Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bliźniakowa wkrótce

Jaki wózek dla bliżniat

Polecane posty

Gość bliźniakowa wkrótce

Nie mogę się zdecydować, czy kupić taki z siedzieniami obok siebie, czy taki jedno za drugim. Mieszkam w małym mieście, do większości sklepów nie wjadę z takim wózekiem z siedzeniami obok siebie, zresztą wole mieć maluszki oba na widoku :) Z drugiej strony taki np. kolcraft z siedzieniami obracanymi tez by się przydał, najpierw spacerek, potem jedzonko i na zakupy zmiana wózeczka. To co kupić dwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam emaljunga
Z siedzeniami obok siebie.dzieci urodzily sie w lato wiec nie kupowalam glebokiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dygresja
Zwróć uwagę, czy wózek z siedziskami obok siebie, którym jesteś zainteresowana, ma możliwość: - Montowania 1 gondoli i 1 siedziska (przydatne, gdy jedno dziecko szybciej zaczyna siadać, niż drugie) - Położenia jednego siedziska gdy drugie dziecko chce siedzieć (cholery dostaniesz, jeśli takiej opcji nie będzie, dzieciaki będą musiały spać razem, albo wcale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniakowa wkrótce
Oki, dzięki za rady :) To dobrze jest mieć dwa rożne? Nie chcę wyjść n rozrzutną, po prostu będę musiała wielokrotnie radzić sobie sama z zakupami i nie chcę kupować tylko w tesco, gdze jest dużo drożej niż np. w biedronce czy lidlu, stąd pomysł o dwóch wózkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam co prawda pojedynczy wózek - buzza, ale tylne kółma ma dość szeroko rozstawione i już mam niekiedy problemy zmieścić się nim, szczególnie przez bramki przejeżdzam \"na styk\" więc nie chcę Cię martwić ale wózkiem bliźniaczym jeden koło drugiego na bank się nie zmieścisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada super i jest taaaki malutki!! wiekszosc na rynku to takie kolosy, nie mozna z nimi nigdzie wjechac, a jak trzeba podniesc o chodnik to ma sie wrazenie jakby mialo sie zlamac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada super i jest taaaki malutki!! wiekszosc na rynku to takie kolosy, nie mozna z nimi nigdzie wjechac, a jak trzeba podniesc o chodnik to ma sie wrazenie jakby mialo sie zlamac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja dorzucę coś od siebie
Mam synka, nie mam bliźniąt. Wiem, że bliźnięta najczęściej rodzą się mniejsze niż dzieci z ciąż pojedynczych, ale moje maleństwo nie było duże. Ważył 3500 i miał 53 cm, ale rośnie w niesamowitym tempie. Spróbuj na ile to możliwe wybrać jednak wózek nie jak najmniejszy, ale wózek, w którym byłby optymalnie mały rozstaw kół, a równocześnie sporo miejsca i wygodne dla dzieci. Mój synek ma 7 miesięcy i 80 cm długości. Warto też o tym po myśleć. Ja myślałam tylko o wielkości wózka i mój synek z pierwszego wózka wyrósł mając 3,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała bliźniaki to w żadnym wypadku nie kupowałabym dwóch wózków-jak wtedy wyjdziesz na spacer???? A że mamy wąskie chodniki i drzwi do sklepów wolałabym by dziecko było jedno za drugim.Tam gdzie dziecko jest obok siebie to te wózki ogromne są jak krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki polecammmm
ten wózek to super sprawa - tu gdzie mieszkam są bardzo popularne dla bliźniąt lub dzieci jedno po drugim :) gdybym miala jakiś wybrać dla bliźniaków napewno wybrałabym ten, który pokazałam w linku powyżej widziałam pełno wózków bliźniaczych ale ten to dla mnie rewelacja :) bez porównania z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale broń Boże
PHIL&TED! Chyba, że chcesz zniszczyć kręgosłupik na starcie jednemu z Bliźniaków - temu leżącemu na dole. Ja miałam wózek Implast Spider obok siebie. BEZNADZIEJNY! Nigdzie nie mogłam nim wjechać, na węższych chodnikach duży problem ze zmieszczeniem się nie daj Bóg jak jeszcze trafiłam na słup na takim chodniku......że nie wspomnę o podbijaniu na krawężniki - nie zliczę ile razy stałam z wózkiem na ulicy i cielęcym wzrokiem szukałam kierowcy który by się nade mną zlitował i pomógł mi wtachać wózek na chodnik. Oraz - ABC Design Zoom 2008. Jeden za drugim. Można zamontować gondolki, jak i siedziska spacerowe. Wózeczek lekki, bardzo zwrotny bez trudu podbija się go na krawężniki, ma świetną amortyzację mimo braku pompowanych kół. Wszędzie nim wjedziesz, ja na mojej małej klateczce bez trudu nim manewrowałam. Teraz go sprzedaję bo przesadziłam Dzieci do parasolki bliźniaczej. Tu link do wózka: http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-zoom-abc-design-kuriergratis-p-2243.html?zenid=fd894d97266e98e15d192218a2e2946a Zdecydowanie go polecam jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniakowa wkrótce
