Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

WB, czy ja juz widzialam Twoja fote (to tak nawiazujac do tematu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambino zaskakujesz mnie to w koncu wykolejonego wolisz czy bruneta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali dali :D mam nadzieje, ze sie odczepia juz. jakos zamilkli jak zdjecie zobaczyli, zrobili wywiad i odpuscili uff wczorajsze topiki o mnie skasowane (dzieki Nozyczki 🖐️) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo brunet, przyznaj sie, my tu jak w rodzinie, tajemnic nie ma :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - tylko kto Ci teraz uwierzy, ze to Ty :P :D a tak poza tym to fajnie, ze jestes, tesknilo nam sie ;) komputerek sie nie psuje, to ja jestem lewa hehe :D nie no psuje sie, przyciski na klawier nie chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zbudzialm ja przed praca ona stwierdzial, ze przemyslala wszystko i nie chce robic, ale ja namowilam, ja zrobilam za nia, tzn ale ona nasikala, ja reszte no i dwie kreski, zaczela plakac, a ja musialam juz isc i ja zostawilam, po pracy wstapilam do niej do pracy:D i jakos sie trzyma, dalej ma nadzieje, ze nie jest, w pon idziemy do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet, to byl moj podszyw, ja jestem bambiNoo a on bambiMo, wiec z nim gadaj o spotkaniu :) no Tamari zauwarzylam wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poczatku wiedzialm, ze nie ma pomylki, ale ona dalej ma nadzieje, chociaz bardziej sie oswaja moja przyjaciolka jest w ciazy, od dziecka sie znamy i zawsze sie zastanawialysmy ktora pierwsza wpadnie, kazdy myslal ze ja :D a tu prosze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, kto jest w ciazy? czyzby nasza pierwsza topikowa ciaza? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani troche nie jest, zdala mature, zdala prawko, zalapala sie do pracy, harowala przez rok, zeby nazbierac na studia wymarzone w innym miescie, dostala sie na nie, wplacila wpisowego 1000zl i okazalo sie ze ciaza, a powiedzila ze nie bedzie studiowala dziennie skoro bedzie miala dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×