Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

no nie wiem wlasnie co mi odwalilo, ale to takie fajne moc powiedziec na kogos misio :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko, ja zalaczam film w taim razie, klade sie i zycze milej nocki :) papa 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasie wstalam i tymrazem zacinamisie spacja kurwamac :/ poza tym wczoraj po3piwach o1w nocy zostawilam gdzies buty inie mogeich teraz znalezc a bto nie takie proste w 3pietrowymdomu kurwa musze aciskac spacje 2rekami 😠 a poza tym sproiwadzilo siew ocy nowe mlode burzujskie cialo bo muprzypadkiem weszlam do pokju i zobaczylam polnagiego, :D wiec lece je obadac;) ale najpierw poszukam butow :O a takw ogoletoedziedobrywszystkimpierdoletaglupiaspacke😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie tak, ale podejrzewam ze ten smiec jest niesmiertely i przemieszcza sie 😭 najpierw bylo w potem 0 potem n a teraz spacja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Turquoise ... jeżeli w zyciu realnym też tak gadasz jak piszesz to ja pierdziu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestusia🌼 w realu gadam tak samo tylko staram sie mniej klnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze :D musisz być niesamowita :D ja podobno też tak się zachowuję hahaha :D mój kolega z pracy jak jestm na wygnianiu dzwoni do mnie i opowiada coś śmiesznego .... daje na głośnomówiący żeby posłuchać jak się śmieję :D a jak opowiadam coś to całą sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem za to opowiadac dowcipow. szystkjo musze spalic,bo zawsze zapomiam poiedziec najwazniejszego :O np ostatnio kolezance chcialam zadac ta zagadke co ktos kiedys napisal a kafe, o tych 2 konioach, ktory pierwszy dojedzie do ksieziczki ten jej nie dostanie za zone, i rycerze nie wiedzieli co zrobic i medrzec im powiedzial i szybko pognali. i pytaie co powiedzial im medrzec. no i ja to opowiedzialam tak, ze zapomnialam powiedziec o koniach w ogole, i biedna magda mysli i mysli co oni mogli zrobic, a ja jej caly dzie powtarzam, ze logicze, da sie wymyslic, w kocu powiedzialam, ze glupek z niej i juz chcialam powiedziec rozwiazanie jak sobie przypomnialam, ze jej nie powiedzialam ze oni na koniach jechali :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo onie mieli sie tymi koniami zamienic, kurde nawet teraz spalilam widziecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh....to też jest urok 🌻 ja w ogóle nie pamiętam kawałów :D mam kolegę który jak się rozkręci to jeden za drugim :) impreza a nim to niezła jazda hahahahahahahaha :D nie można we wszystkim być doskonałym ;) trzeba dać szansę inbym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo zadanie bylo czyj kon dopadnie ksiezniczke pierwszy ten przegra boze no nie umiem ale kiedys nauczylam sie na pamiec o zabce i wszyscy sie zawsze smiali i raz w towarzystwie opowiedzialam i ikt sie ie smial, zapytali tylko "to juz koniec?" a ja "tak.." a oni "aha.." :D:D:D i juz nawet tego ie opowiadam :O spacja sie odblokowala, smiec polecial pod N 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaa.... spróbuj potrząsnąć klawiaturą tak jak radziła Nożyczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cudowniegoraco, tylko 2 dni odkad tu jestem padalo (a jestem ponad 2 tygodnie). doslownie wchodze o 16 na plaze i skacze, bo piasek parzy jest cudownie :) ajak tam w mazowieckim Tamarka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasie potrzasnelam i polecialo pod N :D w jak mi sie zablkowoalo to chcialam wyjac i przeczyscic, male okazalo sie ze przyciski sa przyklejany i teraz mam dziure w miejscu W :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wlasie... jak mi sie W zablkowalo.. kuzwa dalej sie blokuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarę też lubię 🌻 chociaż kiedyś chciałam jej wirtualnie przywalić :O trochę mi wstyd teraz :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja najbardziej lubie Pestusie, Czaro Biala i Tamarke ;) ale i tak z jarkiem nie macie szans :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestusia, ale ja Jarka lubie tylko od strony sexualnej :D swoja droga to niesprawiedliwe, ze ktos tak zryty tak fajnie wyglada:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×