Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trawacytrynowa

20 0

Polecane posty

Hej dziewczyny! Kropla wszystkiego naj z okazji urodzin.Przy takim święcie to chyba nie pogardzisz dzisiaj torcikiem co :) Ja już po obiadku,akurat teraz zjadłam: gotowana karkówka-tłuste usunęłam surówka z rzodkiewki,szczypiorku,natki pietruszki,koperku i kefirku. Milla 30 ja staram się nie jeśc po 18.30 ale jak mam głód po tej godzinie no to jem kawałek kiełbaski lub sera. Ja też tak miałam na początku diety że np.cały dzień nie chciało mi się jeść a dopiero wieczorem dopadał mnie głód i zjadłabym konia :) A tak nie powinno być.Trzeba jeść cały dzień w małych ilościach to cie na wieczór nie chwyci taki głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane:) od rana na uczelni uff:) dzisiaj zjadlam: jogurt z muesli, milki way minute z jablkiem i jogurtem - 100 kcal, 2 grahamki i mala pomidorowka:) narazie to tyle:) wiec nie jest zle, torciku nie bedzie, ale odpuszcze sobie bieganie, bo nie mam dzisiaj czasu, a przy okazji kolana odpoczna:) jutro nadrobie, a dzisiaj spacer 1,5h sobie zrobie:) no, a egzamin na 5!:) widze, ze pieknie sie 3macie kochane, poprostu-karolina szczerze ci winszuje i mam nadzieje, ze i my za pol roku bedziemy mogly byc z siebie takie dumne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, naszlo mnie na pieczone jablko :) czy ktoras z was wie jak sie to robi w piekarniku? macie jakis sprawdzony przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.edziecko.pl/edziecko/2,55140,,,,23185096,P_KOBIETA_PRZEPISY.html opalonajestem-tu masz przepis na jabłuszka .Trochę późno ci go podaje ale niedawno przyczłapałam sie z pracy i forum oblookuję, teraz. Ja nie dodaję masła do tych jabłek ,jak dieta to dieta;). W ogóle to ledwo żywa jestem ,bo przyciągnęłam sie z pracy piechotą a później jeszcze umyłam okna i poleciałam z psem. Albo sobie wmawiam albo po tej L-karnitynie rzeczywiście miałam większego powera od rana.Niczym Pudzian nosiłam stoły na zakończenie roku szkolnego i biegałam załatwiać wszystkie sprawy. Czy któraś mogłaby mi napisać ,ile należy na sobie trzymać cudowny peeling kawowy;)? Tzn ,czy to jest tak ,że babram sie w nim;)pod prysznicem ,spłukuję i wtedy smaruję np żelem wyszczuplającym i w folie,czy razem z tym peelingiem sie zawijam? Bo ja chyba jakaś niekumata jestem i nie wiem do końca,jak to zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) ja wczoraj po 18 nic nie tknelam:D jestem dumna z siebie:) mialam maly grzech, ale to nic urodziny:) spadam na uczelnie zaliczac:) sliznie sie trzymacie!:) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo,helo Trawa-kurcze ciężko cię będzie dogonić. Idziesz ,jak burza .Co dzień ,to parę deko mniej i tym samym niepostrzeżenie niedługo dobijesz pewnie do 80siątki! Dobrze ,że rodzince i znajomym oznajmiłaś . Wtedy ciężej jest sie skusić na coś w myśl zasady \"ja wam jeszcze pokaże!\":P U mnie nowy ,zdrowy styl życia powoli wdrążany w życie. Do pracy dziś poszłam piechotą.Wracać też zamierzam. Później długi spacer z psem .Pies cały szczęśliwy z powodu tego odchudzania tak na marginesie;). Biorę L-karnitynę,ruszam sie więcej,jem mniej-muszą być efekty! Jak myślicie ,co ile sie powinno ważyć? Czy raz w Tygodniu ,czy rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo,helo Trawa-kurcze ciężko cię będzie dogonić. Idziesz ,jak burza .Co dzień ,to parę deko mniej i tym samym niepostrzeżenie niedługo dobijesz pewnie do 80siątki! Dobrze ,że rodzince i znajomym oznajmiłaś . Wtedy ciężej jest sie skusić na coś w myśl zasady "ja wam jeszcze pokaże!":P U mnie nowy ,zdrowy styl życia powoli wdrążany w życie. Do pracy dziś poszłam piechotą.Wracać też zamierzam. Później długi spacer z psem .Pies cały szczęśliwy z powodu tego odchudzania tak na marginesie;). Biorę L-karnitynę,ruszam sie więcej,jem mniej-muszą być efekty! Jak myślicie ,co ile sie powinno