Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

więc to faktycznie byłas Ty :O:O:O miałam nadzieję że jednak nie Ty :O :P chciałas poderwać Gnomka 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! 🖐️ wykolejony, Twoja opowiesc o PKO przypomniala mi moja frustracje jak kupowalam 2 tygodnie temu w paryzu bilet na tgv. byla 16:30, pociag mialam o 17 30 ale zeby rezerwacja byla wazna, to trzeba bylo wykupic bilet do 17. no i wchodze na dworzec, patrze, 3 kolejki. dwie takie po 50 osob, jedna z 6 osobami, ale z pierwszenstwem dla niepelnosprawnych. to se mysle, ze stane se w tej dla niepelnosprawnych, 6 osob to na pewno zdaze, i jeszcze do sklepu skocze. no i stoje i kurva.. francuzi maja to do siebie, ze sa cholernie mili. az kurva za bardzo :O oni maja tam zatrudnionych specjalnych ludzi, co wylapuja niepelnosprawnych z tłumu i prowadza do tej koleji :O i kurwa stalam kurwa w tej kolejce kurwa prawie godzine kurwa bo co chwile mi przyprowadzali ciezarne, uposledzonych albo starszych ludzi co stali 2 razy dluzej niz normalny kurwa czlowiek 😠 😡 a w tamtej kolejce przeszli juz z 10 razy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc Tamari, dobrze, ze jestes, bo mam pytanie :D:D:D caly dzien sie zastanawialam.. i mialam nadzieje, ze mi odpowiesz.. czy.. w sexie analnym.. przyjemniejsze jest wkladanie czy wyciaganie? :D:D:D bo ze tak powiem ja znam odczucia tylko z jednej strony hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mialam nawet skojarzenia jak dziecku czopka wkladalam :D:D:D za dużo kafeterii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pamietalam ze wzdluz. a tak na marginesie, to wiecie ze czopki wklada sie od drugiej strony? tzn jak sa w ksztalcie rakiety, to jak rakieta stoi to sie czopka wklada nie czubkiem stojacej rakiety do dziurki tylko ta podstawa. kurde nie umiem inaczej wyjasnic :D ale tak podobno bardziej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nozyczki, daj spokoj, ja sie wlasnie z Twojego POWIEDZ TO dowiedzialam, ześ ty moder :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowil mi to lekarz o tych czopkach, wprawdzie kardiolog no ale lekarz:D:D mi sie wydaje ze to dlatego zeby trudniej im bylo wypasc hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Ty nie pasujesz na modera :O bo.. fajna jestes:O taka strata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise .... nie czytasz chyba tego co piszemy ... :P Czarna się tu zachwycała już kilka razy jaka Modka jest z NOżyczek superkowa :) Frrr..... dziękuję 🌻 zawstydziłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego, pamietam tylko ze ma byc ta tepa strona. ale nie mam pojecia czemu. hmm dobry temat na topik :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka - bo jak mnie tu nie bylo z tydzien to nawet nie probowalam przedzierac sie przez setki stron i nadrabiac zaleglosci ;) ale dobrze, zescie mnie uswiadomili.. dobrze wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jest zajebista modka. Wez np taka Pania C. Za h... nie przyzna sie do bledu, generalnie robi co chce , nie stosuje zadnych zasad, ma byc jak ona mowi i juz.Ma ulubionych kafeteriuszy ktroym w zasadzie wszystko wolno, a jak napiszesz ze jej ulubieniec jest wyniosly, doslownie tylko to ze wyniosly zadnych innych epitetow, to kasuje to i jeszcze powoluje sie na regulamin. No kuzwa, typowy przyklad zahukanej , zakompleksionej panny ktorej sie wydaje ze do jakiejs wladzy sie dorwala.Wkurwiajace to na dluzsza mete.Jesli reszta modow jest podobna do Papierowej to ja sie dziwie ze nie maja jaj , i ze czegos z tym nie zrobia.A jesli reszta modow jest podobna do Pani C , to bedzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole nie przypominac sobie co zalozylam hehe ale raz zalozylam topik na pomaranczowo i stal sie mega popularny :O o podlewaniu drzewek :O i akurat wtedy kurwa musialam pisac na pomaranczowo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wypowiadam :O żałuję że nie znałam Nozyczek 🌻 jak miałam problemy i nie mogłam się nigdzie doprosić pomocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly pic polega na tym ze nie kazdy nadaje sie na moda. Ja np sie kompletnie nie nadaje, bo pewnie bylabym gorsza od Pani C.No i dlatego sie na to nie pcham. heh,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie nadaje sie na zadne odpowiedzialne stanowisko :O nigdy nie chcialam byc przewodniczaca ani nikim takim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w szkole przez 2 lata przewodniczącą szkoły :O co za porażka :O apele....duperele..... składanie raportów dyrektorowi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie wiem dlaczego :) A co chcesz mnie pokomplementowac ? :P) Jaka ja cudna i wspaniala ? :P) Frrr, to go az ponioslo z tym wpisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam na skarbnika :O mialam to napisac juz co do banku ale glupio mi bylo bo znowu wyjde na sierote :O ale co tam mam konto w millenium przelew w placowce kosztuje 4 zl przez net 1zl kurde i oczywiscie gubilam co chwile jak nie haslo 1 to haslo 2 a jak nie hasla to login no i ze mamy w moim malym miasteczku tylko jedna placowke to jak setny raz w ciagu miesiaca przyszlam po haslo (a bylam tam doslownie co tydzien albo i czesciej) i kobieta mnie zapytala kiedy sna dzien dobry czy ma haslo drukowac to stwierdzilam ze to juz przesada :O i od tej pory jezdzilam do hasla do sosnowca, az i tam mnie poznali w 2 bankach i juz na mnie dziwnie patrzyli i od tej pory juz nie robie przelewow przez internet :D zalosne wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam żałosne ;) wcale nie ;) moja koleżanka przed chwilą założyła se adres @ i za 5 minut nie pamiętała hasła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×