Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki obyczaj

czy dziadkowie kupili wam wózek?

Polecane posty

Gość taki obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakby. moj ojciec kupil wnusi wozek ale wozek byl do d... i go sprzedalismy i kupilismy huśtawke ( oczywiscie za zgodą ojca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
tak , wiec wybralam za 1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. U mnie chcieli kupić moi rodzice, ale teście kupili, tzn ja z mężem wybierałam. Ale na tym wózku się skończyło. Lepsze, droższe i dużo dużo wiecej rzeczy dla moich dzieci kupili moi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten ansz tez ja wybieralam tylko ze dupiany wybralam :( ale to byla spacerowka z baby dreams wiec nie kosztowala duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za roznica
kotorzy rodzice kupili i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy córce 11 lat temu wózek kupili teściowie. Teraz w lutym przy synku wózek kupiłam z mężem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam wózek kupił mój tata. Kolor,model wybrałam sobie sama.Szczerze to źle się czułam że ktoś kupuje nam wózek - mnustwo rozmów było że sami kupimy.Ale uparł się i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jedni dziadkowie kupili wózek (wybierałam sama), a drudzy dali na łóżeczko. Tak się jakoś podzielili. Wózek był droższy niż łóżeczko, ale tak się podzielili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mama kiedyś powiedziala, że kupią wózek... Ale na tym sie skończylo... Może kupią... się zobaczy... chcialabym bo wózek to jednak chyba największy wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak można powiedzieć że maleństwo ma super dziadków bo kupili łóżeczko czy wózek. Ja wolę by okazywali miłość w inny sposó a nie poprzez wyciąganie pieniędzy z portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowie wózek (1800 zł) moi rodzice łóżeczko, pościel, przewijak, dołożyli do mebli w dziecięcym pokoju i wiele innych rzeczy, teściowie i rodzice do dziś coś małemu kupują są to raczej zabawki lub dają pieniążki na potrzeby dziecka. Jestem im bardzo wdzięczna że oprócz angażowania się emocjonalnego pomagają również spełniać inne dziecięce zachcianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja to też źle odebrałam :D. No bo nie bardzo rozumie, ci dziadkowie, któzy nie kupują wnukom wózeczków nie są ekstra? HEhehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wózek kupiliśmy sami bo kosztował prawie 2000 zł-więc nie obciążaliśmy takim wydatkiem dziadków:) prawdę mówiąc to dziadków nie bardzo stać na takie wydatki więc całą wyprawkę kupiliśmy sami...teściowie nie dali nam nic-ale też nie mam do nich żadnych pretensji:) moi rodzice dali nam 1000 zł-kupiliśmy mebelki do pokoju synka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice kupili malemu wozek i robia chrzciny. Uparli sie pomimo ze mi troche glupio. Ale super dziadkami sa bo kochaja malego, tylko tyle i az tyle, a nie dlatego ze cos daja i czy w ogole daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv1425
TAK:) Dostalismy Bebecara stylo at.Mogli sobie spokojnie na to pozwolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgkhj
sami wszystko kupujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to taki zwyczaj? My dla dzieci zawsze kupowalismy sami.Moja mama non stop małej kupuje ubrania a młodemu bajki,ksiażki,stawia na edukacje.Moja teściowa....no cóż,nie czuje że jest babcią ale cos tam zawsze da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
i przy corce i terz synku wozek kupowałam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackpot, ja to się też zastanawiam, czy to taki zwyczaj. Owszem moja mama też szaleństwo wnuczkowe ma, jeszcze przed narodzinami, ale wózek kupujemy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jest ogromny wydatek,no wiadomo niektórzy kupuja taniej niektórzy drożej,ale obarczać takim wydatkiem dziadków? No chyba ,że to taki zwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×