Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

zgadzam sie a achają Pozytywne myślenie potrafi zdziałac cuda!!!! Nie możemy sie tak nakręcac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to teraz jestem madra, bo przed owulką jeszcze jestem :) W drugiej połowie cyklu to ja się będę nakręcać i będę miała OGROMNE nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświerzam tabelkę, bo gdzieś się już zagubiła Starające się Nick………............Data @ …….....Test …….....Cykl starań MoNikkka86........21.07...........24.07................3 Ptakowa............24.07...........26.07................12 kasiula86............25.07...........28.07.............. .1 Achaja82...........11.08...........12.08................ 2 zabcia86...........15.08...........16.08................ 2 tulipanek…….......19.08............20.08.... ...........6 Sylvia25..............4.08.............................. .... Edusia83................................................ Tulipanek - policzyłam ci cykl 28dni jak za krótko to zmieniaj. Jak widać kolejna do testowania MoNikkka86 - trzymam kciuki iczekam na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick………............Data @ …….....Test …….....Cykl starań MoNikkka86........21.07...........24.07................3 Ptakowa............24.07...........26.07................ 12 kasiula86............25.07...........28.07.............. .1 Achaja82...........11.08...........12.08................ 2 zabcia86...........15.08...........16.08................ 2 tulipanek……....... 25.08...........29.08.... ...........6 Sylvia25..............4.08.............................. .... Edusia83................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta! :) Ja też ze swoim ukochanym, staramy się o dziecko. Tak bardzo intensywnie, to dopiero od 3 miesięcy. Do tej pory, nici. Zawsze z wielką nadzieją szłam do łazienki wykonać testy, a kiedy wynik był negatywny, mialam doła i ogromne nerwy przez kilka następnych dni :-O Wrrr! Cykle mam bardzo nieregularne. Od 24 do 29, a nawet zdarzyły się ze 3 razy (w ciągu 2 lat), 31-dniowe. Raz aż 36, gdzie byłam niemal pewna, że jestem w ciąży. Na ogół jednak, jest to przedział 25-28 dni. Dziś jest 29 dzień cyklu i cisza. Tzn. nie taka zupełna cisza, bo w 21d.c, pojawiło się trwające 5 dni, plamienie. Bardzo dziwne -takie, że wkładka była odrobinkę za cienka, by nie pobrudzić bielizny, a znowu podpaska (mimo że najmniejsza z możliwych) -zbyt duża, na tego typu krwawienie. Czyli takie nie wiadomo, co. Nie odczuwałam absolutnie żadnych boleści miesiączkowych (a miewam ogromne bóle brzucha w czasie menstruacji, gdzie bez łykania kilka tabl. pyralginu na raz, konam!, no i do tego wszystkiego, okres jest bardzo intensywny) :-O Kurcze, sama nie wiem, co myśleć. Nie chcę się nakręcać, w końcu dziś \'dopiero\' 29 dzień (traktując zeszłotygodniowe plamienie, jako bez znaczenia) Dziś pojawił się także mleczny, gęsty śluz. Piersi mnie jednak prawie wcale nie bolą (a przed okresem zawsze miałam mega wrażliwe, aż ułożyć się do snu nie mogłam, żeby nie jęczeć z bólu). Boję się zrobić test, żeby kolejny raz, nie okazało się, że jednak nie jestem w ciąży :-O Źle znoszę rozczarowania. Poczekam jeszcze kilka dni. Jeśli @ nie przyjdzie, to dopiero kupię teścik (chociaż korci mnie już dziś) ;) Pozdrawiam wszystkie kobietki, starające się o dzidzię. 👄 Postaram się tu jak najczęściej zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aszti 🖐️ Takie dziwne, słabe krwawienieto może być implantacja ale 5 dni to trochę długo, więc sama nie wiem. Skoro zazwyczaj masz krótkie cykle to w 29 dniu powinien być już wiarygodny. Trzymam kciuki. Jak masz ochotę to dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja, bardzo chętnie dopiszę się do tabelki, tylko, że u mnie cykle są nieregularne i trudno mi dokładnie zaznaczyć datę nadejścia @ . Kochana, mówisz o implantacji - własnie wyczytałam w necie, że to zjawisko u kobiet, występuję w siódmym dniu po zapłodnieniu. Szybko spojrzałam w kalendarz i widzę, że u mnie owulacja była 7 lipca (no i wiadomo, co się za tym kryje;) ) , a plamienie pojawiło się dokładnie 14-ego, więc tak jakby równiutko 7 dni po potencjalnym zagnieżdżeniu się zarodka w ścianie macicy! Jenyyy! To by było cudowne!!!!!!!! Teraz to się dopiero nakręciłam na maxa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny w sumie to wszystko jest możliwe. Moja kuzynka dowiedziała się dopiero w 4 miesiącu ciąży że spodziewa się dziecka a wszystko przez to że normalnie miała przez 4 miesiące okres :) Więc nigdy nic tak do końca nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvunia, dzięki Kochana! Nawet nie wiesz, jak ja sobie sama tego życzę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja -bardzo, ale to bardzo chciałabym, aby były dobre wieści w tym temacie, ale okrutnie boję się zrobić test. Kilka razy się zawiodłam i teraz czuję lęk przed jego wykonaniem. Mam chęć poczekać jeszcze kilka dni. Oczywiście, nie wiem, czy wytrzymam, bo ja taka w gorącej wodzie kąpana, ale zobaczymy. :D Jakby co, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę :-) jeszcze godzinka i koniec pracy :-D potem zakupy i meblowanie malowanie ;-) hehehe juz sie nie moge doczekac az mi sie humor poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz z tym testem bo wczoraj przezywałam to samo juz mialam nie robic ale kolezanka mi sms wyslala zeby w koncu zrobila no i zrobialm- i wyszło to czego sie obawialam a rano dostalam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aszti wytrzymasz, wytrzymasz :P Ale jak już zrobisz to od razu napisz bo my tu wszystkie trzymamy za siebie kciuki nawzajem i czekamy na jakieś dobre wiadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick………............Data @ …….....Test …….....Cykl starań MoNikkka86........21.07...........24.07................3 Ptakowa............24.07...........26.07................ 12 kasiula86............25.07...........28.07.............. .1 Achaja82...........11.08...........12.08................ 2 zabcia86...........15.08...........16.08................ 2 tulipanek……....... 25.08...........29.08.... ...........6 Sylvia25..............4.08.............................. .... Edusia83................................................ Aszti..............20/21.07.............?.................. 3 Kurcze, wybaczcie, naprawdę bardzo ciężko mi dokładnie wpisać datę @, przez tę nieregularność. No, ale że zakładałam, że w niedz./poniedz. dostanę, to tak zaznaczyłam. :) Co do testu, wciąż się waham. Poczekam 'spokojnie' kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybylam na godzinkę na miasto a tu w czasie mojej nieobecności takie rzeczy sie dzieją :) Aszti trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie(i te u rak i te u nóg) :) Zobaczysz, że wszystko bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asztu - nie przejmuj się - ja też wpisałam daty tak na oko ;) Zawsze przecież można poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×