Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

oczywiste jest, że nie możesz przerwać w środku opakowania. Ja jednak bałabym się, że po odstawieniu tabsów @ może przyjść z nienacka, lub nastroje bedą bardzo różne (ja własnie tak miałam). A przecież to nie o to chodzi.... ślub ma się tylko raz w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego się zastanawiam czy jednak nie wykorzystać tego jeszcze jednego opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dziewczyny macie racje, bo od nowego cyklu organizm sam by pracowal bez wspomagacza,a tak to moglby szok przezyc dopiero teraz mi sie przypomnialo.tak samo organizm glupieje jak mu sie przerwy miedzy opakowaniami nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jeżeli ostatnią tabletkę weźmiesz jak pisałaś 1 sierpnia, dostaniesz krwawienie z odstawienia to mało prawdopodobne żebyś w ciągu 3 tyg dostała okres. Jeżeli chodzi o humorki po odstawieniu to ja nie miałam żadnych, wręcz przeciwnie czułam się lepiej psychicznie, że już nie muszę ich brać i mogę zacząć staranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że decyzję o odstawieniu musisz podjąć sama tak żebyś Ty się z tym dobrze czuła :) My możemy tylko radzić :) Ale im szybciej je odstawisz tym szybciej będziesz mamusią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugim dylematem jest to że chciałam iść jeszcze przed ewentualną ciążą na badania a moja lekarka wróci dopiero we wrześniu a do inne za żadne skarby świata nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego pisałam że nie ma tutaj reguły. Każdy organizm jest inny... Ważne jednak żebyś sama chciał odstawić tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia... więc teraz masz jasną sytuację... weź jeszcze to 1 opakowanie a w międzyczasie możesz robić badania... z wynikami prosto do lekarza. Cytologię możesz zrobić już podczas najbliższego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny ale szybko piszecie :) Ja siedze w pracy i nie zawsze moge odpisac... Co do ślubu to my na przykład nie mielismy slubu jak zaszlam w ciaze. W czasie ciazy wzielismy cywilny dla nazwiska dziecka. A teraz wezmiemy koscielny niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuszcze was na troch, bo musze sie w koncu ubrac:) mam dzis wolne i jeszcze na szlafroku biegam, a tu jez czas obiad robic:)pewnie juz dzisiaj nie usiade do kompa bo jak moj facet przyjdzie to nikle na to szanse pozdrowienia i do jutra w razie gdybym sie juz nie dopchala dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia - ale masz fajnie :) Ja też chcę w szlafroku po mieszkaniu biegać a nie w pracy siedzieć... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cos za cos:( pracuje 2 dni po 12 godz zeby miec potem 2 dni wolne i tak w kolko 7 dni w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny dzis juz sroda:) niedlugo weekend:) i bedziecie mialy wolne a ja w sobote pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w piatek w pracy jestem i nie bedzie kiedy bo w sobote rano trza wstac:(ale damy rade a jak mowilam mojemu facetowi ze plemniki dojrzewaja to sie ze mnie smial i o malo z lozka nie wypadł:)chichral sie jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie boje wydatków na dziecko i ze sobie finansowo nie poradzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA no ale ty już masz jedno dziecko więc wiele rzeczy ci po nim zostało. Na pewno dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe porządki w tabelce: NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ Ptakowa.......|......24.07......|.....26.07.......|..... .12....... Achaja82......|......11.08......|.....12.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....11.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|...................|...................|. ................ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ....3...... J_A_N_A - może się dopiszesz w wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, mam cały pawlacz zapchany workami z małymi ciuszkami i butami po Justysi (nawet nie zdawałam sobie sprawy ze moze sie tego az tyle uzbierac!!! a czesci nawet Justysi nie zalozylam) ale wiem tez ile kosztują pieluchy, kaszki, jedzonka, szczepionki itd a w moim przypadku bedzie to razy dwa... Małe porządki w tabelce: NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |_____________|____________ MoNikkka86.. |......21.07......|.....24.07.......|.......3........ Ptakowa.......|......24.07......|.....26.07.......|..... .12....... Achaja82......|......11.08......|.....12.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....11.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ..6........ Sylvia25.......|.......4.08.......|.................. |................ Edusia83......|...................|...................|. ................ Aszti...........|...20/21.07.....|.....22.07.......|.... ....3...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|....................|.......-3...... Napisałam -3 bo zaczynam od pazdziernika zaraz po szczepionce na WZW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do 15 :) i bardzo mnie to cieszy, bo potem moge sobie jeszcze pozałatwiać pare rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×