Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Cześć dziewczyny. basiunia* ----- ja też tak mam z tym wyliczaniem.. A, widzisz Ty nie miałaś czyszczenia, to inna sprawa i w tej sytuacji możesz być spokojna. Na pewno wszystko z dzidzią będzie dobrze. Cieszę się, że tak szybko Ci się udało ❤️ a ja po zabiegu powinnam czekać 3 miesiące min. Teraz czekam wciąż na @ dziś 32 dzień po zabiegu.. binia ----- wierzę w to całym sercem.. każdej z nas się w końcu uda! sonaola86 ---- miałam na myśli ten topik :D doszłam dopiero do 4 strony.. ale jak znajdę czas to doczytam :) Pozdrawiam Was wszystkie ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo widzisz sonaola niedługo dołączysz do grona przyszłych mam może zrób bete ale ja i tak wiem że jesteś w ciąży ja jestem lepsza niż test ciążowy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a u mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka fajnie by bylo jak bys sie nie mylila hihi🌻bylo by suuuper..jaka bete?nie wiem co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witaj sanola mam chwilke dzis wracam wieczorem to na gg popisze co i jak chyba jutro pujde kupic test tak dla pewnosci nie moge sie zczernic bo zapomniałam hasła a co u ciebie ja dalej nie mam okresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko to jak Ty tak wróżka jestes to powiedz mi kochana kiedy będę mieć cesarke? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka podziwiam Cię za twoją cierpliwosc, kurcze ja bym nie wytrzymała i już dawno zrobiła test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonaola to jest badanie krwi i wykryje ci ciąże tylko to kosztuje u mnie 25 zł nie wiem jak jest u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sylwinka👄 jutro pujde do przychodni to zobacze..a moze doktorka mi da skierowanie na badanie krwi??a moe test??albo poczekam do 8 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na badanie beta hcg nie trzeba skierowania wiesz że ja nie mogę sie doczekać jak w końcu powiesz że jesteś w ciąży 8 dni czekania to wieczność a masz mdłości :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola,a czy ty dużo pijesz? pytam o wodę, herbate itp. bo wczoraj wyczytałam w książce o ciąży ze zawroty mogą się pojawiac gdy kobieta za mało pije. ja wróciłam własnie z obiadu u tesciów,kurde, chyba coś juz wiedzą, albo się domyslają. powiedziałam tesciowej ze byłam u siostry i bawiłam sie z kotem, na co ona: ale ty nie mozesz sie teraz bawic z kotem!!!! no to chyba jasna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, byłam dzis ranou gina, po skierowanie na kolejne bety i progesteron, i wiecie co? powiedział ze moje wyniki poziomu hcg ( a konkretnie tempa przyrostu) mogą sugerować ciążę blizniaczą. bardzo bym chciała,ale raczej to niemozliwe, w naszej rodzinie jeszcze nie było blizniaków niestety :( wogole bardzomiły doktor mi sie dzis trafił. bardzomnie uspokoił, ze kazda ciąża jest inna, ze wcale nie musze byc senna ani miec spuchniętych i obolałych piersi. ale cytologii nie dalam sobie zrobic. bałam sie, nie chce na razie zeby mi ktos tam grzebał, to taka wczesna ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc buziaczki! monia ale byloby super z tymi blizniakami! ja powiem ci ze jakos cieplo mysle o bliznikakach:) u mnie w rodzinie tez nie ma i nie bylo blizniakow, kiedys nawet myslalam ze to troche \"niewygodne\" miec blizniaki (z uwagi na podwojna robote przy dzieciaczkach :P) - nie ma to jak isc na łatwiznę :P a teraz.....mhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm ❤️ ja w tym cyklu mierze sobie tempke (kontrolnie) dzisiaj mam 14 dc i temp. 36,7, wczoraj i przedwczoraj bylo 36,6 ----> owulacja chyba jeszcze przede mna...?! poza tym w juro ide do gina i podejrze co tam w srodku slychac/widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - OMG! Byłoby cudownie! Sylwinka - co z moim pytaniem? :( Już mnie nie kochasz? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Monia to by dopiero było szczęście gdyby się okazało że to naprawde bliżniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, jeszcze bardziej mnie nakrecajcie na te blizniaki. ja sie nie nastawiam, bo wg mnie szanse są moze 1%. no i zdaję sobie sprawę jaka trudna byłaby w moim przypadku taka ciaża. zawsze chciałam mieć bliznieta, ale teraz jak wiem ze nawet ciaza pojedyncza jest ryzykowna, to chyba nie chce. ale i tak co ma byc to bedzie. a niech bedą nawet piecioraczki- miłości mi wystarczy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Artigiano jedno co wiem to napewno urodzisz zdrową piękną dziewczynkę w tym roku:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
sanola jestes pisałam na gg juz wróciłam tak sie boje zribic testu mowie ci i wam dziewczyny a jak cos nie wyjdzie-a moze okres sie spuznia tylko tak poprostu sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
nie moge sie zczernic bo zapomniałam hasła-czy moze wiecie jak to zrobic zeby gdzies to przypomniało albo zmienic całkiem peudo i hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Monia i Basiunia napewno już nie śpią a i na wózek też zrobimy zbiórkę pozdrawiam i życzę miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie znowu niepowodzenie, jak się da to teraz kolej na inseminację. Jednego nigdy nie zrozumiem, dlaczego TACY ludzie nie mają kłopotów z płodnością: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88721,5644988,Kolejny_skatowany_niemowlak.html Pozdrawiam i czekam na kolejne dobre wieści od Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko bardzo mi pomogłaś :D Dziekuję Kochana :):) Monia - po mojej Blance zostanie ubranek jak dla pięcioraczków wiec spokojnie :) Mam chyba ze 20 par śpiochów i tyle samo koszulek nie licząc całej reszty, więc się podziele jak mała wyrosnie :) Masz już moze jakiś chociaż przyblizony termin na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kobitki! termin na usg mam- po 15.09. ale postaram sie wytrzymac jak najdłuzej. do konca wrzesnia, bo chce juz isc jak bedzie serduszko biło. w tamtej ciazy ze wzgledu na krwawienia miałam usg co drugi dzien, nawet jak jeszcze zarodka nie było, nie mówiac juz o serduszku. strasznie sie tym stresowałam. to teraz wole poczekac spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×