Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

:D 🖐️ właśnie obejrzałem kinową wersję miami vice, nawet fajny film, tylko szkoda że nie ze starą obsadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiedzialam, ze sie zapisalam na komorę, tylko, ze tam takie cos jest :P jestem na aerobiku przy dzwiekach bebnow afrykanskich, na podróbce jogi, na podrobce elementow kick boxingu, na pilates (joga + balet) i na kombinacji brzuch-pośladki-uda (i to mi sie najbardziej podoba i mam to az 2 razy w tygodniu :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadlam na chwile :D turkus - aerobik fajna sprawa, o ile bedziesz wytrwala w tym co robisz :P ja kiedys wytrzymalam 2 miesiace :o nie przepadam za tego typu wysilkiem fizycznym szczypior przestan jezdzic po kremie, bo sie znowu zrobi niezdrowa atmosfera na tym topie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się może w końcu na rolkach nauczę jeździć :D tzn. też chciałabym jak Turkus na łyżwach, ale najpierw wolę na rolkach :P kiedyś próbowałam sie nauczyć, ale brat mnie popchnął, przewróciłam się i złamałam łapsko :O później miałam spore kompikacje, łamali mi jeszcze raz i takie tam :O ale może czas się przełamać :O na nartach to pewnie nigdy się nie nauczę :O i na deskorolce też nie, a chciałabym bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złudzenie - łyzwy sa latwiejsze od rolek :) jakbym miala wybierac moje 2 ulubione dyscypliny, to wybralabym łyżwy i rolki własnie. a potem pływanie i tenis ;) (a raczej pluskanie sie w wodzie bo plywac nie umiem:D ) ale serio, łyzwy sa latwiejsze, latwiej sie hamuje, zakreca i po prostu jedzie:) a płacę 140 zł za miesięczny karnet (5 godzin tygodniowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr - :D:D:D sorry, nie widzialam tego filmu, serialu chyba tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez potwierdzam, ze na lyzwach sie latwiej nauczyc niz na rolkach szczypior - dzieki temu, ze deska mozesz sobie przeprasowac na mnie koszule :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedziano że na rolkach to sie jak nałyżwach jeździ, a że od dziecka jezdze na łyżwach ubrałam rolki i dobrze że ktoś stał przede mną bo bym sie wyłożyła jak długa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczypior - jak juz to na malych, bo malych, ale jednak pagorach :classic_cool: :D ja na rolkach sobie srednio radze, ale na lyzwach to calkiem niezle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze jakis boom na cwiczenia jest. ja od poniedzialku diete zaczynam. tak w ogole to good evening:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja diete tez chyba zaczne ale chcialam ostatnio zrobic gldoowke oczyszczajaca, wytrzymalam do 17 i zjadlam banana i 6 plasterkow szynki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moja to wyzsza szkola jazdy. kumpel mi jakis kalkulator podeslal - wpisujesz ile godzin pracujesz, ile spisz, wzrost, waga, ile masz lat, plec. wychodza CI jakies kalorie. pozniej ukladasz diete. wyszlo mi 5 drobnych posilkow. naprawde drobnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R - hahaha:D to ja sie od francuzow nauczylam pic kakao, przywiozlam sobie z francji takie bananowe, pilam pilam i wczoraj sprobowalam nesquika ktorego zawsze pilam i myslalam ze nie wypije - za slodkie chyba sobie kupie takie gorzkie typowe kakao, bardzo zdrowe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samemu sie nie uda dobrze dobrac diety - najlepiej isc do dietetyka lub zrobic badanie z wlosa i na tej podstawie dobiora co i jak jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje szybko życzenia jakies orginalne urodzinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×