Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

mnei tez :D a nei wiem kto hymn, ale widzialas, ze przed szwajcaria i czechami tez jakies wykonania pseudoartystycnze byly? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czepiasz sie :p bo dwa zapamietalem, widac reszta nie byla smieszna chociaz chwila, cos o okradaniu niemieckich turystowz amiast swoich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiam sie, bo lubię :P ale w sumie to ja tez te dwa zapamiętałam :) może Sz.P. Prezydent zaśpiewa? ;) nie no, w porownaniu z Edytką G. to te wykonania nawet niezłe były;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dopsz, juz donek obiecal ponoc ze im nie wparuje do szatni sladem podgladacza marcinkiewicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej jakoś w tempie odpowiednim było ;) a że słowa nie te? pewnie juz zdażył sie nauczyć;) a to nie byl ten drugi bliźniak? Sz.P. Ex-Premier? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to zycze dobrze przespanej nocki, bo z jutrzejszą to różnie może być :) i idę do siebie zgasić światelko i drzwi zamknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prognozowane składy: Polska: 1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 6. Jacek Bąk, 14. Michał Żewłakow, 3. Jakub Wawrzyniak - 19. Wojciech Łobodziński, 18. Mariusz Lewandowski, 10. Łukasz Garguła (lub 20. Roger Guerreiro), 8. Jacek Krzynówek, 7. Euzebiusz Smolarek - 9. Maciej Żurawski trener: Leo Beenhakker Niemcy: 1. Jens Lehmann - 16. Philip Lahm, 17. Per Mertesacker, 21. Christoph Metzelder, 2. Marcell Jansen - 4. Clemens Fritz, 8. Torsten Frings, 13. Michael Ballack, 20. Lukas Podolski - 9. Mario Gomez, 11. Miroslav Klose trener: Joachim Loew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staram po prostu o wszystkim myśleć :P będzie trzeba, to poczęstuję;) a ja czarne chmury widzę... nad sobą :P żeby dzisiejsza pogoda nie była odzwierciedleniem gry Polaków - najpierw pięknie, potem grzmot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mi to robisz :o zostaw sobie zlosliwosci na po meczu :p wtedy mi bedie wsystko jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam Twoją wiarę w naszych:) a płakać chciałeś ze szczęścia albo ze smutku, więc chusteczki tak czy inaczej się przydadzą ;) poza tym może ten grzmot będzie z naszej strony? :D tak w ostatniej minucie:) żeby bardziej bolało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×