Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nutri grain

15.07.2008, zaczynamy kobitki!

Polecane posty

Witam babeczki, jako, ze za miesiac spodziewam sie dlugo wyczekiwanych gosci, pomyslalam, ze milo byloby sie jakos w miare do ludzi zaprezentowac ;) A schudnac MUSZE, bom spasla straszliwie, im wiecej tym lepiej! ;D I brzuszek mam (jaki sie z niego grubasek zrobil O_o), i nozki porzadne, i ramionka apetyczne, i.. itd. Bylo mniej, oj bylo, nie tak calkiem dawno temu, alem w tluszcz obrosla, ze hej! W zwiazku z powyzszym, od wtorku, 15 lipca, zarzadzam diete. A raczej \"diete\", bo jako takiego planu jedzeniowego ulozonego nie posiadam, raczej na zasadzie \"wszystkie chwyty dozwolone\" ;D Generalnie, sprobuje ograniczyc jedzonko do minimum, jak bedzie, zobaczymy, bom lasuch przeokrutny, ale i motywacje mam ogromna, totez wierze, ze mi sie uda :) Startuje z waga, na oko (o zgrozo!) 72 kilo, przy wzroscie 170 cm. A temat zakladam, bo w grupie sila, czyz nie..? :) Zapraszam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała pasta do zębów
witam:) chętnie się przyłączę. Mam podobną wagę i podobny wzrost:) Tyle , że ja za miesiąc jadę ze znajomymi mojego faceta nad morze... i wiadomo:) to co ? działamy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba, pewnie ze dzialamy! :D Powiedz mi, czy stosujesz jakas konkretna diete, typu owocowo-warzywna lub inne wynalazki, czy ogolnie bedziesz mniej pozerac czekajac na zwalajace z nog efekty? ;) U mnie problemem jest to, ze nie jem posilkow o stalych porach, tzn.: nie jadam konkretnego sniadania, obiadu i kolacji, tylko chodze i szamie caly dzien, tu jogurcik, tam jabluszko itd. Niby lepiej, ale non stop czuje sie pelna, ze az mi niedobrze. Uh. Dzis dieta-nie dieta, nie przekrocze 1800 kcal wiec i tak sukces ;D Nie mniej jednak, rozgladam sie za jakas dieta z prawdziwego zdarzenia, myslalam o 10-dniowej, z tym ze tam nalezy wypic kefir, a poniewaz nie mieszkam w Polsce, to o kefir tudziez maslanke, uu, kiepsko ze znalezieniem. No nie wiem, nie wiem, ale cos trza bedzie wymyslec i to szybko, bo czas goni, jak szalony, a kilogramow cholernych nie ubywa. To jak tam u Ciebie, jest jakis plan, or..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się do was przyłączyć :P ? mam swój topik 😭 ale tam nikt nie zagląda i tak pisze i pisze do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feuille, jasna sprawa ze mozesz! :) Po tym Twoim planie widze, zes miesozerna, czego o sobie powiedziec nie moge, bo ani mieska typu kuciak lub tym podobne, ani rybki, ani nic. Raz, od czasu do czasu mi sie zdarzy wszamac miesiwo, i tyle. Zdacydowanie bardziej makaronowa, kluskowa, i ogolnie- weglowodanowa jestem ;) Ze juz o slodyczach zdradzieckich nie wspomne.. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ssac, to nie ssie, bom objedzona, jak bak! Mam taki zwyczaj pozerania nieslychanych ilosci jedzenia rano, tudziez do poludnia, pozniej dlugo dlugo nic ;) i dopiero okolo 18 cos tam do brzuszka wrzuce. Wiem, wiem, masakra, ale mowie, u mnie problem z regularnymi posilkami. I pozniej chodze taka napchana, albo glodna znowu, niech mnie. Dziewczyny, macie za soba jakies odchudzaniowe doswiadczenie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze byc mięsożerna 😭nie mam wyboru , boo jak jem chleb i w ogóle weglowodany to doslownie puchne w oczach , zastanawiam sie czy to ma jakis zwiazek z drożdżami ? gdy jem wiecej białka ;) lżej sie czuje , brzuch jest bardziej płaski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
dziewczyny nie wierzcie w cud dziety, bo to nie działa, normalnie sie odżywiajcie tak jak do tej pory (w przeciwnym wypadku organizm przeżywa szok :) ) ale pamiętajcie zeby schidnąc trezba naprawdę zacząć sie ruszać i ćwiczyć, wcale nie szukajcie szczęścia na siłowni, w domu też macie sporo miejsca. przestańcie lezeć z pilotem w łóżkach i przesiadywać w łazience. wasz mężczyzna i tak was kocha. a wiec jazda do ćwiczeń przez 1 godzinę dzienne i niech nie biadolą ze to boli bo boli ale na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja praktycznie caly czas staram się kontrolować to co jem ale mam takie okresy w zyciu gdy przychodzi dużo nerwów , stresów i kompletnie przestaje zwracac na to uwage ... i sie zaczyna :P wrzucam w siebie byle co , w duzych ilościach , w przewadze są to słodycze , jakies sandwiche z serem itp :/ no i mam tak jak teraz 10kg do przodu 😭 . wiem , że główną przyczyną tycia jest po ptostu dużo słodyczy , nieregularne posiłki , czesto tylko jeden ogromny na cały dzień ... itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feuille, widac taka juz Twoja natura, ze po weglach puchniesz. Ja kiedys kombinowalam z Atkinsem, dlugo nie wytrzymalam, bom jakas rozdupiona byla i glowa mnie bolala straszliwie, ale zauwazylam, ze jedzac bialko i tluszcze, a ograniczajac do minium weglowodany, brzuszysko plaskie i spuchnieta nie bylam. Tak czy siak, do nieskoweglowodanowej wracac nie bede absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampir ;) jasne , że masz racje . Dlatego teraz staram się jeść regularnie , pokarmy , ktore zazwyczaj spozywam tyle , że w ograniczonych porcjach , obliczyłam moje zapotrzebowanie kaloryczne i po prostu na podstawie tego wyszlo mi , że aby gubić 1kg tygodniowo muszę jeść na dobę max 900-1000kcal moze wam się to wydac mało ale mam taki organizm i nic na to nie poradzę . Pewnie powodem tego jest fakt , iż jestem mała , drobna :P i nie potrzebuje dużo energii do życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
