Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Sylvia a takie tam domowe sprzatanka,pierdołki.Zaraz wychodze zreszta,potem zakupy.Posiedze troche z moim misiem bo wypadla mu dzisiaj nocka niespodziewanie wiec wieczorkiem powinnam tak po 21 sie pojawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka, witam :) 👄 tulipanek- przeczytałam cały topik, z zapartym tchem śledząc rozwój wypadków. Czytając strona po stronie, trzymałam kciuki, że Ci się uda, ale niestety. Bardzo mi przykro, że się nie powiodło. Mam nadzieję, że następnym razem wszystko ułoży się po Twojej myśli- czego z całego serca, życzę wszystkim obecnym tu dziewczętom! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick………............Data @ …….....Test …….....Cykl starań MoNikkka86........21.07...........24.07..................3 Ptakowa............24.07...........26.07................ 12 kasiula86...........25.07...........28.07..................1 Achaja82...........11.08...........12.08..................2 zabcia86...........15.08...........16.08..................2 tulipanek…….......25.08...........29.08..................6 Sylvia25..............4.08..................................... Edusia83....................................................... Aszti..............20/21.07.............?....................3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ciekawe kto zapoczątkuje na naszym topiku szczęśliwą tabelkę zaciążonych. Już 19 stron - to chyba najwyższa pora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez śledze topik tylko w pracy :( za to rano mam tylyyyllle do czytania.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny oby nam wszytkim sie wkrotce udało :-) ja powoli sie zegnam na dzis bo bede to przemeblowanie robic weic nie bede mialam czasu tu zajrzec zycze milego popołudnia i udanych staranek :-D papa 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja, kazda z nas ma nadzieję, że w końcu się uda i to, jak najszybciej. Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie i za siebie samą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- miłego popołudnia i 'rewolucji' w domciu! ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj tulipanku... Po wczorajszych emocjach potrzebujesz chwili relaksu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a snułyscie plany o tym jak powiecie o tym Waszym facetom, że jesteście w ciąży? Poprostu im powiecie czy przygotujecie coś specjalnego? Ja myslę o czymś specjalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam o czymś specjalnym :) A jak uda mi się zajść w ciąże przed gwiazdką to pod choinkę damy naszym rodzicom malutkie buciki wtedy się dowiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie myślałam o niczym specjalnym. Myślę, że poprostu zrobimy razem test. Chyba nie wytrzymałabym zbyt długo, żeby mu o tym nie powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie chciałabym coś specjalnego, ale wydaję mi się, że nie wytrzymałabym i od razu bym powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie, to raczej na pewno, natychmiast zadzwonilabym do ukochanego, albo, jesli byłby w domu, od razu pokazała Mu wynik testu. :) Nie umiałabym dusić w sobie radości i kryć się z nią do momentu ujawnienia jej w jakichś super wyszukany sposób, czy w jakichś szczególnych okolicznościach. Sama nie wiem. Trudno jest mi przewidzieć moje mające nastąpić zachowanie, w chwili, kiedy zobaczyłabym upragnione 2 kreseczki ;) Natomiast Rodzicom, oświadczyłabym tę cudowną wiadomość, podczas odwiedzin -urzadzając z tej okazji, małe \'przyjątko\' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 🖐️ Przez telefon to raczej tego nie oświadczę - muszę zobaczyć jego minę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti, głowa do góry. Wie, wiem, łatwo mi mówić, ale ja też się spodziewam negatywnego wyniku. Oprócz dziwnego bólu w podbrzuszu, który mam już od 2 tyg. i braku obolałych piersi przed @, to mam wszystkie objawy. Boli mnie węzeł chłonny pod lewą pachą i jestem wkurzona na wszystko. Trochę się nakręcam tym bólem brzucha ale wiem, że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti-moze jeszcze za malo tego hormonu ciazowego jest powtorz za pare dni jak nadal nie bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie, przecież Ty Aszti miałaś dzisiaj termin @ i jej nie ma. E, to jeszcze wszystko może się zdażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa, jestem teraz bardzo zła i załamana:-O Idąc po test, powiedziałam sobie "co ma być, to będzie" , podejdę na luzie do sprawy i nie będę się przejmować, kiedy okaże się, że nie jestem w ciąży, a tu, proszę -jestem mega-mega-mega wkurzona 😭 Wiem, że Ty długo starasz się o dziecko, jak dotąd, bez powodzenia, więc rozumiem, jak Tobie musi być ciężko w takich chwilach. Ja niby dopiero 3 miesiące, ale po dzisiejszym 'negatywie', mam dość! :-O Kochana, mocno trzymam kciuki, żeby tym razem Wam się udało!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×