Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trawacytrynowa

20 0

Polecane posty

kurde ja nie potrafie sie zerac w sobie i dostac kopa:( i waze 77.. opycham sie byle czym.. opierniczcie mnie.. jak juz dzisiaj nie zaczne to rezygnuje..:( ostatni raz próbuje.. musi sie udac! na sniadanko jogurt dietetyczny, a potem cwiczenia.. abs na brzuch i glownie brzuch.. jak dzisiaj nie bedzie zlej pogody, bo narazie jest kiepska, to pojde pobiegac i postanowilam sobie, ze biegam co drugi dzien a w dni wolne od biegania cwicze:) oj no musze wywalic te slodycz z jadlospisu i jedzenie po 18 no..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Dzisiaj się ważyłem.Już nie ważę 95kg,a 92,5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej denn widze ze dobrze ci idzie byle tak dalej u mnie tez dzis jakby cos drgnelo z waga moze znowu zacznie spadac oby bo juz tracilam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
dzięki dziewczyny!Wam też zacznie spadać waga!Dużo wody to podstawa!Pić,pić pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
W sobotę rano następny kontakt z wagą!Żeby jeszcze coś spadło!To motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie wreszcie cos drgnelo nareszcie jest 75kg opuscilam wreszcie te magiczne 20 i teraz jest juz 21kg mniej teraz ciagne do 70 kg ciekawe kiedy sie to uda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Już koniec odchudzania u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniapl
i jak schudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy już schudli i nikt się nie odchudza. Oprócz mnie :) Niestety nie idzie mi za dobrze i chciała bym się jakoś wspomóc. Znalazłam taką stronę: http://magickaps.pl Może ktoś stosował te tabletki i wie jak bardzo są skuteczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×