Dzięki, ale phil odpada na samym starcie ;) Principolo, ja pisałam że chcę kupić dwa wózki: jeden z siedziskami obok siebie i drugie z siedziskami jedno za drugim, a nie dwa osobne wózki ;) To takie sprostowanie ;) Ooo a Implast był moim number łan ;) Koleżanka miała ten z trzema kołami i była bardzo zadowolona. Jak widać, trzeba samemu przetestować ;) Bo ja to chyba kupię albo keees albo implasta i do tego kolcrafta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniakowa wkrótce
A ten zoom też super! Tylko cenaa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bliźniakowa
lepiej wydac więcej.Polskie tanie wózki podwójne trudno sie prowadzi.Przetestowalismy trzy wózki,zaden nie był idealny. Jeden obok drugiego najbardziej lubiły dzieci,nie wszedzie mozna było się zmiescic.Jeden za drugim-tutaj siedziały niechętnie,poza tym w sklepach trudno było sie nim poruszac,jedynie z wjazdem nie bylo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bliźniakowa
nie mielismy polskiego wozka,miala sąsiadka ,byla wyjatkowo niezadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jehwioq
Ja też kupiłam dwa wózki to jest droższe, ale dobre rozwiązanie, ponieważ wiesz,że : idziesz na zakupy aha to wezmę ten w którym siedzenia są jeden za drugi lub idę na spacerek o to wezmę ten w którym siedzenia są obok siebie ja kupiłam takie wózki: http://dino.sklep.pl/nowy/xlander-xtwin-koljungle-volcano-spacerowka2-nosidla-kurier-gratis-p-11816.html i http://dino.sklep.pl/nowy/twin-two-jane-2010-2x-fotelik-strata-kurier-gratis-p-8749.html jestem z nich zadowolona bardzo bobrze się sprawują i nie takie aż bardzo ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka;)
Mam wózek implast Spider ale moi chłopcy już się do niego za bardzo nie mieszczą coraz trudniej sie prowadzi taki wózek;( jaki wózek wybrać dla 1,5 rocznych chłopców?? Dodam że mieszkam na wsi i nie wszędzie jest asfalt;( a pozatym mieszkamy w bloku na drugim piętrze, wnoszę i znoszenie wózka to naprawdę ciężka sprawa... Proszę pomóżcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosatto You 2 Twin. Ma
małe koła, ale jest bardzo lekki i łatwo go wnosić i znosić z piętra, łatwo złożyć. Jest wykonany z dobrej jakości materiałów - do tego ma urocze tapicerki i śpiworki w zestawie. Myślę, że nawet jeśli tam gdzie nie masz asfaltu masz ubity piach to będzie się ładnie prowadził. Gorzej jak masz nieubity sypki piach na drodze, bo to jest miejska spacerówka parasolka. Dla takich dużych dzieci nie warto już kupować dużych wózków terenowych bo się zamordujesz pchając je i składając i rozkładając, a o wnoszeniu nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosatto You 2 Twin. Ma
http://www.cosatto.com/products/pushchairs/you2-twin-pushchair/owl-pussycat Do wyboru są różne fajne wzory tapicerek. W zestawie poza śpiworkiem (który jest w pełni rozsuwany, tak że można używać samych wyściółek na siedzisko) jest dodatkowo folia przeciwdeszczowa, 2 termoopakowania na butelki, otoczki na główkę, przywieszki do zabawek, 2 kosze. Wózek nadaje się również dla noworodków na równe nawierzchnie (ma odpowiednio usztywnione oparcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy, chcia lam odnowić bo za 3 miesiące rodze moją ukochaną dwójeczkę i z wózkiem mam problem. Kompletnie nie wiem co wybrać szczegónie że leże w domku z brakiem możiwości chodzenia po sklepach :( musze cos znależć przez internet z Waszą mila pomocą :) pomożecie Kochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariankka
Zoom od ABC Design , ktos tu już wspominał , ja tylko potwierdzę, majlepszy wg mnie dla bliżniąt. Popatrz sobie http://www.abc-design.de/pl/wozki/zoom/ ja jestem nim w kazdym razie zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też go będę brala pod uwagę, jeśli wszystko pójdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto , rewelacyjny jest ten wózek ABC Design Zoom, sam fakt że jest tak lekki, że ma tak bogate wyposażenie. Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystkim polecamy wózek easywalker duo jest rewelacyjny lekko się go prowadzi dzieci mają w nim bardzo wygodnie dużo miejsca mimo że Sam wózek jest mały.podjeżdża pod każde schody i pojazdy mieści się w drzwiach każde dziecko ma osobna budkę co umożliwia drzemkę jedynego z dzieci.dzięki dużym pompowanym kołom i amortyzatorom dzieci gładko i bez wstrząsów jeżdżą po dziurach których u nas nie mało wózek jest rewelacyjny dość drogi ale wart swojej cenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feli

My kupiliśmy dla synków tfk twin trail jako spacerowy na wiosnę i bardzo fajnie nam się sprawdza, jest zwrotny i lekki - pani w sklepie tosia polecała i miała rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×