Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krm-ter

Czy to prawda, że do sandałów nie powinno się zakładać skarpet?

Polecane posty

Gość krm-ter

Obiło mi się kiedyś o uszy, że wg kobiet to bardzo źle wygląda jeśli facet zakłada skarpety do sandałów. Ja zwykle też tak robiłem ale postanowiłem spróbować bez skarpet. Niestety wtedy o wiele bardziej obciera nogi. Dlatego nadal zakładam skarpety do sandałów. A jakie w końcu jest wasze zdanie? Rzeczywiście uważacie, że to źle wygląda czy to tylko jakaś plotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allonzoo
Oczywiście, że do sandałów zakładamy tylko i wyłącznie podkolanówki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krm-ter
Hmmm, a co sobie myślicie o facecie, który nosi skarpety do sandałów? Wielu facetów chyba nawet nie wie, że kobietom się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna wiocha
skarpety do sandałów. Skarpety tylko do butów zakrytych. Jeśli chcesz chodzić w sandałach, to wyłącznie boso, a jeśli nie, to kup jeszcze do tego garnitur i krawat na gumkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mowie
nigdy nie zakladamy skarpet ,skarpety nosza czarne pazury czytaj ludzie ktorzy maja zaniebdane stopy!!!!!!!!!!wstydza sie tego i je chowaja jak ktos ma ladne paluszki czysciutkie to je pokazjue nic piekniejszego jak piekne palce u nog u mezczyzny mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krm-ter
ja właśnie do krótkich spodenek je noszę, bo noszę je kiedy jest ciepło. Ale naprawdę nie rozumiem czemu do sandałów nie można nosić skarpet? Czemu to nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
sandalki i skarpety moze jeszcze japonki zaloz i skarpety to bedzie dopiero czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna wiocha
a gdybyś zobaczył piękną kobietę w balowej sukni i trampkach to też by ci pasowało??? Po prostu do odkrytych butów nosi sie odkryte nogi i tyle. To nie chodzi o to, że kobietom się nie podoba. Po prostu NIE PASUJE i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatemu
tak samow yglada kobieta ktora ma zalozna spodnice i spodnie poboba sie wam taki zestaw panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paróweczka
hehe raciczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiesniaku
jeden, skarpety i sandaly to wies wies wies wieeeeeeeeeeeeeeeeeees kup sobie normalne sandaly a nie jakies chinskie gowno z targu to cie nie beda obcierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak najlepiej
w adidasach gdy jest 30 stopni super zapaszek czuje to jezdzac empekiem brawo panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krm-ter
Japonek nie noszę, wydaje mi się, że to tylko dla kobiet. A jeszcze jedno mi się przypomniało, dlaczego wygodniej jest w skarpetach do sandałów. Mi się pocą nogi i kiedy nie mam skarpety to noga mi się ślizga w tym bucie - to jest niewygodne. A jak mam skarpetę - wszystko jest ok. Cóż, mi w oczy nikt nigdy nie powiedział, że skarpety nie pasują do sandałów. Może jak mi ktoś to powie to wejdę z nim w polemikę:) A przypomniała mi się przy tej okazji jeszcze jedna ciekawa i nieco podobna rzecz. Podobno kobietom równie bardzo nie podoba się, kiedy mężczyzna do do uprawy seksu nie zdejmuje skarpet. Powiedzcie, co wam się w tym aż tak nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiesniaku
brat niedzwiedz-> ale jak facet ma zadbane i czyste stopy to sandaly sa seksi :P no i jeszcze ladne musi miec z natury,niektorzy faceci i kobiety tez maja tak ohydne stopy ze nie powinni nigdy nosic odkrytych butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuu
brudasy latem nosza zakryte buty ,zadbani mazczyzni japonki badz inne odkryte obuwoie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiesniaku
boze, a slyszales wiesniaku o antyperspirantach do stop??? kup sobie i problem pocenia sie z glowy, matko ale z ciebie wsiór az piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krm-ter
Kobieta w sukni balowej i trampkach rzeczywiście wyglądałaby dość dziwacznie, choć obecnie jest moda na różne szokujące rzeczy więc kto wie, czy za chwilę kobiety nie będą tak chodziły. Natomiast spódnica na spodnie albo sukienka na spodnie wygląda niesamowicie seksownie. Jednak moja koleżanka tak chodziła i wiem co mówię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranie co ci sie slizga
slimak jestes czy co nogi umyuj,wiesz co to antyperspirant do stop,kremy sa specjane,noga ma przwiew i nic cie sie nie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazde markowe
sandały są takie super w ogóle nie obcierające. mnie co roku moje,teraz dwuletnie,Laskowskiego obcierają przez peirwsze dni noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat niedzwiedz-> ale jak facet ma zadbane i czyste stopy to sandaly sa seksi no i jeszcze ladne musi miec z natury,niektorzy faceci i kobiety tez maja tak ohydne stopy ze nie powinni nigdy nosic odkrytych butow nie zmienie zdania,facet z klasa nie nosi sandałów mimo ze ma ładne stopy ....moze co najwyzej sobie chodzic w klapkach ale to tylko w nadmorskich kurortach.......a zeby sie nogi nie pociły to trzeba dbac o higiene ich i bedzie ok,,,no ale jak sie nie zmienia skarpetek to pozniej sa własnie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes niereformowalny
najlepiej gumofilce sobie spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ni mówcie mi że facet w japonkach wyglada eleganco , sandały oczywiscie bez slkarpet do czegoś lekkiego na plaże lub na spacer, a obuwie spartowe jak samam nazwa wskazuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krm-ter
Bracie niedźwiedziu, jak często wg ciebie trzeba zmieniać skarpety? JA zmieniam raz na dobę, czasami dwa razy na dobę? I myję stopy równie często. To jest wystarczająco często wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już bym wolała faceta w gumofilcach , pewnie bym go spotkała w stajni niz faceta w japonkach , chyba że w Tokio na deptaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna wiocha
no super- facet w sandałach i przepoconych śmierdzących skarpetach... Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiesniaku
w japonkach tez facetow nie lubie, to dla mnie jakies niemeskie ale moze kiedys sie zreformuje ale skarpetom w sandalach mowie stanowcze NIEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×