Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Nickola u mnie starania utkneły w martwym punkcie. Jak narazie czekam, aż luby wróci z delegacji i bierzemy się pracy :) Nio ale do tego cxasu jeszcze 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia i Nikola 🖐️ Edusia znowu zostałaś sama ? Ach te delegacje. My już zaczeliśmy starania. Zrobiłam badania i wszystko ok więc nie ma przeciwwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! 🖐️ a ja znowu dostalam kolejne skierowanie na badania tym razem DHEAS co tydzien mnie kłują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ten wysoki testosteron nie dostalam jeszce nic gin kazał isc na konsultacje to dermatologa i jeszcze zbadac jego przyczyne - czyli to DHEAS w srode kojena wizyta u gina z kolejnym wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia tak własciwie to mój M wyjeżdża na jedną dwumiesięczną delegację w roku :( co roku jest to lipiec i sierpień... I tak od 3 lat wakacje spędzam sama... nio ale nie ma nic za darmo... teraz już odliczam dni do jego powrotu :) doczekac juz się nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku a ty chodzisz prywatnie do gina czy na kase chorych? Takie prywtne wizyty pewnie kosztują fortune... :( Najwazniejsze jednak, żeby dały efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęscie na kase chorych znalazłam dobrego gina al ena usg jezdze do niego prywatnie więc to peweni duzo daje w przychodni nie maja jeszcze USG ale u niego płace 30zł a wszedzie jest ok 50-60zł za USG więc nie jest żle no i badania mam za darmo a tak to byl musiala płacic ok 20-30 za jedno badanie bo takie sa ceny tych co ja robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - witam po długim weekendzie 🖐️ Kurcze po tym wolnym strasznie zawalona robotą jestem :o Weekend minął mi pracowicie i przyjemnie na malowaniu nowego mieszkanka - co tam, że nie ma podłóg, ważne, że ściany kolorowe i pojawił się pierwszy żyrandol, bo ciemno było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia - muszę przyznać, że nie zazdroszczę takiej dwumiesięcznej rozłąki, ale dużo już Ci nie zostało 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ja teZ MAM PO URLOPIE KUPE ROBOTY A NA DODATEK SIEDZE NA ZASTEPSTWIE.. ups caps lock sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test i nie jestem w ciąży. Niby powinnam odetchnąć z ulgą ale jakoś mi żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana nie przejmuj się głowa do góry trzeba być dobrej myśli trzymam za nas wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie mam @. Własciwie to na tescie byl cień cienia kreski... ale uznałam to za złudzenie wzrokowe... W poniedzialek ide do gina na wyniki badan cytologii. Mam nadzieje ze do tego czasu cos sie wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌼 JANA - przykro mi, że jedna kreska, ale właściwie to chyba się spodziewałaś, bo w końcu się zabezpieczaliście. Skończcie już z tymi gumkami i do roboty :) Ja jak już pisałam nie raz po odstawieniu tabletek pierwszy cykl miałam 40 dni, więc nie martw się zbyt brakiem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja jestem ostatnio trochę zagoniona więc nie mam tyle czasu żeby spokojnie sobie z wami poklikać :( Od jutra już mnie chyba nie będzie bo idę na urlop przed ślubem bo musimy jeszcze wszystko dograć do końca. Jana skoro jeszcze nie masz okresu to może nic straconego. Ja jakoś dziwnie się czuje. To mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek i od razu wzięliśmy się do roboty, ale coś mnie dziwnie boli brzuch a na @ to jeszcze dużo za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny jak tam staranka sylwia ja też jestem pierwszy cykl po odstawieniu plastrów i teretycznie nie zabezbieczaliśmy się w dni płodne teoretycznie dni plodne bo nie stety chyba ic nie idzie określić po odstawieniu tak czy inaczej mnie tez bardzo dziwnie pobolewa brzuch na dole czuje taki ucisk do @ było by jeszcze sporo czasu chyba że naprawdę wszystko się rozregulowalo no ale jak dlamnie to mam taką maluteńką nadzieję jak iskierka że tam w środku jednak coś się zagnieżdza napisz dokładnie jak i gdzie cię boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola Ja też mam taką nadzieję, oboje z moim mogę już powiedzieć mężem :) pragniemy dziecka. Wczoraj mnie kuło na przemian raz z lewej strony raz z prawej tak jaby jajniki a dzisiaj mam takie uczucie i ból dołu brzucha jakbym miała zaraz dostać @ a do tego to jeszcze daleko bo dopiero 31.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - jak tam przygotowania do ślubu ? O ile pamiętam to już w tą sobotę :D Denerwujesz się ? Ja w najbliższą sobotę też bawię się na weselu - oczywiście nie na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja dobrze pamiętasz ;) Jeszcze nie odczuwam żadnego zdenerwowania, tak prawdę mówiąc to nie mam nawet czasu się denerwować:) W czwartek idę dopiero odebrać sukienkę bo była jeszcze za szeroka no i jutro mamy do odbioru garnitur i jeszcze musimy kupić dla mojego przyszłego męża koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Tez bede sobie zalatwiac slub... Musze znalesc czas zeby pojsc do aprafii po odpis swiadectwa chrztu i bierzmowania. @ brak totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zacznę wywoływac po kolei :P Meldować się i zdawać relację ze staranek :) Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|... ......2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|..... ....9....... tulipanek.......|......25.08.......|.....29.08......|... ......6........ Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|.... ....13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|. .......4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|. ........1........ zabcia86........|......08.09.......|......09.09.....|... ......3........ achaja82........|......14.09......|......15.09......|... ......3........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| ........-1........ nicola81 ........|......31.08........|.................|........-1... . ..... J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.....18.08.08...|... .....-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I.................. . .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×