Feuille: sama sobie dajesz odpwiedź, organzimy mało ruchliwe spalają mało energii, wobec czego zapotrzebowanie energetyczne też spada. jak tak dalej pójdzie to znikniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutri grain ja też miałam kiedyś taki okres , ze do 0 ograniczyłam węgle , fakt schudłam kilka kg aleee :O po 2 tyg diety doslownie rzuciłam sie na słodycze i zjadłam 2tabliczki czekolady w 5min! także lepiej już zjeść ten kawałek chleba dziennie i jakiś owoc , jogurt niż rozregulować organizm itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie zjadlam czekolade
milkaaaa mmm najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampir ćwicze codziennie min godzine na rowerze stacjonarnym + brzuszki i ćwiczenia na uda i posladki bo z tym mam najwiekszy problem , teraz mam akurat wakacje więc fakt mam mniej ruchu ale w roku akademickim naprawdę prowadze aktywny tryb zycia :D , niestety im wiecej sie ruszam tym bardziej chce mi sie jeść , zwłaszcza słodyczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
dam siebie za przykład, nigdy nie moge usiedzieć w miejscu dłuzej niż 10 minut, bo mam przysłowiowe robaki w d...., ruszam sie i żyje a przez to nie tyję, nawet w nocy jak spię to sie podobno kręcę ) ale za to moje drogie Panie rano wcinam dwa paczki na śniadanie i popijam kafką z mleczkiem 7 % pychotka a podczas dnia ze 2 snikersiki wciągam. życ nie umierać no i nie tyć pięknym być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
Feuille: a długo już tak ćwiczysz ? efekty po pół roku murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampir ;) ja tam sie aż tak nie katuje dzisiaj po obiedzie planuje zjeść aż 1-2 delicje :D czyli w sumie jakieś 70-80kcal + kawa z mlekiem 3,2% tym samym zaspokoję zapotrzebowanie na słodycze :D humor mi sie poprawi i na pewno nie przekroczę planowanego 1000kcal na sniadanie zjadłam ok 270kcal - mała kanapka , która była z szynka i warzywami pychaaa i kawa z mlekiem . obiad 300 + delicje80kcal + kawa 40kcal = ok 400kcal o 18 zjem kolacje - 300kcal i bedzie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
ja jem tylko śniadanie i obiad, a kolacja nie wiem co to jest :) za to piję dużo płynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vampir jak na razie ćwiczę od kilku dni :D bo wróciłam do domu na wakacje , a tam gdzie mieszkam ze przyjaciółmi :/ nie mam żadnych sprzetów itd . Ale jeszcze rok temu ćwiczyłam naprawdę regularnie przez rok i całkowicie pozbyłam się cellulitisu i ujędrniłam uda i brzuch :) ... tylko ostatnio trochę się "zapuściłam" przez sesję ..bo w trakcie roku utrzymywałam cały czas wagę . niestety im wiecej mam stresów tym więcej jem :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
więc widzisz efekty są ale trzeba na nie czekać, więc warto systematycznie coś uprawiać życze super figury i dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
od 6 tygodni żony nie mam w domu, wiec od tego czasu tez nie wiem co to obiad, ale tak regularnie to o 16:00 zawsze był, jak byłem grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Jak bylem grzeczny\" ;D ;D Coraz wiecej nas, super :) Ja mam za soba odchudzaniowe przeboje, kiedys zrzucilam 17 kilogramow, pozniej musialam troche \"nadrobic\", pozniej znow schudlam, i tak sobie chudne i tyje i chudne i tyje w najlepsze. Silownie tez przerabialam, wciaga cholerstwo, bardzo zdrowy nawyk wtedy mialam z ta silownia poranna :) Aktualnie do silowni dostepu nie mam, ale i tak na tylku caly dzien nie siedze. Mimo wszystko, wroce do \"brzuszkow\", rano po przebudzeniu trzasne okolo 30, pozniej wieczorkiem tez 30, moze cos da. Kiedys w kazdym razie owy manewr przyniosl rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
a jak te brzuszki robisz? jak mozesz to pisz w kilku słowach jeden cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampir
a jak robisz te brzuszki? czy tak? leząc, nogi wyprostowane lub lekko zgiete złączone, rece splecione ztyłu za głową, plecy wyprostowane i takie też mają zostać podczas ruchu w górę, unosisz głowe do góry razem z plecami na wysokość 20-30 cm, w tej pozycji 2-3 sekundy i opuszczasz i tak dalej tak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×