Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Gość marcelka84
basiunia a jak bylas juz w tym 6tug to co było widac ale tak dokladnie na tym usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze karzą dla bezpieczeństwa leżeć, ale ja po poronieniu gdy zaszlam w ciaze lekarz kazal mi lezec do 20 tc ale ja powiedzialam ze bede pracowac gdyby cos to przylece i upor wygral pracowalam do 36 tc.a w 37 urodzilam...ale na samym poczatku zaznaczylam w pracy bo pracowalam w sklepie ze nic nie bede dzwigac.... kochana lez oby wszystko bylo ok. a mowil lekarz jak najlepiej lezec.glowa w dół, poduszka pod tyłek, nogi w górze macica nie jest obciazona i super ciaza sie rozwija.sprawdzilam na sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
no własnie nic nie mówiła tylko tyle ze jak by bardzo bolało a leki by nie pomagały do leoiej podejsc a pna dała by skierowanie do szppitala na obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! no która dzisiaj powie nam że jest w ciąży. bo w ostatnich dniach same dobre wieści na topiku, kto następny????????? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanaola chyba u Ciebie jest to najbardziej prawdopodobne.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattkka
Czesc Dziewczyny!!!!!! Grtauluje, tym pod ktorych serduszkiem rzowija sie nowe upragnione zycie:) i pytam, czy moge sie Was dolaczyc? Swoje malenstwa - blizniaki stracilam w grudniu, bylam w 8 tygodniu ciazy.Najprawdopodobniej przyczyna byla cytomegalia. Od polowy sierpnia rozpoczelismy ponowne starania. Boje sie jak cholera...najbardziej tego,ze nie bede mogla zajsc w ciaze (nie wiem dlaczego mi sie to ubzduralo, bo lekarze mowia,ze jest ok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witaj agatko nicsie nie bój pisze ci tota ktora najbardziej trzesie portkamy jestem po dwóchstratach obecnie jestem na etapie oczekiwania jestem w ciazy ale to dopiero poczatki róznie moize byc mi sie udało to tobie tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
basiunial podaj mi swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Marcelka 🌻 --- gratulacje! Dziewczyny, mam pytanie do tych, które miały zabieg wyłyżeczkowania. Po jakim czasie dostałyście pierwszą @ ? Mi jutro minie 5 tygodni i nic.. od tygodnia czuję się tak na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny 🌼 aida ja okres dostałam po 6 tyg więc się nie martw na pewno dostaniesz pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola86, Sylwinka 25 ------dziękuję za pocieszenie, nie będę się już tak stresować :D Po pierwszym zabiegu miałam @ po 4 tyg. i nastawiłam się, że teraz też tak będzie.. agattkka -------- witaj, ja też nie dawno dołączyłam.. To naturalne, że się boisz, ale zauważyłam, że im mniej się o tym myśli, tym większe szanse na szczęście, które każdą z nas niebawem spotka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co tu tak cicho??dziewczyny kupilam test ciazowy i mam pytanie na nim pisze ze wolno go robic tylko w dniu spodziewanej miesiaczki taki tani test i jak go zrobie to moze wyjsc ze nie jestem w ciazy?moze byc mylny?jak mam miec @dopiero za 5 dni?wydaje mi sie ze taki tani test moze mnie wprowadzic w blad..wiec nie weim?sa testy czule a ja kupilam taki zwykly tani pisze ze dopiero robic w dni spodziewanej@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
sanolka kochana test zazwyczaj robi sie jak nie dostaniesz miesiaczki nie wazne czy jest on tani czy drogi wiem jak bardzo chcesz miec dzidie i wiem co cujesz jestes dzielna wytrzymałas juz tyle to wytrzymajaz nie przyjdzie okres wiem z doswiadczenia ze niewarto robic nic na siłe co mam byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej a gdzie minimonia
? jak beta ze środy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
czymoze mi ktos napisac jad długo bolały was brzuchy jak zaszliscie bo mnie dosc czesto i to moze byc oznaka poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bolało podbrzusze
dokładnie do 21 dnia po owulacji a jak poroniłam to cały czas mnie bolało aż do poronienia, ale to był naprawdę mocny i taki niepokojący ból, który nawet budził mnie w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
