Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_g_A

przyszłe panny młode z Tarnowa pogadajmy!

Polecane posty

Gość arwen
hej dziewczyny, ja tez niebawem wybieram sie na slubny kobierzec i chyba zdecyduje sie na salon miss cherie, bylam pomierzyc kilka sukienek-wszystko bardzo profesjonalnie, sukienki sliczne i ponizej 2000 wiec zachecajace.Pani b.mila i ma oko ;) ja polecam.Jesli chodzi o fryzury i makijarz to typuje la belle na walowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
czesc dziewczyny, a gdzie macie przyjecie weselne? slyszalyscie o jakis fajnych lokalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estre11e
Czy ktoś miał ostatnio wesele albo był gościem na weselu w Bristolu na Krakowskiej? Potrzebuję pilnie opinie na temat tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie byłam w Bristolu na weselu, ale moja przyszła teściowa była w tamtym roku. z tego co oglądałam płytę to sala ładna tylko na większe wesele to trochę ciasno do tańczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny możecie polecić jakieś ładne i ciekawe miejsce na plener, dodam, że ślub w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa panna mloda
ja biore slub w lutym a goraczka przedslubna ? juz teraz wydaje mi sie, ze moje kolezanki ktore powychdozily za maz, po prostu histeryzowaly owszem dni mam wypelnione na maksa ale to dlatego ze wiadomo sprawy slubne, praca, plus akurat przeprowadzaka i remont domu jesli ja daje rade, i sie poki co nie denerwuje, a wiekszosc rzeczy ciagle przede mna (dopiero dalam na zapowiedzi) a poradnia dni skupienia i inne ciagle przed Nami, to nie rozumiem calego tego szalenstwa powodzenia panny malode i nie dajcie sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa panna mloda
i jeszcze swieta po drodze i sylwester, ktore w ogole wylaczam z wszelkich przygotowan :D wiec w Tarnowie mozna wszystko zaltawic nawet w kilka tygodni - termin wybralismy kilka miesiecy wczesnije, ale msze tez niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiasteczkoTarnow
Witam wszystkich! Mam mały problem dotyczący ciast na wesele... czy macie namiary na osoby które pieką dobre ciasta i torty? Ślub w październiku i pasuje zarezerwować u kogoś termin na słodkości:) Bedę bardzo wdzięczna za info:) najpierw to pytanie a później na pewno kolejne ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też poszukuję osoby która upiecze pyszny tort na moje wesele we wrześniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keenya
W ogóle Panny Młode 2014 piszcie cos!! jednoczmy się ! wymieniajmy informacjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga M. to Ty taka napalona tu wypisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przestrzegam przed salonem sukien ślubnych „EUROSTYL” w Tarnowie na ul. Targowej 9. OBSŁUGA JAK I WŁAŚCICIELKA KOSZMARNA!!! Zostałam bardzo źle potraktowana. Zakupiłam u nich suknię ślubną. Problem zaczął się od bolerka, do tego modelu sukni nie mieli odpowiedniego, więc było szyte na mnie od nowa. Podczas drugiej przymiarki sukni miałam zmierzyć pierwszy raz bolerko, niestety nie zmierzyłam gdyż pani sprzedająca oznajmiła, że nie wie gdzie jest bolerko i w zamian zarezerwowała dla mnie inne bolerko, którego nie było wcześniej (jakieś nowe, do wypożyczenia). Byłoby dobrze, gdyby nie to, że w ostatnim tygodniu przed ślubem zadzwoniła pani z salonu z informacją, że nie będę miała tego bolerka, gdyż nie zauważyła że wcześniej to bolerko już było zarezerwowane. Dodam, że bolerko było niezbędne, gdyż ślub był pod koniec października tego roku i było już zimno. W środę (a w sobotę tego samego tygodnia był ślub) poszłam do odbioru sukni i zarazem pierwszej przymiarki bolerka, a właściwie to również jego odbioru, gdzie jak się okazało rękawy bolerka były zbyt krótkie i plama na jednym z nich. Po zwróceniu uwagi krawcowa poprawiła bolerko, niestety bolerko nie było wyprasowane (przy odbiorze). Podczas rozmowy z właścicielką dowiedziałam się, iż wszystkich ustaleń odnośnie bolerka nie mam na piśmie (chamstwo). Pracownice salonu oczywiście na początku miłe, tylko po to żeby złapać klienta, potem trudno się z nimi porozumieć, więc odradzam wszystkim przyszłym pannom młodym korzystania z usług tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sprawdźcie też salon sukien ślubnych http://www.igar.pl. Piękne klasyczne i oryginalne modele w atrakcyjnych cenach. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×