Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Edusia - ja też czytałam, że najlepiej co drugi dzień, bo inaczej plemniki nie nadążają dojrzewać, ale nie wiem ile w tym prawdy. My w dni płodne kochamy się jak mamy ochotę ale nie żadziej niż co drugi dzień, jak nam się chce to i codziennie. tulipanek - zmiana ginekologa napewno nie zaszkodzi ale z tego co wiem to większość lekarzy niestety jest zdania, że trzeba próbować conajmniej rok, żeby zacząć robić badania i to jest dopiero masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dlatego jka chodziłam to na wstępie kłamałam, że staram się od marca a nie od lipca, hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak generalnie to wole iśc do mężczyzn, są jacyś bardziej delikatni. Mój pierwszy kontakt z ginekologiem był jak miałam 12 lat, akurat była to kobieta. Potem tez chodziłam do kobiet, bo myśliałam, że bedzie mi jakoś łatwiej... ale babki były tak niedelikatne że nie miałam ochoty na żadne badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam ochoty to nigdy nie mam, ale jak trzeba to trzeba. Też wolę mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja mi też mój gina tak mówił. Żeby sie nie martwić jak do roku nic nie bedzie ze starań. Potem bedzie sie robic badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prywatnie chodzilam do kobiety ale potem mi szkoda kasy było wiec poszłam do rpzychodni i tam był facet ale nie spodobal mi sie-byłam 3 razy u niego i teraz musze szukac inego ale jak si enei pojdzie prywatnie to peweni kazdy bedzie to olewał wiec posatnowilam ze podje prywatnie i doweim sie co i jak a potem jak jzu zajde to bede chodzic do przychodni bo nei stac mnei na to zeby płacic kilka razy w miesacy po 100zł za prywatna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek, ja chodze prywatnie, ale ma takiego super lekarza, że jak chodze kilka razy do niego na monitoring, to płace tylko raz za wszystko 50 zł. A gabinet ma super, dobry sprzęt, facet jest miły, nie olewa sprawy. Żałuyję tylko, że jak się nie uda, to będzie lipa, bo za kilka miesięcy się stąd wyprowadzam i nie wiem gdzie ja takiego drugiego znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do faceta trafiłam przez przypadek- podczas jednej z @ straciłam przytomność z bólu i przyjechało pogotowie. Właśnie lekarz polecił mi tego doktora. Stwierdziłam, że jesli ma mi pomóc to jakoś się przemogę. Okazało się, że pod względem samego badania, wywiadu był o niego lepszy od wszystkich PAŃ doktor do jakich chodziłam. Ostatecznie mnie to przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz chodze do przychodni, ale facet jest znany z tego, że nie olewa pacjentek. Podejrzewam, że jak zajdę w ciąże to bede chodzic prywatnie. No ale to sie okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..Najbardziej to bym chciala (o ile @ nie bedzie) za tydzien we wtorek.W pon spokojnie bym 2 testy kupila i wtorek-testowanie.O ile wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, ja już wiem, że @ dostanę. Wczoraj miałam wieczorem atak furii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny...potrzebujemy sie chyba nawzajem do podtrzymywnia na duchu...przynajmniej wiecie w czym rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo, a do tego dochodza czasem takie, że wydaję mi sie, że jestem w ciąży, np dzisiaj mam straszna ochotę na masełko makrelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... ile razy to mi sie nie wydawało, że jestem w ciązy.... :) jak do tej pory jeszcze nie zobaczyłam tych kreseczek. Mam nadzieje, że teraz jak bedziemy sie strac to się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, dziewczyny, jakie ja mam zaległości! przez pracę nie mogę zaglądać tu codziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabia - a to zupełnie na odwrót niż ja - dzięki pracy mogę tu zaglądać codzienie :D Nadrabiaj zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj mam obijanie zakamuflowane, cały ostatni tydzien i wczoraj byłam sama, to się nie musiałam kryć, a od dzisiaj już musze kombinować. A papiery powoli zasypują moje biurko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie nudze planuje małe przemeblowanie w pokoju dzis zrobic szukalam tez łózka na allegro do sypialni bo mamy troche małe i nie bardzo sie wysypiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×