ważyć? Czy raz w Tygodniu ,czy rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 Mila, dzieki za przepis, ide zaraz po jablka i bedzie na kolacje, wczoraj juz nie zdazylam. Z pilingiem robie tak: przygotowuje ta papke z cynamonem i imbirem, smaruje sie i owijam folia, ide cwiczyc ze 20 minut a potem pod prysznic, najpierw masuje a potem zmywam. Po prysznicu balsam nawilzajacy i wsio :) ale hitem ostatnich dni u mnie jest balsam rozgrzewajacy wyszczuplajacy eweline, zakochalam sie w nim i smaruje potem sie owijam i sru na stepperek, jest tak goracy ze czuc jak sie topi tluszcz :) zmierze swoja wielka dupke za jakis tydzien, ciekawe jaki bedzie efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikomu nie mowie, wie tylko moj maz zeby mnie nie kusil. Ciekawa jestem, jesli mi sie uda widocznie schudnac, czy ktos mi powie ze ladnie wygladam (z tych niezyczliwych) czy raczej beda myslec "i tak przytyjesz" niestety takich osob jest wokol mnie dosyc duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla Startujemy od poniedziałku :):):) Dziewczyny ja na wieczorne napady głodu mam sposób: sok pomidorowy, albo warzywny. Kalorii ma niewiele, a skutecznie poskramia apetyt, szczególnie kiedy wypije go się za dużo :P;) Przyznaję się, że wczoraj troszkę zgrzeszyłam, bo byli znajomi w celu reanimacji kompa. Ciasto stało i kusiło, do tego nimm2 zujki :O ale naprawdę było tego niewiele. Na co działa ten piling kawowy? Na cellulit? kiedyś robiłam sobie taki piling na twarzy, ale tak uświniłam wannę, że potem spłukanie tych fusów i doprowadzenie łazienki do stanu uzywalności zajmowało mi masę czasu i nerwów ;) Trawa cytrynowa Ja wczoraj mojej tej koleżance też powiedziałam, że się odchudzam, a ona ze zdziwieniem Z CZEGO???? :D No w morde z czego??? a sama waży 48 kg /!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/ :O Milla ja będę się ważyć co tydzień. Kiedys miałam fobię na temat ważenia się ii robiłam to niemal codziennie. A jak waga podnosiła się o 0,1kg to wpadałam w paranoję :O A przeciez wiadomo, że można ważyć parę deko więcej, a nie jest to wcale związane z przytyciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piling kawowy dziala na celulit i podobno wyszczupla :) ma duzo kofeiny i ladnie wyrownuje skore ale trzeba byc systemtycznym, no i sprzatac ta wanne za kazdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sprzątać dalej :) Ciekawe ile przy sprzątani się chudnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 👄 Na początku przepraszam Was, że wczoraj się nie odezwałam, ale pogoda była tak piękna, że większość dnia spędziłam z córcią w pobliskim ogrodzie botanicznym :) Hmmm ... a ja wczoraj skusiłam się na kilka frytek :o ... ale nie było tego dużo ... a tak to jadłam 2 razy płatki Fitness z mlekiem i owoce :) Także i tak jestem z siebie dumna :) Co do sportu to u mnie nada zero ... ale ja już jestem taka leniwa i chyba się nie zdecyduję na żadne bieganie czy brzuszki :o Ale widzę, że u Was odchudzanie idzie pełną parą :) Więc nie ma prawa się nie udać :) Ok teraz zmykam pobawić się trochę z małą a potem trochę sprzątania mnie czeka no i obiadek też ktoś musi zrobić :) Postaram się wieczorkiem zajrzeć do Was :) A właśnie ... a może macie konta na Naszej-klasie ???? Może byśmy się bardziej poznały ??? Co Wy na to ??? Jak coś to ja podaję swoje dane : imię - Agnieszka, nazwisko-Nowacka, miasto-Zabrze ... ja mam fotkę z córeczką na rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale strasznie ladne i zgrabne z was dziewczyny naprawde:( ja sie przy was czuje jak sumo:( az mnie zmotywowalyscie i kolo 14 pojde pobiegac!:D a na obiadek warzywa z hortexu na patelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie wszystkim nam, dzisiaj mnie tak piekielnie kusil twix, ze masakra, ale powiedzialam mu pare slow pod nosem to sobie odpuscil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×