnie meczysz :D :p a rozum mi podpowiada ze tej wiary mam az za duzo, wiec nie masz co sprawdzac :p i jeszcze troche to ten grzmot bedzie, ale z mojej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggsszza
http://de.eurosport.yahoo.com/ poszukaj Umfrage(jest mniejwięcej na środku i dotyczy meczu Polska- Niemcy) Zaznacz Klatsche(porażka) Wyślij to wszystkim których masz na GG! Zrobimy Niemcom mały żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzmotów mam ostatnio sporo, więc chociaż Ty mnie oszczędź ;) a wiara to chyba nie jest kwestia rozumu ;) ja też mimo wszystko wierzę ... w 0:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec nie prowokuj to nie bedzie :p a wiara moze byc przeciez tez budowana na racjonalnych przeslankach, wiec roznie to bywa, jesli juz sie czepiamy :p :D a ja w 0-0 nie wierze mysle ze jesli polacy nie wypracuja przewagi do przerwy to przegraja ten mecz niemcy przycisna w drugiej polowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz trzeba się skupic na pierwszym meczu czyli austria -chorwacja oby był remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, Polacy musza zagrać ofensywnie juz od pierwszych minut...obrona szwabów jest do przejścia...a Lehmanna im nie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wlasnie krzynowek, lewandowski, nawet dudka powinni duzo z dystansu strzelac lehmann jak nei pusci szmaty to chociaz cos smolarkowi wybije pod nogi cream, jak potrafisz to sie skupiaj na austrii i chorwacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie k ...ten mecz też jest ważny tu są tylko 3 mecze do rozegrania więc lepiej żeby wszyscy grali dla polski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierzę w 0:0 oraz w słupki i poprzeczki Niemców ;) a jakie są racjonalne przesłanki ? :P jak tu się skupic na Austrii i Chorwacji, jak w Polsacie ciągle o meczu Polaków rozmawiają? :) ważne, zeby w szatni nie przegrać:) i dobrze zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt:) prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy ;) i się okaże, którzy są prawdziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilem tak generalnie :p ale nawet tu mozna znalezc i jest jak mowisz wlasnie, wazne zeby nie przegrac w szatni mnie irytuje jak sie ciagle powtarza ze polska nigdy z niemcami nei wygrala jakies dziwne kompleksy co to ma do rzeczy przeciez polska wygrywala i z brazylia, i z wlochami, francja, portugalia tylko co to ma za znaczenie dzisiaj? skoro jakies wnioski mozna wyciagac tylko ze spotkan z tymi ostatnimi? :p ja tam uwazam ze krzynowek, smolarek, lewandowski, zurawski podejma walke przynajmniej dwaj pierwsi sprawdzili sie rpzez kilka lat gry w bundeslidze lewandowski poradzilby sobie w kazdej lidze na swojej pozycji a zurawski lal niemilosiernie shalke w pucharze uefa jak wygrywali z nimi w niemczech 4-1 sa w stanie powalczyc o dobry wynik a jak bedzie, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polacy się boją niemców :O i tyle .poprostu muszą wyjśc i zagrac tak jak w meczu z portugalią kiedy to wygrali 2 : 1 a będzie dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walke podejmią ale wygrać
bedzie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam cream bo ty
ze mna rozmawiasz a ze mna to tylko projekty gadaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzecia ważna impreza w ostatnich latach, jak się skończyły dwie poprzednie wszyscy wiedzą...;) może Polakom pomoże to, że to nie będzie mecz ostatniej szansy jak ostatnio... może z większym spokojem podejdą do meczu... może do trzech razy sztuka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem fasolko ale ci co pamietaja jeszcze koree nie maja juz nic do stracenia bo juz nie pograja za duzo bak, zewlakow, zurawski, krzynowek oni juz dlugo nei pograja i watpliwe zeby sie zalapali na jakas impreze takiej rangi mysle ze to im tylko moze pomoc oni moga tylko cos zyskac teraz, nie graja o transfer do lepszego klubu, o kase, o uznanie trenera, graja dla siebie po raz pierwszy chyba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka .. dla polaków każdy mecz jest ostatnią szansą :O poprostu grają nie równo :( i nie jestem projektem 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sumienie k to tez czasem ze
mna rozmawiasz :D cream->ok 🌻 jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule :( a Niemcow trzeba skopac! chociaz szans zbyt duzo nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bedziecie ogladac mecz
Austryjakow z Chorwacja ? ja bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×