Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim. 😘 Ja już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia :) Nareszcie urlop i to taki fajny :) Tulipanek trzymam kciuki żeby badania wyszły ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku z tym lękiem to Cię doskonale rozumie... my jeszcze nie zaczelismy się starać, a ja juz się boję, ze może coś być nie tak... tak to już jest jak się czegoś bardzo pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia jeszcze nie mam nic spakowanego. Wczoraj robiłam pranie i częściowo posprzątałam bo tydzień nas nie było w domu i strasznie się wszystko zakurzyło , ale niestety dzisiaj mnie czeka druga tura latania ze szmatką bo wczoraj późno wróciliśmy z pracy i nie zdążyłam wszystkiego zrobić. Poza tym przywieźliśmy trochę nowych rzeczy i gdzieś je muszę poukładać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) robiłam sobie generalne porządki w biurze :) zmachałam sie troszke, ale było warto bo teraz jest tak czysto że mucha nie siada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam przez cały tydzień... szefa nie ma więc za bardzo nie ma mi kto wynajdywac pracy :) w końcu sama sobie znalazłam pożyteczne zajęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08.........?............1............?........... ...? Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom......22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto.....26 tulipanek.......15.09......17.09.........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09......23.09..........3..........Poz nań.......22l J_A_N_A........24.09.....27.09.......0......Ziel.Góra ...25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09.......?..............0......Poznan ...........24l. Loona_84......25.08......?................1......dolny sląsk.......24l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nam wcieło nicole więc poprwiłam jeszcze raz :) Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08......03.09.........1........górny śląsk......27.....Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Poznań..........22l J_A_N_A........24.09.....27.09..........0......Ziel.Góra..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09........?............0........Poznan .........24l. Loona_84......25.08..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam propozycje... jak aktualizujecie tabelke to kopiujcie ta ostatnia wklejoną, bo potem gdzies nam uciekają rzeczy które były dodane przez inne dziewczyny. Poprawiłam jeszcze Loone :) teraz juz chyba wszystko OK :D Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08......03.09.........1........górny śląsk......27.....Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........0......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóele to witam w piątkowy poranek :) dziś od ranan rozsadza mnie energia :) w niedziele wraca mój M i doczekac się już nie mogę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że dopisuje :) za pare godzin weekend się zaczyna.... same dobre informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jestem okropnie śpiąca.... Dalej mam @.... Chciałabym zeby sie juz wredota skonczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobote mam wizyte tesciów.... A w niedziele moze na działke jak pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi niestety chyba nie bedzie dane odpocząć. Trzeba będzie popracować nad wykończeniem mieszkania i porobić zakupy (to akurat nie będzie aż takie straszne :)) Musimy pozamawiać meble, bo za miesiąc się chcemy wprowadzić ,a nie ma nawet jeszcze podłóg. Do tego kafelkarz nas wystawił :o Padalec jeden ! Mam nadzieje, że w niedziele uda mi się męża namówić na chwilę wytchnienia i może jakieć kino :) bo od czasu jak ostatnim razem popsuło nam się auto pod kinem to nie chce tam jeżdzić :P Naprawa była baaaarrrrrdzo kosztowna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
WITAM TO DO POCZYTANIA DLA TYCH KTORE SIE NUDZA http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3241856&start=90 PRZECZYTALAM WASZ TOPIK W DWA DNI BO TEZ SIE ZACZELISMY STARAC, JAK MOJE 5 DNIOWE OPOZNIENIE W @ NIE OKAZE SIE FASOLKA TO SIE DOPISUJE DO WAS, POKI CO 2 TESTY NEGATYWNE A @ DALEJ NIE MA A NIGDY MI SIE TAK NIE ZDAZYLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześś Luśka :) No to miejmy nadzieje, że nie będziesz musiała się dopisywać, ale jakby co to zapraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny. U mnie nic nowego. Roboty huk, a lenia mam takiego, że szok. Dobrze, że już piątek! :) Powoli zcaczynam zbierać graty w mieszkaniu, bo najpóźniej za 3 miesiące się wyprowadzamy. Najgorsze jest to, że nie mam ich gdzie wywieźć, bo nasze mieszkanie jest akurat remontowane i nie będzie jeszcze długo nadawało się do zamieszkania ani nawet wstawienia mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka - dzięki za linka. Fajne niektóre historyjki - tylko, że pracować mi się odechciało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUŚKA28
JA PRACUJE OD 10 I TEZ JESZCZE NIE ZDAZYLAM NIC ZROBIC BO CZYTAM I SIE ZASMIEWAM NIERAZ W GLOS :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×