Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedroneczka ...

pierwszy cykl po porodzie

Polecane posty

Gość Biedroneczka ...

dziewczyny powiedzcie jak to u wa uglądało podczaspierwszego cyklu. Karmiłam 9 miesięcy potem małego odstawiłam i za jakiś czas dostałam okres. normalnie cykl trwał u mnie 28-30 dni. dzisiaj jest 33 dc a tu nic.nie miałam ogjawów jak przed @. Oczywiście zaczynam sobie wmawiać że to ciąża. nie mam jednak odwagi zrobić jeszcze testu. chcę poczekać do poniedziałku. jak to było u was z długością cyklu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat u mnie pierwszy po porodzie i potem kolejne był taki jak przed, ale z tego co czytałam różnie to bywa... ale jeśli podejrzewasz ciążę to zrób test, on już nic nie zmieni, a jakby co to dobrze chyba wiedzieć jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka ...
trochę się boję. wiem, że to za późno ale mam 10-mes. dziecko i nie wyobrażam sobie teraz małego dziecka. bardzo chcę mieć drugie ale to daje mi strasznie popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie drugie dziecko dla równowagi jest dużo spokojniejsze... a tak poważnie to rozumiem Cię doskonale, sama mam 11-miesięczną córkę łobuziaka, ale... mimo wszystko za miesiąc zaczynamy starania o drugiego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwal 14 dni a ja bylam na przeciwktwotocznych. dostalam go 6 tyg po cc karmiac piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam już w 6 tygodniu, choć karmiłam piersią. Zawsze cykle miałam 28 - 30 dniowe. Dwie pierwsze miesiączki były nieregularne po 35 dni. Teraz już jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu..
Biedroneczko, ja miałam pierwszą miesiączkę w 4 miesiące po porodzie, pózniej nie mialam przez 4 miesiące i znów dostałam. Od tamtej pory mam co 28 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×