Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

monia ja brałam kaprogest o chyba 6 tygodnia ciąży do 25 dwa razy w tygodniu podwójną dawkę. te zastrzyki uratowały moją ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostałam dzis kaprogest- jeden zastrzyk, reszty mi nie przepisała. lattina- w bielanskim moja noga nie postanie, to własnie przez ten szpital zmarło moje dziecko. wojna trwa- nie lubia mnie tam bardzo. a z tą babką co mi nie zapisała wiecej zastrzyków- to bardzo się zawiodłam, bo ta kobieta jest mega wychwalana w necie i przez naszych znajomych równiez. wiec juz sama nie wiem czy jej ufac... jesli ciąża się utrzyma to raczej ją zmienię, bo wkurza mnie takie czarnowidztwo i straszenie kobiety. binia, dobrze ze się sprawa wjasniła. a jak lekarz towybadał ze pekły dwa pecherzyki? binia,a biorąc zastrzyki dostawałas też luteinę lub duphaston? bo mi ginka kazała brac 10 tabletek luteiny dziennie. sylwinka, ja sama juz nie wiem który to tydzien... jesli liczyc od ostatniej @ to chyba 4- bo miałam ost. @ 31.07. cykle mam 26-27 dniowe, wiec owu powinna przypasc na ok 12-13 dc. tymczasem 13 dc byłam na usg ijajko miało 10 mm, a endometrium 5 mm. więc spodziewam się ze jajko pękło najwczesniej w sobote, a najprawdopodobniej w niedziele lub poniedziałek.i wtedy tez był sex. czyli mogę liczyc ciażę od 17 lub 18, do tego dodac kilka dni zanim sie zagnieździ, to beta powinna się produkowac od ok 22.08. jutro po południu sie wszystko wyjasni... artigiana- dobrze ujęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co monia nie pamiętam wiem że luteinę brałam, ja wogóle całą ciąże brałam jakieś prochy od początku do samego końca . ale luteinę to brałam jedną dziennie pod język i nie pamiętam przez ile dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wiesz co nie wiem jak on to wybadał . policzył dni cyklu i jak mnie badał powiedział że nie wygląda to na stan zapalny . że ten śluz wygląda na to że pękły te dwa pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia, przepraszam Cię bardzo za wzmiankę o Bielańskim, nie wiedziałam.... Mnie chodziło tylko o laboratorium, tam robiłam większość badań, bo tanio i szybko. W Bielańskim chyba tez pracuje słynny prof. Dębski ? Nie miałam pojęcia, że ten szpital, z tego, co mówisz, trzeba omijać szerokim łukiem. A to co piszesz o dr T. też mi się nie podoba (ja do niej nie miałam siły czekać na wizytę, poszłam do Zygler), ja rozumiem, że dla nich jesteśmy tylko \"przypadkami\", ale mogła być bardziej empatyczna, w końcu jest kobietą. Z całego serca życzę Ci rosnącej bety i zdrowego dzidziusia! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze powinni podtrzymać pacjentkę na duchu a nie jeszcze bardziej martwić Monia może lepiej będzie jak zmienisz ginekologa bo ta baba to jest głupia jak but 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! nie było mnie parę dni, a tu takie wieści!!!!!!!!!!! minimoniu mocno, mocno zaciskam paluszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech maluszek rośnie Ci zdrowo!!! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 A ja jestem już w Polsce! narazie się próbuję zaklimatyzować! nie mam neta w domu :( więc niestety regularnie mnie tu nie będzie :( ale myślę o Was ciepło! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asni
A jak będziecie w ciąży, to róbcie bezwzględnie w okolicy 35 tygodnia badanie posiewu z pochwy na obecność STREPTOCOCCUS AGALIACTIVE ( mogłam przeinaczyc nieco) - super groźnego dla noworodków paciorkowca. Poczytajcie w tym temacie.Dziewczyna założyła dziś topik na kafeterii, straciła dziecko zarażone tym bakcylem, który wywołał sepsę . Ja słyszałam już wcześniej, że to b. poważny problem, powinni obowiązkowo robić te badania kobietom w ciąży, żeby ewent. podać W PORĘ antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🌻 ja sie czuje dobrze ale nie wiem co jest ze mna tak jak wstalam to ciagle mam zawroty glowy..oj.. samopoczucie swietne.ta pani doktor byla wczoraj swietna🌻 mowi ze jestem zdrowiuśnienka,nie ma wytlumaczenia na te moje poronienia,wina pracy i zaniedbanie lekarza..ale teraz juz wiem ze nie mam sie martwic bo ta doktorka wszystko zrobi bym donosila calusia ciaze.. wiec sie bardzo ciesze..🌻🌻a co tam u was?? minimonu..jak tam??👄 binia...jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola a może jesteś w ciąży tylko może nie było jeszcze widać bo te zawroty głowy to coś podejrzane :):):):) 🌼 Monia byłaś już na badaniu bety hcg i jak się czujesz 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze moze...bo staranka byly a byly hihi..🌻🌻:-))ale by bylo cudnie...👄oj...zrobilam bym sobie test ale poczekam na @..jak myslicie??sama nie wiem??..napewno bym sie bala ten test zrobic...;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki z wczoraj wieczorem, słabiutko :( beta =13 mu/ml... dzis wieczorem dostane jeszcze wyniki z porannego pobrania, to akurat bedzie bardzo miarodajne, bo stwierdzi czy beta przyrasta, bo na razie to mam 2 pojedyncze wyniki z dwóch laboratoriow. wiec nic mi to nie mówi. ale naprawde jakos malutko tej bety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonaola najważniejsze że są staranka :D:D:D:D:D:D:D a Ty nie bój się tylko jak nie dostaniesz okresu to rób test {kwiatek] Minimonia poczekaj do wieczora i nie smuć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja pytałam lekarza o betę , powiedział że wychodzi gdzieś dopiero 10 po zagnieżdzeniu, więc nie stresuj się jeszcze wynikami bo to może jeszcze faktycznie za wcześnie. dziś wieczorem zresztą się okaże jak przyrasta bo odbierasz wynik. trzymam kciuki. dziewczyny co się dzieje z sygitą?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka8484
cześć dziewczyny no jutro IDE na wizytę do gin z badaniami po poronieniu no i okres się spóźnia wiec trzymajcie za mnie kciuki moze jakaś maleńka nadziej ka będzie na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka8484
boje się jak nigdy zawsze towarzyszy mi strach nieamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz kurwa.... chyba nie bedzie dzis wyników :( jesli będą to najwczesniej o 18, wiec musze po pracy czekać godzine. i moze sie okazac ze na darmo czekałam, a wyniki beda dopiero jutro :( a ja siedze jak na szpiklach przez cały dzien i odliczałam godziny do tej 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech dadzą te wyniki my tu siedzimy i czekamy a oni co sobie myślą co za idioci siedzą w tym laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny czuje sie fatalnie ja mam takie zawroty glowy ze musie co chcwle siadac..jeszcze takich zawrotow nie mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×