no boje okrepnie tego wszystkiego zobaczymy co powoe mi jutro gin mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, jestem :) beta z srody to 545 :) a w poniedziałek było 244, wiec ładnie rosnie. byłam dzis u gina, ale jeszcze nic nie widac na usg. no i babka tak mówiła ze nie bedzie nic widac, ale \"cholera wie- a moze bedzie? \" wiec wlazłam na fotel. czuję się dobrze, chociaż dzis zaliczyłam niezłe rzyganko z rana. mam nadzieje ze to jednorazowa akcja. jutro mam ostatni dzien w pracy :) i fruuuu do domku na zwolnienie :) strasznie się ciesze bo szef mnie wkurza okropnie ostatnoi. ciekawe kiedy mi sie znudzi lezenie w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola, test 5 dni przed @ raczej nie pokaze ciazy. takze spokojnie poczekaj, ja juz dostałam taką nauczke z tym testowaniem ze juz chyba sie nigdy nie skusze na to. za wczesnie robilam tst, a ze był wadliwy to pokazał baaardzo delikatną kreske. byłam w ciazy, ale test nie miał prawa tego pokazac bo było stanowczo za wczesnie, i jak kilka dni pozniej robiłam bete to sie przeraziłam ze jest tak niska... skoro test wykrył stęzenie 10 mlu/ml a ja kilka dni pozniej miałam tylko 13 mlu/ml, to znaczyło jedno- ciaza sie nie rozwija... a jednak się rozwija :) tylko test był za wczesnie :) ale ile to płaczu było ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
co to beta????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
minimonia ile jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak normalnie powinnam dostac dzisiaj rano ale jak narazie nie dostałam , myślę że może przez branie tego duphastonu może sie przesunąc. ale jutro to chyba zrobie test bo nie wytrzymam jak nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek- ja bym poczekała przynajmniej do terminu @, albo-jesli ktos jest megacierpliwy- to eszcze ze 2-3 dni jak nie przyjdzie. uwierzcie mi, ze sa dziweczyny które robia test tydzien po terminie @ :) i nie mówie o tych kobietach dla których ciaza jest zaskczeniem- one na nia czekają, ale czekają też ze zrobieniem testu. nie mam pojecia jak to robią :) a na majówkach są dziewczyny które robiły test w dniu @ i nie wykazał ciazy, a jednak były. marcelka- beta ( gonadotropina kosmówkowa, beta-HCG) to hormon który występuje u kobiety tylko w ciazy. to własnie ten hormon wykrywają testy ciazowe i badanie krwi. w prawidlowej ciaży beta szybko rośnie- powinna sie powdwoic przez 48h. dlatego tak często badam, moja ciaza jest bardzo młodziutka jeszcze, wiec musze miec stale kontrolowany przyrost bety, zeby wiedziec czy wszystko ok. a ile jestem w ciazy to ciżko stwierdzic- od ostatniej @ wychodzi ze nibykonczy się 5 tydzien, ale tak naprawde nie zaszłam w połowie cyklu jak liczą lekarze, ale ok 20 dnia. więc sama ciąza ma dopiero 2,5 tygodnia. jeszcze nic nie widac na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
dziewczyny ide sie kapac i spac trzymajcie za mnie kciuki jutro wazny dzien wizyta u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze....
minimonia-życze Ci kochanego CUDU z całego serca❤️ i wszystkim przyszłym matkom też. Nigdy nie przeżyłam tego co Wy i nie chciałabym:-(, bardzo Was podziwiam bo ja chyba nie miałabym tyle odwagi żeby zaczynac cos co nie było mi dane:-(,chociaż do konca nie wiem. Ale jak czytam Wasze wpisy to wszystko we mnie łagodnieje:-), złośc na mojego syna,niecierpliwośc,mysli,ze" przed" dzieckiem miałam wiecej wolności i swobody. Wy zrobiłybyście wszystko,zeby to miec a ja tego nie doceniam:-( Bardzo to przykre,ze Wasze cierpienie wychodzi mojemu synowi na dobre:-O. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattkka
Czesc Dziewczyny! Gratuluje Wszystkim, ktore sa w ciazy i trzymam kciuki za starajacych sie (zreszta sama ze siebie tez;:) A wlasnie, moge sie do Was przylaczyc? Poronilam w grudniu (przyczyna najprawdopodobniej byla cytomegalia) i od 15 sierpnia staramy sie ponownie...A ja sie po prostu boje...sama nie wiem czego, chyba najbardziej tego,ze nie bede mogla zajsc w ciaze... Chociaz z drugiej strony wydaje mi sie,ze moze juz jestem...tak od 7 dni. Objawy sa takie,ze mi niedobrze, ale nie wiem czy sobie tego nie wmawiam. I tez nie wiem jak mozna wytrzymac czekajac tydzien po spodziewanej @ na zrobienie testu. Naleze do tych co z checia dzien w dzien robilyby test, oby jak najszybciej zobaczyc upragnione dwie kreski... Odkad wg mialam owulacje ciagnie mnie do apteki po test, ale to dopiero 7 dni i sama sobie tlumacze, ze wczesniejszym testem jeszcze sobie krzywde zrobie - tak jak juz Ktoras z Was pisala (przepraszam, nie pamietam nika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×