Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jusspy

Ratunku!!!Bardzo zniszczone włosy!

Polecane posty

Witam! Dziewczyny pomóżcie mam bardzo zniszczone włosy i nie wiem czemu, bo nie sa ani farbowane ani nie stosuje prostownicy...jedynie suszarka prawie kazdego dnia! Moje włosy są w strasznym stanie połamane, matowe i pierze.... w ogole bieda jak się patrzy.Moja fryzjerka powiedziała że one wygladają tak jakby byly zniszczone po trwałej (żadenej trwalej nie bylo)i na dodatek juz takie zniszczone wyrastają do tego przetłuszczają się i w ogole szkoda gadać. Stosowałam MERZ SPECIAL przez dwa miesiące ale efekt zaden i w koncu zaprzestałam. Moze polecicie mi cos godnego uwagi do regeneracji jestem zdesperowana i załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. żółtko+oliwa z oliwek+sok z cytryny - zmieszać i nałożyć na głowę, potrzymać maseczkę ok godziny i zmyć 2. odżywka Kallos mleczna - litr odżywki 14 zł a efekty dość fajne 3. olejek rycynowy na końcówki Ja prostuję włosy i mi to pomaga, stosuję jeszcze jedwab BioSilka ale on raczej nie odżywia tylko sprawia że włosy wyglądają na gładsze, bardziej lśniące ale raczej niema właściwości nawilżających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypiąca
Polecam jakiekolwiek tabletki ze skrzypem, ale trzeba je brać dłużej niż 2 miesiące - nawet i pół roku. Dobre są też takie ampułki Vichy, tylko drogie (ok.130 zł), nie pamiętam nazwy, do kupienia w aptece. Oraz to, co mądrze radzi totalna idiotka - "kompresy" z odżywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady. Też słyszałam o kapsułkach vichy i chyba wezmę ich kupno pod uwagę. Co do masek i kompresów stosowałam juz pare razy maske z nafty i żółtka ale nie widze efektów. Najgorsze jest to że włosy wyrastają już zniszczone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkkakakka
Dziewczę, daruj sobie naftę i żółtka, idźże do sklepu i kup jakąś odżywkę/maskę tyle tego teraz. Plus płynny jedwab. Pigułki sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam uzywac ampulek radical, sa tansze niz vichy (Dercos Aminexil) i stosowanie tabletek jakich kolwiek to musi byc okolo 3 miesiecy, a jak sa masakrycznie zniszczone to nawet i 1/2 roku. do tego ja stosuje raz na jakis czas odzywke dove. po umyciu nakladam, zakladam recznik i ide spac. rano zmywam odzywke i ukladam wlosy. wlosy jesli musisz suszyc codziennie to susz zimnym powietrzem, bo im cieplejsze tym bardziej niszczysz wlosy. pozatym uzywaj szamponu do przetlkuszczajacych sie wlosow a odzywek do suchych, myjac glowe mocno masuj skore glowy a nakladajac odzywke staraj sie nie dotykac skory glowy. sa rozne odzywki i szampony lecznicze, duzo dobrego czytalam o WAX-ie, radicalu i hapantetonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli włosy są mocno zniszczone- nie oszukumy sie trzeba sciąć jak najkrócej i dopiero zacząć kurację witaminową i kuracje dla włosów, bo są zniszczenia, dla których nie pomogą najdroższe kuracje...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedwab w płynie mam w takim malenkim flakoniku ale moim zdaniem jedynie natłuszcza włosy. Maseczke WAX stosowałam kiedyś pare lat temu ale nie widzialam żadnych efektów. Od czasu do czasu , dość rzadko stosuję maskę RIGENOL - Framesi jedyny efekt jest taki że moje włosy są bardzo sypkie i cieniutkie wiec maska stoi i czeka nie wiem na co. O Radicalu czytałam i się nad nim zastanawiam szczegolnie nad tymi ampułkami. Tabletki chyba jednak muszę bo chodzi o odżywienie od środka aby wyrosły zdrowe a nie takie jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od dłuższego czasu jest moda na jedwab- ale niestety mylicie pojęcia. Jedwab w płynie maskuje tylko zniszczenia a włosy są nadal zniszczone.Mam pytanie czy jest tu z wypowiadających sie jakaś fryzjerka?? Bo czasem jak czytam to nie wierze...Dajecie porady a niemacie pojęcia co do czego służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam