Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_g_A

przyszłe panny młode z Tarnowa pogadajmy!

Polecane posty

Powiedzcie mi gdzie można zamówić fajny bukiet ślubny w przystępnej cenie? Czy na Waszym ślubie bedzie składka na tacę? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie wiem, gdzie zamówić bukiet, wstępnie nastawiłam sie na kwiaciarnię w Elei bo tma mi babka dala sporo katalogów do przejrzenia w domu, ale słyszałam, że w Agawie na Katedralnej koło McDonald'sa babki biora ok 150zł z abukiet i ponoć fajnie robia, jeszcze sie muszę zastanowić bo jestem bardzo wybredna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) witam :) ja mam 2 sierpnia w katedrze o 15 :) ja bukiet robie w kwiaciarni na pulaskiego koło stokrotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no i gdzie jestem umowiona do fryzjera i makijazystki? ja tu koło siebie e zamówilam termin na granicznej jest tkai salon fryzjerski Art Creo i obok kosmetyczka Eliksir w takich białych domkach na górze od strony Jana Pawła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę slub 20.09 u Dobrego Pasterza. Też sie zastanawiałam nad kwiaciarnia w Elei bo mi kobieta powiedziała ze 2 bukiety i butonierka do 200 zł wiec nawet spoko mi sie wydaje. Fryzjerki ani makijażystki jeszcze nie mam no ale jeszcze prawie 3 miesiące :) gagatka85 ile płacisz za kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja robie fryzurke na katedralnej miedzy kwiaciarnia a mc syfem nie mam pojecia ile za bukiet :) my wlasnie dzis poszlismy do spowiedzi :) ufffff ale mamy juz to za soba :) jeszcze tylko dzien skupienia, poradnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mc syfem :D dobre :P to tam jest jakis fryzjer? heh...my byliśmy 15 czerwca na Dniu skupienia w Katedrze, 3h, troche było nudnawo, przez godzine gadal jakiś facetz poradni ale w dumie nic ciekawego nie mowil bo to juz rpzerobilam na kursie i w poradni, potem bylo pol godziny przerwy dla tych, co sie chcieli spowiadac, a potem msza i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko :) 3 godziny w dniu skupienia :) a proboszcz z katedry mowil ze ich dzien skupienia jest najfajnieszy :( okłamał nas :(:o my chyba polezniemy na lwowska :) mc syf jest jeszcze z liceum :) nazwa w pelni oddaje zarcie jakie tam serwuja :) choc nie powiem tortilla i lody lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie na Lwowską, do NSPJ? to moja Parafia :P mieszkam rzut beretem, ale nie biorę tam slubu bot en Kościół i księża ogónie strasznie mdli mi się wydaja, a Katedrze były nawet spoko, młody ksiądz cośtam prowadził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mama na szczęście zna sie z szefowa naszego lokalu więc będziemy mieć podwyższoną jakośc usług :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja juz jestem po fryzure i makijaz robilam tam w fryzjera kolo Krakusa po prawej sie wchodzi super babka taka ruda w loczkach i od razu mnie tam wymalowali slicznie wszystko wyszlo naprawde polecam!!!a i paznkokcie tez tam robia:)) wszystko w jednym miejscy bardzo wygodnie a bukiet mi robil syn fotografa naszego super tez wyszedl ten syn pracuje w kwiaciarni na krakowskiej tej na wprost ksiegarni co wolaja zeby wejsc:)) a noi u nas w Miłosierdziu była składka na tace a gdzie macie wesela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka27tia
Sękata , ja tez bede miec wesele w kasynie, czerwiec 2009.Jestem teraz na etapie szukanie fotografa i kamerzysty...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów
ups.. a tu tresc ;) czesc wszytskim :) ja mam 16.08 :) w Katedrze, fryzura - myslalam tez o salonie miedzy kwiaciarnia a mcdonaldsem na katedralnej - mieszkam obok i tak by bylo najblizej, wesele w moscicach a co to ten dzien skupienia?? ja kurs i spotkanie w poradni zrobilam zagranica bo tam poki co mieszkam, mam nadzieje ze ks. proboszcz zaakceptuje ;) gdzie kupujecie suknie/buty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów
ka27tia - !! to pochwal sie jak jzu bedziesz PO jak bylo w kasynie - ja tez tam mam wesele, sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda tarnów
ups.. nieprzeczytalam do kocna.. hehe, 2009.. to chyba ja Ci sie pierwsza pochwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiądz w polskiej (i tarnowskiej ) na pierwszym spotkaniu z młodymi daje karteczkę w ktorej tzreba podbic dzien skupienia, poradnie i spotkania z ksiedzem. Wiec poradnia chyba nie ujdzie bo musi Ci ktoś to podbić na tej jednej kartce... dzien skupienia jest w Tarnowie w 2 niedziele miesiaca u Nspj w 3 w katedrze w 4 u misjonarzy chyba. Jestes tam 3 godziny, ksiadz co opowiada, tzreba sie wyspowiadac i przyja ckomunie sw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Mieczysław
e byscie mnie zaprosily kobietki na slub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka27tia
dziewczyny, mozecie polecic jakiegos fotografa i kamerzyste z Tarnowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×