Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

🖐️ obudzilam sie o 9.30 z potwornym bólem głowy, kawa i ibuprom maja ten stan poprawic Myrevin, w wieku 42 lat erekcja jeszcze wystepuje?To dla mnie bardzo ważne, bo sie kocham w takim jednym od Ciebie nstarszym i wiesz, jakies rozeznanie miec musze:P ale codziennie? albo ten teges...wiecej niż raz? :P a tak serio- z ta samotnoscia to jednak jest pierdolenie.Tylko trzeba by odwagi mieć i zaryzykować.O rozwodu byłeś w jakimś związku? Papierówka- jestem pełna podziwu, księgowa, to jest OSTATNI zawód na liście tych, które mogłabym wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Arava Masturbacji nijak nie da się porównać do seksu z partnerem. Rzeczywistość nie dorówna wyobrażeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wrozka B80 przepowiedziala mi ciązę(tylko,ze "ojciec"zeni się z inna) i wiecie co chyba stracha mi specjalnie narobila,bo sie nie sprawdzilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywistość nie dorówna wyobrażeniom. bardzo proszę to mi przetłumacz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masturbacja z wyobrażeniami jest lepsza niż seks w realu z osoba, która Cie kreci?Myrevin , chyba źle z Tobą! odpowiadaj, ile jesteś sam.I czy miałeś w tym czasi seksualne przygody.Z człowiekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idź Ty.... :P mam nadzieję,że nie dojdę do takich wniosków c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się zdecyduje ze względu na durnowaty tryb pracy ćwiczę z dewede:P taniec brzucha :D , pilates a od wrzesnia zapisałam sie na jogę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze coś w powietrzu? mnie tez boli, chyba dlatego,że wieczorem przesiedziaąłm 2 godziny z koleżankami palącymi jak smoki:d chmura dymu pod sufitem w kuchni się normalnie unosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D pestka, chyba wszystkich dzisiaj idę sie poruszać, może przejdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, widze ze po analnych zwierzeniach Tamari przyszedl czas na analize zycia sexualnego Myrevina :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie juz mi przeszla wczorajsza frustracja. mozemy kontynuowac temat sexu :D:D:D ale cie z gg usunelam z tej frustracji wczoraj a oni mi tu nie wierza, ze Cie chce bzyknac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierówka- kiedys gadałyśmy z Ondyna o tym , pamiętasz?ja z płyta to jest taki niby-taniec:p pewnie,ale jedyna znana mi szkoła, która mazajęcia wieczorami jest na bronowicach:o więc mi nie bardzo tam się uśmiecha jeździc a dzisiaj poćwiczyłam niby-jogę, jestem skazana napłyty niby nie wyglada to trudno,ale czuje prace wszystkich mięśni , nawet tych, o których posiadanie bym się nie podejrzewałą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii podrywalam ogrodnika :D to Jarek ma dzisiaj urodziny? hmm to juz zyczenia ukladam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaruś, dla Ciebie ❤️ Za pół godziny Jarka urodziny, dziołchy się rozbierają i w torcie chowają, w dupkach mają świeczki, wyrżnij te owieczki. Najlepsze zyczenia urodzinowe Jarosława, w zalaczniku ma mokra szparka"❤️👄[sex z turquoise] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bład sie wkradl ma byc tak: Za pół godziny Jarka urodziny, dziołchy się rozbierają i w torcie chowają, w dupkach mają świeczki, wyrżnij te owieczki. Najlepsze zyczenia urodzinowe Jarka, w zalaczniku ma mokra szparka" [sex z turquoise]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu blad dla zniknelo 😠 kurwa ma byc tak: :D Za pół godziny Jarka urodziny, dziołchy się rozbierają i w torcie chowają, w dupkach mają świeczki, wyrżnij te owieczki. Najlepsze zyczenia urodzinowe dla Jarka, w zalaczniku ma mokra szparka" 👄 ❤️[sex z turquoise]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apierówka- daja mi te ćwiczenia tyle,ze takiej płynność ruchów nabieram, no i biodra ładniej pracują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owocowaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a moich melonów nie chciałeś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trzeba znac gęstość i objętość, żeby mase wyliczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×