jakis czas temu vichy, efekty byly rewelacyjne, ale mniej reweacyjne w kieszeni. teraz wybralam jedno pudelko vichy i kupilam radical (1/3 ceny vichy) za namowa znajomej u ktorej zdzialal cuda na glowie. od niecalych 2 tygodni iore hapantoten by od srodka pomoc organizmowi. zobaczymy jakie beda efekty, jak na razie przy kazdym myciu wlosow trace zastraszajaca ilosc wlosow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli ma rację, jedwab w płynie jest po to aby polepszyć wygląd włosów - fryzury jednorazowo. Mało tego słyszałam w TV wypowiedz jakiegoś stylisty kt mowił że to taki polepszacz wyglądu i że nie należy stosować go zbyt często. Tak jak pisałam wczesniej mnie jedynie nadmiernie dodaje blasku (natłuszcza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.Arryn
Aha, jedna bardzo ważna kwestia dlaczego polecam Radie a nie np. jedwab do włosów. Jedwab poprawia wygląd włosów po pierwszym użyciu ale działa tylko na powierzchnię i przy długotrwałym stosowaniu obciąża włosy i dodatkowo je niszczy. Stają się bardziej łamliwe i matowe. Natomiast Radia nie zawiera żadnych silikonów ani parabenów, tylko w naturalny sposób odżywia włosy od środka za pomocą technologii nanosomowej :) Można jej używać długo i regularnie a włoski stają się tylko coraz piękniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Nie zawiera silkonów? A amodimethicone to co? I tak poza tym to skład jakich wiele, na pewno nie jest to warte ponad 100 zł tylko najwyżej ze 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem w czym problem...
Kup olej (np. kokosowy, jojoba, ze słodkich migdałów) i zacznij olejować włosy, nałóż olej na kilka godzin (a najlepiej na noc) a potem zmyj ze dwa razy delikatnym szamponem. Po kilku razach zapewniam że różnica będzie ogromna. Poczytaj w internecie o olejowaniu włosów- wiele kobiet poleca, ja również. To najlepszy ratunek dla zniszczonych włosów. Zetnij trochę włosy, zapomnij o suszarce, prostownicy itp. Polecam odżywkę Garniera żółtą z awokado i masłem karite, po niej odżyły moje zniszczone farbowaniem włosy. Do tego suplementy diety (2 miesiące to za mało żeby zobaczyć efekt, polecam np tran), zmień szampon na ziołowy, tu polecam Radical. Po myciu spłucz włosy chłodną wodą, ja płuczę zimną i ładnie mi po niej włosy błyszczą, są miękkie. Nie kupuj jedwabiu, bo jedwab ci nie pomoze, a moze nawet wysuszyć włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście jedwab może wysuszać włosy. Tak było np u mnie. Za to keratyna fajnie działa, bo odzywia i wypełnia włosy. A że najlepiej wnika w nie pod wpływem ciepła to prostowanie keratynowe to zabieg, który rzadko się nie udaje. Fryzjerka robiła mi go kosmetykami Amazon Keratin i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie keratyna też fajnie działa, na razie używam tylko masek z keratyną i odżywek, ale widzę, że lepiej się układają. Muszę poczytać o tym prostowaniu, może u mnie się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam włosy średnioporowate, nie farbowane, prostownica 1-2 x w tygodniu, suszenie z 1 x na 2 tygodnie. szczególnie zimą robią się sianowate. Mi pomaga: raz w tygodniu nakładam na włosy 2 żółtka zmieszane z oliwą i cytryną (godzina pod czepkiem i ręcznikiem) + raz na ok.3 tygodnie robię maskę z żelatyny (2 łyżeczki żelatyny + woda+odżywka. godzina pod czepkiem i ręcznikiem). Efekt - włosy nie spuszone, lepiej się układają, nie wyglądają jak u wiedźmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego doświadczenia mogę polecić olejek arganowy- bardzo mi pomógł ewentualnie Kallos Biotin - również świetne efekty :) Jednak każde włosy są inne, trzeba wypróbować wszyskiego, żeby trafić na "złoty środek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najfa

mi włosy uratowały się po Serum pielęgnacyjne Essenz - regeneruje i wygładza. a najwidoczniej ekstrakty roslinne swoje robią! także ja jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×