Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ej wiecie co? nie wiem jak laski mogą nosić stringi... dzisiaj pierwszy i ostatni raz założyłam, starsznie głupie uczucie jak coś się w d**ę wżyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to ja wlasnie wole stringi, bo figi mi sie czasem podwijaja, albo wpadaja wlasnie do srodka hehe a stringi leżą tam gdzie trzeba i nigdzie nie uciekaja ale i tak najbardziej lubie boxerki i takie bardzo wycięte figi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ech zapomniałam, że pozjadałaś wszystkie rozumy :o faktycznie szkoda mojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet - ja nie odsluchuje linkow :D turkus - wyprowadz sie jak najszybciej, bo sie wykonczysz moi, jak bylam w maturalnej klasie kupili mi mieszkanie i powiedzieli, zebym sie tam wprowadzila, bo nie wytrzymuja ze mna nerwowo :D :D nie trzeba bylo mi dwa razy powtarzac, bo od 1 klasy liceum meczylam ich ze chce sie wyprowadzic :P ale i tak to sa najbardziej kochani rodzice na swiecie i nie dziwie sie, ze nie wyrabiali ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkus - to najlepsze wyjscie z mozliwych. bardzo popularne w UK. ja nie mogelm wytrzymac ze swoja mama z powodu jej nadopiekunczosci. teraz mieszkam z kumplami. tez mnie wkurzaja. ja po prostu nie jestem zwierzeciem stadnym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak neurosa, Ty przeciez lepiej ode mnie wiesz jacy sa moi rodzice :O a tak poza tym - nie znam cie, nigdy z toba nie rozmawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko chce miec swiety spokoj i zyc normalnie, a tu normalnie zyc sie nie da :O zreszta niewazne, skonczmy temat, tylko sie chwile pożalić chcialam i juz mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mylisz się, rozmawiałaś ale skoro nie pamiętasz to ok, jestem tu dużo rzadziej od Ciebie :) głupio się wcinam w rozmowę, chyba powinnam przeprosić i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wlasnie rozdzielam moje materialy językowe na poszczegolne segragotorki :classic_cool: ale mam radoche hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroczek i herbuś wygrali eurowizje w tańcu:P -- no widzisz CC a ja nie zaglądałam w ten link:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroczek i herbuś wygrali eurowizje w tańcu wałsnie taniec przegapiłem :P steczkowska super tanczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooooobinchodek
mieszko a co to ona nietykalna jest ??? proooszę cię ! zdzira z niej i tyle :P i do tego jest potwornie brzydka, ma obleśny nochal zapadnięte oczy i biodra jak u żubra, daruj ...siedzi od rana do wieczora na kafe , i tłumaczy się że wszystko jest w stanie w domu zrobić...a syfem pewnie zarasta..ot cała wsza ike:P mogą ją obrażać tyle, ile ona może obrażać innych - czyli do woooli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×