Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

no niestety poki co musze wykombinowac cos ze starych mebli bo nowyh nie kupie narazie a zreszta to meble nie w salonie tylko w pokoju obok sypialni weic nawet nie sa tam potrzebne mysle o przemalowaniu ich, czesc wyniose a reszte rozłoze bo teraz sa tak w kupie, a mam w nich ciuchy w ktorych nie chodze nawet w połowie wiec moge opróznic, mysle tylko nad kolorem na jaki je przerobic to pokoj obok naszej sypilani i kiedys bedzie pokojem dla dziecka a poki co to mamy tam swoje ciuchy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja buszuje po internecie bo musze sprzedac nowy wózek dla dziecka. Jaka ironia my tu się staramy o dziecko a ja wózek sprzedaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze to jakaś zmiana. Coś poprzestawiasz i już bedzie inaczej wyglądało. Mała rzecz a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ogromną frajde jak urządzaliśmy mieszkanie w Krakowie :) teraz mamy mały przestuj, bo chwilowo z kasą cienko... przyjecie weselne jednak to ogromny wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia mi tego nie musisz mówić. Samo przyjęcie to jedno a sukienka garnitur i cała reszta to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jednak nie umie się oprzec pokusie... ostatnio kupiłam firankę do kuchni :) Dzięki temy przez cała sobotę miałam świetny humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia własnie o tym mówie. Im bliżej terminu ślubu tym więcej takich "drobnych" rzeczy do kupienia. Jak się to wszystko policzy to głowa pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do ubrania to już oprócz pończoch i jakiegoś bolerka to mam wszystko :) A narzeczonemu kupiliśmy garnitur jeszcze koszula,buty,kamizelka i musznik no i to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, że już prawie wszystko masz gotowe. My z garniturem poczekamy do września... potem będziemy miec niezłą bieganinę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój narzeczony miał jeszcze półtorej roku temu sklep dziecięcy i zostało nam jeszcze kilka rzeczy w tym 3 wózki, pościele dla dziecka , torby podróżne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam moge oddać troche mojego remontu, od kilku miesięcy mam zerwaną podłogę. Zostały tylko legary. Znajomy teśców miał nam robic nową podłogę, ale pojechał na fuche za granice i nie wiadomo kiedy wróci. A już bym chciała kupowac meble, firanki, lodówkę, malowac ściany, wieszać firanki, rozpalić w kominku, poleżeć we własnej dużej wannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa troche cierpliwości i bedziesz się cieszyć i mieszkaniem i bobasem!!! :) Zobaczysz jak bedziesz sie cieszyć urządzaniem pokoju dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia a dlaczego zrezygnowaliście z tego sklepu? Interes się nie kręcił, czy to ze względu na przeprowadzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szkoda ze mi ta 1 kreska tylko wyszla bo bym kupila jakis wózek od Ciebie :-) po znajomosci w dobrej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręcił się i to nieźle ale narzeczonego bardziej interesowała elektryka czyli jego zawód no i niestety z czegoś trzeba było zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia tego jednego będę miała w czwartek a pozostałe dwa nawet nie wiem jakie zostały bo mamy je na magazynie w Mikołowie :( a nie mamy czasu nawet tam zajechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..... no to spoko chetnie obejrze lubie ogladac takie rzeczy choc wolalabym juz kupowac a nei tylko ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja. Więc możesz sobie wyobrazić co czułam jak wchodziłam do tego sklepu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyobrazam sobie ja ostatnio byłam zazdrosna jak zobaczyla jak kolega dal na NK zdjecie USG jego narzeczonej a nie weidzialam ze jest w ciazy- bo to dopiero 6 tydzien nawe nie chcieli specjalnie miec dziecka bo dopiero w pazdzerniku slub maja a my chcemy a sie nie udaje wiec tez mnie cos ukuło jak zoabczylam to zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie to w takim przypadku to by chyba poskręcalo ze złości. Bo zawsze jest tak ze ci co nie chcą to maja dzieci a ci co bardzo pragna mieć dziecko to nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę przestać się tu smucić. Na każdą z nas przyjdzie czas :D Trzeba tylko być dobrej myśli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie w tym pragnieniu chyba cały problem. Im bardziej chcemy - tym bardziej nam nie wychodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×