Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_g_A

przyszłe panny młode z Tarnowa pogadajmy!

Polecane posty

przyszla....ja wcale nie chcialam Cie straszyć! Sama za miesiąc biorę ślub i wiem co mi kobiety mowily i ile musialam czekać wszystkie papierki ze chrztu i usc sie zalatwia na miejscu, nie trzeba placic, odnosnie cen poczytaj wyzej-wszytsko napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodiz o obrączki - nie jesli chcecie tradycyjne bez grawera za 300 zl para to mozliwe, ze w tym samym dniu co kupicie to odbierzecie :P na nasz model obraczek, choc wcale nie wygorowany , wraz z grawerem czekalismy rowny miesiąc, kupowalam na Krakowskiej u Jubilera koło optyka garnitur dla narz. kupowalismy 2 mjiesiace temu i babka mowila, zeby sie decydowac bo teraz wszyscy zaczna kupowac a oni w sklepie maja po jednym rozmiarze w kazdym modelu i potem moze byc problem z dostawa czy cos.... suknie slubna zamawialam w krakowie juz w lutym i mi babka mowila, ze (i to nie szyta!) juz mam malo czaus, bo dopiero na lipiec ją sprowadzi...nie wiem, jak komus uda sie uszyc suknie slubna w 3 tygodnie, chyba ze nie bedzie mial zadnych innych zlecen i sukienka tez jest zzalozenia prosta... do 'niezgodze sie z' ja ROK TEMU dzwonilam po wszystkich tarnowskich lokalach zbey pomiescilo ok 80 osob i juz niebylo terminow na wrzesien 2008, dostepne byly tylko terminy w jakis eko-barach itd. a to mi nie pasowalo, u ksiedza zaklepywalam termin w marcu i juz w nasz dzien byly godziny pozajmowane...fryzjera t5ez mozna zalatwic nawet w 1 dzien, ale Ci lepsi juz maja dawno wszystkie soboty pozajmowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile placicie za fryzury slubne i probne? Bo mi z acałosc powiedziala 140 zł wedlug mnie to troszke duzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zapytałam ile będe placic :P (w sumie moge dac duzo, byle by mi zrobiła na głowie to, co chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam sie z
dobrzy fryzjerzy maja terminy wolne na tydzien do przodu, sprawdzalam dzisiaj, sama panne mloda uczesza bez problemu to samo makijaz. z suknia moze byc gorzej, ale wszystkie modele dostepne w salonie sa od kopa wlasciwie, jak zwesza kase to rozmiar sie znajdzie, to samo z garniturem, znam pana mlodego, ktory kupil go bez problemu tydzien wczesniej. obroaczki z tych dostepnych na sklepie tez sa wszystkie modele, a jak nie ma to spokojnie mozna do krakowa podjechac. terminy w grudniu byly jeszcze wolne na sierpien i lipiec tego roku, terminy w kosciele na lipiec byluy wolne jeszcze miesiac temu...znam wszystko z autopsji. sama wolalabym myslec o tym wczesniej, ale znam osoby, ktore wszystko przygotowaly w miesiac i jeszcze im czas zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam sie z
140 zl za fryzure to razem z probna? bo bardzo ladnie mozna sie uczesac do 100zl powyzej tej kwoty to juz wymysl fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez mi sie wydaje, ze za czesanie (bez zadnych farb i tegotamtego) powinna wziac za 1 fryz ok 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów
moja kolezanka zaplacila za fryzure ( razem z probna ) 170 zl.. ja na jej wesele ( bylam w zwyklym salonie ) zaplacilam za fryzure.. 69 zl.. do tego loki sie rozprostowaly jeszcze przed weselem a tuz po slubie ;) naprawde.. a mialam zamiar isc ( plac pod debem ) tam robic slubna fryzure.. zapisalam sie w koncu ( sekata moze i dobrze ze nie "postraszylas" ;) ) z mamy pomoca do tego na katedralnej kolo kwiaciarni i sklepu z ciuchami Dowiedzialam sie tez ze dok z usc tak jak pisala ktoras z Was ( " nie zgadzam sie z " chyba ) dostane od reki, musze tylko miec akt ur i dowod, Sprawdzilam tez dni skupienia w okresie kiedy juz bedziemy w Polsce - w kosciele na Rzedzinie sa 10.08 :) Dziewczyny a co z alkoholem ?? Gdzie i co kupujecie ? Sukienke jak i ubranie dla chlopaka mam nadzieje ze znajdziemy, jak nie w Tarnowie to w Krakowie, a tak przy okazji to widzialam gdzies reklame sklepu moda i mloda ( albo odwrotnie ) w Krakowie jest ten sklep maja bardzo tanie suknieki i wiekszy wobor - nie tylko gorsetowe bez ramiaczek ( teraz tylko takie w sklepach.. :/ ) ok 1300, 1600 zl.. wkleje Wam linka z moja upatrzona sukienka ;) z salonu w Tarnowie http://www.alissuknie.witryna.info/photo.html?photo=/photo/db_witrynainfo/254/100/normal/1180893375.gif - ta z tylu, niestety tu widze tylko kremowa, bede szukac takiej tylko ze bialej pokazcie swoje suknie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te sukienki w Alis niestety juz nie ma bo sie sklep zlikwidowal.. mierzylam obie super sa i moza bylo zamowic w innym kolorze ale to juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów
