Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

to normalne że kogoś bardziej się lubi... ;) Czarna ...wracaj 🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkus na pomaranczowo hehe
jest tu ktos w ogole? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no nie robcie mi tego akurat jak ja mam przerwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari, a Tys mi pecha przyniosla, rozpadalo sie i leje jak z cebra 😠 (co to jest ceber? :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest 3 dzieci i kazdemu zatrudnili osobna nianke :D ja mam przerwe, a potem ide prasowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zadne ja jestem od wszelkich pozostalych pierdoł :D typu: -podlewanie kwiatkow -prasowanie -mycie butelek dla dzieci -zamiatanie -mycie łazienek i kibli - nakrywanie do stoluu i sprzatanie z niego -wkladanie naczyc do zmywarkli i wyciaganie -wieszanie prania lub wkladanie go do suszarki :D taakie pierdoly, ktorych sie im nie chce robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo lubie prasowac, czasami nawet skarpetki prasuje, tak mnie to wciaga :p za to nienawidze zapakowywac i rozpakowywac zmywarki:o Tamari..przypomnialas mi, ze mam podlac kwiatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja im jeszcze podaje zarcie na stol ale z nich sa pierdoleni brzuje mowie CI :O jedza srebrnymi sztuccami, jak maja np na obiad stek,ziemniaki i surowke, to kaza sobie wymieniac talerze po zjedzeniu kazdej czesci :D a ostatnio przeszli samych siebie, kupili dzwoneczek, i po mnie dzwonia, jak zjedza pomidory, wtedy przychodze, biore talerze z pomidorow i daje na ziemniaki itd ale to lepsze bylo, przyszla moja burzujka i mowi ze ma swietny pomysl, ktory ulatwi mi prace, i pokazuje mi dzwoneczek :D i mowi ze zrobimy probe, czy uslysze, i zebym czekala, a ona zadzwoni i jak uslysze, to mam przyjsc:D myslalam, ze nie wyjde z kuchni, tak z tego lałam :D:D:D ale poszlam za 3 razem jak zadzwonila, zebym wymienila talerze, to poszlam ale ona juz widziala ze sie powstrzymuje od smiania sie i zapytala czy mnie to krepuje a ja powiedzialam ze nie i wybuchnelam jej tam smiechem :D popatrzyli na mnie jak na idiotke, a ja przeprosilam i poszlam ale od tej pory juz nie dzwonia buahaha:D:D:D:D coz, moze nie jest to najwdzieczniejsza praca, ale plusy ma potezne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nikomu nic zlego nie powiedzialam :) a Ty nie bylbys wyjatkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu cie nie pociagam? :O spotkaj sie ze mna to Cie pociagne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarku, nie wiem jak to przyjmiesz ale.. Twoja mama KŁAMAŁA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×