Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

pewnie ze bede ogladac, co da lepszy obraz naszych nastepnych przeciwnikow, niz mecz pomiedzy nimi w meczu o punkty? ;) a, znaczy sie ja tez projekt :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshe cream minka byla
do tego ze ze mna nie orzmawiaja, rozwalam topiki nie do Ciebie poniatsa ? sumienie->no jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ten topik tez rozwalilam
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę oglądać, a w międzyczasie dla relaksu F1:) a mecz ostatniej szansy to ewentualnie z Austrią dopiero:) a z tym, że nierówno grają to się zgodzę:) moze będzie tak: zwyciętstwo, porażka, zwycięstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f1 jest nudne :p aa no tak, mamy boska druzyne... bo tylko bog jeden wie jak zagraja? :p jesli ich gra jest zaskoczeniem zawsze to niech mnie zaskocza i wygraja wszystkie 3 mecze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1 może i nudne, ale na relaks jak znalazł :) to niech Cię (i mnie) zaskoczą i wygrają wszystkie 6 ;) chociaż patrząc na reprezentantów "niepoważnych" sportów mogą zostać co najwyżej vicemistrzami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto bedzie komentowal
nasz mecz? ja chce BORKA 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bank borek ale koltonia to nie jestem pewien, moze boniek sie wcisnie :p cholera, cos faworyci nei zawodza poki co w tym euro :p chorwaci juz 1-0 i astriacy 2 kartki a mecz dopiero sie zaczal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bankowo Borek i Kołtoń ;) a w Austriaków nie wierzę, więc nie dziwi mnie, że przegrywają :P a jak tak dalej pójdzie, to w pełnym składzie nie skończą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak widac różnice klas
miedzy austria i chorwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie, zaskoczyl mnie sedzia ze podyktowal karnego juz chcialem napisac ze nie sedziuja pod gospodarzy, a tu taki ladny performans sedzia dal przy tym faulu :D zenada mowis ze kolton? szkoda bo mnie wkurza troche :D a on przeciez w polshicie etatu nei ma, tylko jest dobrym kumplem borka z tego co wiem a borek z bonkiem sie tam dobrze znaja wiec.. ale nei wiem w sumei co bym wolal pieprzenie bonka czy koltonia :D a austria widac zaczela grac lepiej, jak emocje troche opadly kto wie... ja obstawialem 1-1 oprzed meczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tam nie wiem fasolka, ale jak boniek siedzial w studio z iwanowem, tak teraz go juz nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta, ale to dlatego ze podyktowal karnego zaraz na pcozatku dla chorwacji ja tez sie dalem nabrac ze bedzie sedziowanie fair :D ale szybko mnie wyprowadzil z bledu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam Kołtoń nie przeszkadza, no i głos ma przyjemniejszy niż Boniek, i dykcję ciut lepszą;) choć mógłby jeszcze nad nią popracować;) pomyślałam po prostu, że taki mecz to "elita" komentuje, czyli Pan B. i Pan K. ;) a te odniesienia historyczne i porównania do Grunwaldu to mnie drażnią... mecz to mecz ... co za różnica czy gramy z Niemcami czy z Włochami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze sie z fasolka rozumiemy w wiekszosci :p kolton i dobra dykcja? chyba zartujesz :D :p przeciez on niemal sepleni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam, ze Kołtoń ma dobrą dykcję :P tylko, że "ciut lepszą niż Boniek" :P ale seplenić to nie sepleni ;) nawet "niemal" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa sorry przeczytalem borek, co mnie zaskoczylo a ty do bonka porownujesz, no tak, to sie zgodze ze ma lepsza :p ja go pameitam z czasow jak z borkiem eurogol na eurosporcie prowadzili ladnych pare lat temu i kolton strasznie wszystkie slowa zmiekczal wtedy wiem ze do seplenienia to jest daleko, ale strasznie mnie to zawsze irytowalo :p do tego straszny z niego lizidup jest... ogolnie bardzo irytujaca postac :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie u Kołtonia drażni mówienie do Borka "Mati" :P a jak mam wybierać między nim a panami z tvp (typu Jasina czy inni, których nazwisk nie pamiętam), to zdecydowanie wybieram Kołtonia ;) a głos zawsze można wyłączyć;) i samemu pokomentować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec meczu który okazał się wyrównany ale dobrze że austria przegrała :D a teraz skupiamy się na meczu POLSKA - niemcy :D skład polaków i niemców Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Paweł Golański - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski - Euzebiusz Smolarek. Z kolei Niemcy zagrają w składzie: Jens Lehmann - Phillip Lahm, Per Mertesacker, Christoph Metzelder, Marcell Jansen - Clemens Fritz, Torsten Frings, Michael Ballack, Lukas Podolski - Miroslav Klose, Mario Gomez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz fasolka, w porownaniu do tvp to trudno o mniej fachowy komentarz chociaz ten smieszny koles z meczu austria chorwacja mysle ze by sie nadawal do tvp :D fajne obrazki sprzed mecuz pokazali jak sobie na rozgrzewce ze soba zartowali z podolskim i klose :classic_cool: a nie jakies 1410.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×