zlikwidowali?????????????????????????????????????????????????????????????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam tam jakiś miesiąc temu i był ten salon jeszcze...no ale może cos sie zmienilo w osatnim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów
moja kolezanka wyslala mi linka z ta strona jeszcze wlasnie jakis miesiac temu.. sklep byl czynny.. eh nie mogli poczekac i zlikwidowac po moim weselu ;) ? tego typu sukienki widzialam tez w mloda i moda w Krawkowie ( tez na stroinie internetowej) wroce do PL to pojade do Krakowa za suknia .. :) a co z Waszymi sukniami?? wklajcie linki jakies!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm zlikwidowała bo to było takiej dziewczyny widocznie na uboczu i jej nie szło a miała też jak na tarnów dość duże ceny około 2500zl ładna sukienka więc to może dlatego, może się przeniosła nie wiem... ale to były suknie firmy Jola bo pytałam jakbyś szukała takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moglo nie isc bo ani parkingu tam ani zadnych reklam ani promocji wiec w sumie no....jak ktos chce to mgoe tam podjechac i zobaczyc czy faktycznie zklikwidowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon sukni ślubnych Alis jest w Tarnowie tylko przeniesiony na ul. Bema to juz tam bliżej Urzędu Pracy. Jak sie idzie w strone burku to przed Urzędem pracy po 2 stronie jest w kamienicy i jest nawet szyld wiec napewno znajdziecie. Właśnie dziś zakończyłam sesje na ten semestr i teraz czekam z utęsknieniem na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie nazywa sie juz Allis tylko jakos mon cherie czy cos takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorry Miss cherie jest wlasnie chyba tam na Św. Ducha (czy Św. anny zawsze mi sie myla te uliczki :P ) http://www.misscherie.pl/ bylam tam niedawno ale maja może z 10 modeli sukienek..to nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cherie czy jakoś tak jest na ul. Targowej, a Alis jest na Bema tak jak pisałam wyżej. Pamietam jak było ogloszenie, że zostanie przeniesiony na ul. Bema wiec jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, może to św. Ducha czy św. Anny - sama nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów
:) sprawdze oba po przyjezdzie .. dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaania
kobitki gdzie zamawiacie ciasta no i oczywiscie tort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów
ja u jakiejs znajomej znajomej mojej mamy znajomej ;P hehe.. tylko wlasnie zastanawiamy sie nad iloscia.. babka raczej wie ile tego powinno byc na dana liczbe osob ( nie pierwsz raz piecze ciasta na wesela) i mowila ze 7 plus 5 dla gosci na koniec na "paczki", bedzie ok 80 osob.. mi sie wydaje ze to troche za malo te 7 plackow.. umawialysmy sie z nia tak, ze bedzie robila ze swoich produktow ( byla taka mozliwosc, ze my kupimy produkty) i wtedy koszta placka to 40 zl, babka gdzies z łekawicy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panny mlodej itd
ja mialam na 90 ludzi 15 plackow i bylo w sam raz, niby duzo ale jak zaczniesz paczki robic to akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie tym nie musimy martwić- mamy catering i sie zajmą tym. Teraz poradnia i dni skupienia :/ i powoli wysyłam zaproszenia do rodziny z dalsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie najlepiej i najszybciej można "załatwić" Dzień Skupienia? Nie chodzi o to że to olewam ale wolałabym iść na taki dzień, gdzie naprawde jest to ciekawie prowadzone. Dzieki za porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień skupienia trwa mniej wiecej tyle samo wszedzie my poszlismy do Misjonarzy i ku naszemu zdziwieniu ksiadz prowadzacy był chory a drugi nam podpisal bez dnia skupienia... czyli 10 minut:)) ale mielismy szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×