Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Gość marcelka84
dziewczyny zrobiłam test jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne dobre wiesi widzę:-) Marcelka no w końcu się zdecydowałaś na test. Gratuluję i mocno trzymam kciuki za Ciebie , Monie i Basiunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratuluję. widże że moja Blanka bedzie mieć kuzynów internetowych a kuzynów :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeni4
witam was milutko....mam cholernego dola......mialam nadziej ze tym razem bedzie ok....i 1 kwietnia bede mama moich kochanych blizniaczkow,....niestety........wlasnie wrocilam ze szpitala...znowu poronilam....mam dosc.....chcialabym zasnac i sie juz nieobudzic..tylko moj 14-sto letni mezczyzna podtrzymuje nie na duchu i mowi ze bedzie dobrze......maz wlasnie wziol urlop na zadanie i jedzie do domu ponad 1000 km....nawet mu tego z glowy nie moglam wybic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
jak zbaczyłam te dwie kreski na tescie to poryczałam sie ze szczescia boje sie bardzo mam nadzieje ze tym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, ze nie mąż nie dał się przekonać i jedzie do Ciebie. W takiej chwili powinien być przy Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeni4
a zaczelo sie tak niewinnie......luteina i dufaston niestety niepomogly......mam prosbe do was ogromna..........niebagatelizujcie nawet niejmniejszej kropeczki krwi....najmniejszego plamienia....i bolu jajnikow.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelka!!!! super- ogromne gratulacje :)a mi sie chciało jesc strasznie, ale weszla do biura kolezanka z pokoju obok- nawalona w 4 trąbki, bo ma dzis urodziny 40, i tak mi zajechała smrodem wódy ze teraz to mi sie chce tylko wymiotowac :( dzeni- bardzo wspólczuję :( sylwinka, ty pracujesz czy siedzisz w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba się nie obraziliście co wcześniej napisałam przecież to na żarty trzeba się trochę pośmiać przecież nie będę stale płakać jeśli ktoś się poczuł urażony to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam dzis wyniki bety i progesteronu ( rano robiłam ) beta z 24 u/l skoczyła na 244 :) w 96 h, a progesteron tez niezle pojechał- miałam 57, i baba stwierdziła ze to bardzo mało, wiec tak sobie wziełam do serca ze teraz mam 130 :D wiec spodziewam sie ze juz nie bede brała tyle luteiny, bo norma dla pierwszego trymestru jest od 50 do 150, a ja przeciez dopiero co zaczynam... a juz jestem blisko górnej granicy. bardzo mi ulzyło ze wyniki takie dobre :) jeszcze w srode ostatnia beta, i chyba juz nie bede jej wiecej robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
własnie wróciłam od ginekologa jestem 5/6tydzien przepisała mi duphaston aspargin nospe folik mam lezec i nic nie robic i czekac na cud zeby wszystko sie powiekszało jak nalezy i zeby cos tam było widac wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam do was wpadac i czytac takie newsy.!!!!!!!!!!! suuper i gratuluje ! nastepna fasolka na naszy topiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
czesc mam pytanie czy ktos moglby mi pomoc i powiedziec co oznacza moj wynik badania histopatologicznego tzn czy to cos powaznego czy wiadomo dlaczego poronilam bo na wizyte do lekarza czekam do piatku ale juz nie moge dluzej decidua et villi placentares cum necrotisatione et suppuratione focalis 08.08.26 bloki-2 przetlumaczylam to brzmi miej wiecej tak doczesna i kosmyki lozyskaze martwica i ogniskowe ropnienia bede wam bardzo wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 97koujuiuyyhi
po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelko kochana gratulacje- ja w środę będe miała 7 tygodni...same wiecie dla nas każdy dzień to cud...pozdrawiam i dużo zdrówka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati123
ja myślę że to mogło być jakieś zapalenie bo moje histopato brzmiało podobnie trzymaj się cieplutko ja dwa razy już czekałam za tym co mi lekarz powie dlaczego.... ale do dziś dnia niewiem dlaczego. Teraz staramy się trzeci raz o dzidziusia i tym razem musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
odpowiedz jest prosta koteczek 2xPORONIŁAM i dla bezpieczenstwa mam bardzo sie pilnowac a najlepiej przez ten poczatkowy okres nic nie robic tylko lezec i czekac na cud zeby wszystko sie rozwijało rosło jestem jednym kłebkiem nerwów boje sie bardzo nie chcem tego stracic jak bedzie dobrze to wam wszystko napisze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweewczyny🌻co tam slychac cos tu sie cicho na forum zrobilo...ja mam dalej te zawroty..pozdrawaiam...buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
basiunia a w którym tygodniu robiłas usg i było widac fasoleczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunial*
marcelko ja robiłam w 6 tygodniu z tego względu że byłam na wakacjach i nie było mnie w domku, jak przyjechaliśmy w niedzielę to lekarka dopiero przyjmowała w czwartek i tak zrobiło mi się 6 tygodni:) ale warto było:):):):) zresztą nie muszę mówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×