Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

zaraz po pracy jade do banku na chwile no i do domciu , zjemy obiadek i biorzemy sie za malowanie mebli, potem prasowwanie mnie czeka i łóżeczko :D a rano znowu do pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... tulipanek fajne masz plany :) ja dzis sie wybieram do mojego lekarza rodzinnego, żeby mi dał skierowanie na badania ogólne, krew, mocz... zawsze to troche kasy zostanie w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam isc na to USG w 12 dc ,wiec wypada na 1 sierpnia wizyta dzwonie dzis zeby sie zarejestrowac a tam mowia ze lekarz przyjmuje tylko do 30 lipca a potem ma urlop no i sie zarejestrowalam ale to dopiero 9 dc wiec nie wiem czy cos to da musze sie zapisac jeszcze do innego i zobacze co mi inny lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ale mam dzisiaj zapieprz, a Wy piszecie jak nakręcone, hi hi. Ledwo nadrobiłm z czytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - warto zrobic takie badania... Ja wlasnie niedawno robilam, w ramach przygotowan do ciąży... Krew wyszla super, a mocz... nic mnie nie bolałao a okazało sie ze mam bardzo liczne bakterie i zapalenie pecherza. poszlam do urologa i juz 2 tygodnie jestem na antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - wlaśnie wiem, że warto. Już od dawna się wybieram do doktora, ale że panicznie boje się igły to odwlekałam to ile dawałam rade. Teraz sie jakoś przemogłam. Oprócz badań ogólnych chciałabym zrobić jeszcze TSh i FT4, ale za to niestety bede musiała zapłacić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale po co te badania? to mzoe miesc zwiazek z trudnościa zajscia w ciaze? tzn złe wyniki jakies?? moze i ja jakies zrobie tylko ze jak pytala gina o jakies badania to poweidzial ze nic nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dziewczyny jakimś szyfrem piszą :P Co to TSh i FT4 ? PO co sie to robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tarczycy. Ja długo leczyłam nadczynność tarczycy. Teraz już od lat nie biorę leków, ale moja pania endokrynolog zapowiedziała mi że jak bede chciała izajsc w ciąże, to mam sobie sprawdzic ich poziom. Wiem, że ma to ogromnyt wplyw na dziecko no i na samo zajscie w ciąze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zobacze co mi powie lekarz- i jeden i drugi sama zrobilam bym teraz testosteron bo mialam kiedys dwukrotnie wyzszy a z tego co sie oreintuje przez to nie mozna zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia ja przez kilka lat brałam tabletki na tarczce i ciągle się po nich żle czułam i żaden lekarz nie umiał mi ich odpowiednio dobrać więc je rzuciłam i zaczęłam brać tabletki anty po których o niebo lepiej się czuję. Dlatego do tej pory je zażywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to gin też mi tylko zalecił cytologię. Z reszta kazał nie przesadzać. Stwierdził tylko ze mogę sobie zrobić badania kontrolne- takie ogólne(morfologia, moacz). Na cytologię miałam iśc teraz w tym cyklu, ale nie mam pojęcia kiedy ja tą @ dostanę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się czuję normalnie. Dalej mnie brzuch chwilami pobolewa. Bardzo bym chciała nie dostac, ale wiem, że dostanę ta @ parszywą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tarczycę leczyłam sie od 1 klasy szkoły podstawowej, a skończyłam jakoś w liceum, bo wtedy miałam już dobre wyniki. Mój rocznik to efekt Czarnobyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kolejna bedzie z negatywnym wynikiem?? niemozliwe :-( :-( :-( ach to zycie jest niespraweidliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, ja po tylu pojedyńczych kreskach już się trochę przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadizeje ze to sie skończy i zaczną sie sypac 2 kreseczki dobra kobitki ja sie powoli zbieram do domciu zycze miłego popołudnia do jutra :-)🖐️ papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznik 83 :) więkdzość dzieciaków z tego rocznika miało problemy z tarczycą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×