Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Mi też gwałci mózg jeden taki, ale nie daję się... Nie chcę nawet o tym myśleć A szczęście... Zawsze powinniśmy być szczęśliwi, bo przecież zawsze mamy wiele, a szczęscie jest w nas samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu, moj czas na przemyslenia maci syn, brak mi czasu na myslenie stad pewnie czasem jakies kaleczmony tu wypisuje :D Ja na nalot ubiore bezowa rajtuze w taki wzorek jak ma "jesionka" no taki jesionkowy wzorek no...na rajtuzach. Przebisnieg, dlaczego mam wykreslic z mojeglo slownika slowo amok??? a czy wiesz, ze jesli pojde do pracy to nie bede mogla pewnych rzeczy wyrazic jesli przestane uzywac tego slowa??? W Austrii na przyklad jesli ktos robi cos w afekcie w miejscu publicznym nazywa sie amoklauf i jak ja to powiem?? Lauf? czy afektlauf??? :D nikt mnie nie zrozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg mam to samo 🌼 Syn... ;) Strasznie chcę mieć dzieci. Zwłaszcza synów ;) To na pewno jest jakoś psychologicznie wytłumaczalne, ale wole nie wnikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mosca, bo utoniemy w temacie znowu :D :D :D Przebisnieg dzis bardzo tajemnicza jest... ;) Najpierw zapowiada nam kolezanke, ktora owiala mgielka tajemnicy a teraz owiewa mgielka tajemnicy "reszte" na ktora trzeba czekac do jutra :D :D :D Przebisniegu, mam nadzieje, ze ta tájemniczosc dzisiejsza to nic powaznego,ewentualnie jesli lekkie zakochanie to jestem w stanie zrozumiec :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosca, hihihi... kto wie...ta tajemniczosc jest podejrzana :D Kurcze Mosca, jak ja ci wspolczuje. Kiedys bylam nieszczesliwie zakochana (czyt. porzucona) Wcale nie bylam wtedy naiwna nastolatka. Dzis mi przeszlo i smieje sie, mam meza ktorego kocham ale kurcze...ja pamietam jak to bolalo...a przyroda przez dlugi czas jakos nie chciala sie zrownowazyc wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze Ci powiem Maju... Ja już byłam szaleńczo zakochana, kochająca i porzucona przez kogoś, kto miał być na całe życie. I wtedy to był taki ból, że ojej. Prawie rok czasu dochodziłam do siebie... Z pół roku to wyłam, jak zwierz zazynany. Teraz to jest troche smutku w porównaniu z tamtym ;) I w końcu i on sie skończy. Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosca, to jest na prawde straszne...Jak sobie tylko pomysle, jak to sie czlowiek moze czuc, to mi ciarki ida. Ja rozpaczalam 5 lat, kurcze, Mosca bardzo ci wspolczuje i zycze ci jak najlepiej aby wszystko jakos sie...unormowalo? (jakos to glupio brzmi). Wiesz i tak sobie mysle...kurcze a ja mam cos takiego, ze zaraz wczuwam sie w sytuacje (silnie rozwiniete uczucie empatii mam), moze lepiej sobie daruje, bo jeszcze wpadne do jakiejs doliny niechcacy. W kazdym razie zycze ci jak naj naj naj lepiej...coz wiecej moge powiedziec...ze rozumiem...bardzo rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Już wolę mówić o seryjnych mordercach - nad nimi nie płaczę ;) A tak się wzruszyłam słowami Mai do mnie, że mi się parę łez wyknęło ;) Ech... nie można tak!!! Makijaż spłynie ;) Miłego dnia Drogim Paniom 🌼 Ja mam dziś sporo do zrobienia, więc zaglądnę dopiero za kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie Drogie, Piękne Panie 😍 ja też dziś zawalona pracą, będę pózniej Życzę miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Maja ilekroc słucham tej piosenki, łzy same ciekną mi po twarzy.... A czy któraś z Was lubi Nelly Furtado? Jeśli tak, to ja przesyłam link do 1-ej z moich jej ukochanych piosenek http://pl.youtube.com/watch?v=iPIS1NA2GvQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
choc tak naprawdę to nie do końca jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×