Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

sylwinka....objawy to tez mi zle ale moze jestem chora??hmm.ja juz sama nie wiem??ale moze jednak jestem w ciazy..@mam miec dopiero 8 wrzesnia nie jest to za wczas na objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy który to tydzień ciąży ja to na początku ciąży też miałam zawroty głowy i mdłości chora napewno nie jesteś masz tak nawet nie myśleć :):):):):):):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka8484
CZESC DZIEWCZYNY IDE DZIS DO GIN OKRESU DALEJ NIE MA MOZE TE STARANIA DAŁY TERAZ JAKIS EFEKT TRZYMAJCIE KCIUKI POZDROWINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka...dzieki🌻👄takie odpowiedzi sie fajnie czyta:-)) 🌻\"\"co ma byc to bedzie,a jak bedzie to trzeba sie z tym zmierzyc\"\"🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lattina, jak bedziesz robiła bete 10 dni po owu, to mozesz sie tak podłamać jak ja- bo wyjdzie za niska, ale swiadcząca o ciazy. i niech eszcze jakaś głupia lekarka ci powie ze juz nic z tego nie bedzie, to masz wieczór przepłakany. lepiej poczekać te kilka dni... do terminu @. sylwinka 🖐️ ja czuję się ok. mdłosci sporadyczne, brzuszek wczoraj nie bolał, za to dzis trochę boli, ale też ciągnie mnie w pachwinach- to dobrze :) wstałam dzis o 2 w nocy i nie mogłam spac do 5 :O- to niedobrze, bo mnie to wkurza. ale poza tym to jestem szczęsliwa bardzo- chyba pierwszy raz od smierci synka. koteczek, zalezy jaki test. jak ci sie uda kupić Acon ultraczuły to mozesz chyba próbowac ze 2-3 dni przed @. bobo testów juz nie polecam. sonaola- trzymam kciuki za twoje zawroty- niech to bedzie pierwzy objaw ciązy u ciebie :) marcelka- za ciebie tez trzymam kciuki. i prośba- zaczernij nick. no własnie gdzie artigianka nasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dzisiaj kolejna dobra wiadomość będzie Monia takie są uroki ciąży ale to dobrze że są objawy bo wiadomo że maleństwo się dobrze rozwija 👄 Sonaola poczekamy do września i będzie wiadomo 🌼 Artigiana odezwij się bo się martwimy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, Kait, dzięki za odp. Chyba jednak zrobię te 10 dpo, bo nie wytrzymam z ciekawości, choć nadzieję mam malutką. Życzę Wam wszystkim pieknych ||, pięknych objawów ;-), ale najważniejsze zdrowych dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, szukałam artigiany na pazdzierniku, ale jej tam nie było od 25.08 kurcze troche sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przez przypadek widziałam wpis Artigiany 27.08, więc może nie zamartwiajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie Antragina sama napisała chyba na 24 stronie że się zorientujemy jak pódzie rodzic bo jej nie będzie . więc chyba nadszedł ten moment nie ma jej od dwóch dni. zaraz wróci o oświadczy że zostałyśmy ciotkami, zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binia ale będzie super też tak myślę że Artigiana urodziła już i jesteśmy ciotkami musimy cierpliwie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka poszła do lekarza dzisiaj i powiadomi nas jak wróci a w ciąży to jest minimonia i basiunia jeśli kogoś pominęłam to przepraszam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sylwinka..zawroty nadal sa i to juz mnie denerwuje bo nie umiem chodzic musze co chwile stawac alebo siadac..moja mamka sie juz martwi hihi...oczy zamykam tez sa zawroty..wstaje ide ciagle zawroty...nawet jak klikam do was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie nie obraziłas 🌻 a tak powaznie, to który masz dzien cyklu? mozesz juz testowac czy czekasz? ja też miałam lekkie zawroty głowy, ale to tylko 2-3 razy, nie tak jak ty. i dopiero teraz widze ile objawów sobie sama wkręciłam- np. mdłości- miałam je w zasadzie juz 3-4 dni od zapłodnienia, co jest niemozliwe przeciez, zwłaszcza jak się okazało ze zapłodnienie było kilka dni pozniej niz myslalam. wiec juz w momencie zapłodnienia miałam mega mdłości :) o ta psychika, ile to mozna sobie rzeczy wkrecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od piwa głowa się kiwa:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Sonaola ja sądzę że jesteś w ciąży jak się przytulałaś w dni płodne to musi być to ciąża 🌻 wiecie ale się nam humorki poprawiły dzięki minimoni i basiuni :):):):):):):):) Marcelka odezwij się i powiedz jak po wizycie dobrze że trafiłam na ten topik bo dziewczyny jesteście super :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 dzien cyklu..a ja nie wymyslam tych mdlosci a nie obrazilam sie bo o co?👄na test za wczesnie nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌻 Przyłączę się do Was jeśli pozwolicie :) Tak wiele Nas łączy.. przede wszystkim pragnienie urodzenia zdrowego, kochanego Maleństwa ❤️ Ja poroniłam 21 czerwca, początek 6-go tygodnia, przyczyna nieznana.. później miałam komplikacje po pierwszej @, bo macica się dobrze nie oczyściła i znów zabieg 31 lipca, a po 3 dniach znów szpital - zapalenie błony śluzowej macicy - przyczyna to te dwa zabiegi.. Mogę się starać od listopada... dopiero.. Basiuniu------- pamiętam Cię z lutówek.. czy dobrze wyliczyłam, że udało Ci się teraz zajść w ciążę po pierwszej @ po poronieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aida pewnie że możesz się przyłączyć ja będę się starała ale od pazdziernika bo wtedy dopiero mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwinka, no.. ja chciałabym wcześniej i zauważyłam na różnych forach, że dziewczyny zachodzą po pierwszej @ i bez komplikacji. Na razie czekam na pierwszą @ po ostatnim zabiegu.. Muszę poczytać to forum od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aida! dobrze że do nas trafiłaś bo na naszym topiku zaczynają się spełniac marzenia niektórych dziewczyna ale zobaczysz niedługo wszystkie będziemyyw odmiennym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×