Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Kasiulka, Ptakowa -no niby wiem, że dość wczesnie tn test zrobiłam, że własciwie mogłam poczekać kilka dni, ale.. nie wytrzymałam :-O Popsulam sobie tylko humor tym testem. Zobaczymy -jesli w najbliższych dniach, nie przyjdzie @, to wykonam raz jeszcze. Póki co, skutecznie schrzaniłam sobie nastrój. Miałam iść z 10-letnim siostrzeńcem do kina i na lody, ale coś mnie podkusiło skoczyć do apteki i teraz już nic mi się nie chce. Zupełnie nic! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym nie wytrzymała. Już wiele razy nie wytrzymywałam. Teraz nie robie juz od kilku miesięcy testu/ @ przychodzi jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ kasiula86......|......25.07......|.....28.07.......|.... ..1........ Achaja82......|......11.08......|.....12.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......15.08...... |.....16.08.......|...... 2........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|...................|...................|. ................ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.. .....3.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss, nie wiedzieć czemu, pominęłam Ptakową :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ Ptakowa.......|......24.07......|.....26.07.......|..... .12....... kasiula86......|......25.07......|.....28.07.......|.... ..1........ Achaja82......|......11.08......|.....12.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......15.08...... |.....16.08.......|...... 2........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|...................|...................|. ................ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.. .....3.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti przykro mi z powodu testu... Myslę że dziewczyny mają jednak rację, może po prostu faktycznie był zrobiony zbyt wcześnie. Sprawa jeszcze nie jest przesądzona... Tabelka super... :) tylko mnie narazie możecie w niej nie wklejać, bo przez najbliższy czas i tak moje staranka są "zawieszone" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia nie ma żadnego wykreślania ! Co ma być to będzie ;) Kurcze jaka brzydka pogoda aż się wstać nie chciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti przykro mi z powodu testu- weim co czujesz- ja to sie aż popłakałam do poduszki :-( mzoe następnym razem sie nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) tylko że ja wiatropylna nie jestem :) we wrzesniu samam sie do tabelki wproszę... u mnie tez pada od samego rana... aż mi sie z ciepłego łóżka wychodzić nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nawet nie umię mojej @ podać... bo jak jej nie było, tak jej dalej nie ma :( a dziś już 43 dc. Umówię się dzis do doktora, bo ja chyba mam jakieś zmiany hormonalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ta że jak jeszcze nie brałam tabletek to w każdym roku kalendarzowym nie miałam@ przez 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ja się właśnie tego boję. Teraz gdy sie już zdecydowaliśmy nagle pojawiają się problemy ;( Chyba po prostu muszę iść do lekarza, bvo sama nic nie wymyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no meble przestawione czesc wyniesiona al ejeszce nie pomalowane bo nie zdazylismy, duzo czasu mi zeszło z układaniem ciuchów, okzazało sie ze w wiekszosci nie chodze wiec wyniosłam na strych :-) w sumie to myślalm ze zrobi sie wiecej miejsca a jednak nie bardzo..... ale jest OK , mąż twierdzi ze duzo lepiej no a dzis będę je malować :-) Kolor czarno- kremowy- mój wybieral i twierdzi ze będą super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze cieszyło jak mogłam coś zrobić sama... gdy widzialam efekty mojej pracy. Ostatnio z siostrą malowalyśmy pokuj (oczywiście pod pilnym nadzorem szwagra, który nam pomagał w tym czego nie umiałyśmy). ehhh... potem miałysmy taaaakkką satysfakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Aszti - kurcze, strasznie mi przykro z powodu testu, ja byłam prawie pewna, że to krwawienie to była implantacja. Edusia - lekarz to może rzeczywiście dobry pomysł - napewo nie zaszkodzi. tulipanek - czarno-kremowy powiadasz - muszę przyznać, że odważnie ;) Ale mamy fajną nową tabelkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogę dołączyć do topiku? Jeszcze aktywnie się nie staram ale odstawiłam już tabletki anty i jestem na etapie przygotowań, badań i lekarzy :) Bardzo chcę drugiego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. Dopiero doczytałam, że ten czarno kremowy to się tyczył mebli, a ja pomyślałam, że ścian :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ściany czarno -kremowe to by nie była oznaka odwagi ale lekkiej chyba głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie jak narazie owulki ani widu ani słychu :o Ale to dopiero 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×