Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

my bralismy we frankach bo byla duzo mniejsza rata, ale musielismy miec zdolnosc jakby na 120% zeby nam dali we frankach bo inaczej to tyko w zlotowkach by wchodzilo w gre a to kilka stowek roznicy bylo, ale ten kredyt rok temu bralismy i nie iwem jakie teraz sa zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze nikomu ani slowa ze sie staramy bo wiem co by bylo, zyc by nam nie dali, malo tego nie powiem nikomu poki lekarz nie potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też jeszcze nikomu nie powiedziałam i nie mam zamiaru poki nic nie znajstrujemy, bo nie znioslabym chyba ciąglego pytania czy już i dlaczego tak długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomyslec ze ja myslalam ze to juz i na osytnich imprezach (a bylo ich ostatnio sporo) robilam za kierowce zeby nikt nie wypytywal czemu nie pije nic bo by sie zaraz zaczol ogien pytan a tu nic z tego w tym miesiacu, moze w nastepnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że ja jeszcze w pracy siedzę?!?!!!! Szok, kur....Od 7 rano!!! a jeszcze musze pojechac kupic sobie koszulę nocną na jutro, bo wyczytałam, że może sie przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
cześc dziewczyny niestety ja nie moge rano z wami pisać bo nie mam kompa w pracy (a szkoda ) u mnie narazie @ nie przyszła ale robiłam test i wyszedł negatywnie -niestety oby ta @ sie mi całkiem nie rozregulowała bo chyba oszaleje ale wiecie co jeszcze nie trace nadzieji bo mam wrażenie ze jednak coś jest bo jak badałam piersi to z sutka wypływa chyba siara ale tylko kropeleczka taka pyci i sama nie wiem co to może znaczyć bo mi się to nigdy nie zdazyło a wy laski nie wiecie co to może być jak coś to piszcie a w nocy to przeczytam a nie wiecie jak tam dominika bo coś się nie odzywa BUZIACZKI I CAŁUSKI DLA WAS DZIEWCZYNIKI -STARACZKI :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na siare to chyba troche za szybko ja w pierwszej ciazy dostalam przed porodem pare tygodni ale i tak zycze grubej drugiej krechy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam i jak u ktorejs cos sie zmienilo niech uaktualnia Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08......03.09.........1........górny śląsk......27.....Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........0......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. LUŚKA28.........28.09.......?.............2........opols kie..........28l....syn2lata ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu pierwszy raz:) Ja czekam na @ do końca tygodnia (niedzieli) później robię test. Do tej pory już 3 razy zobaczyłam szyderczą 1 kreseczkę... Ale wcale się nie załamujemy :D Pozdrawiam Staraczki i trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08......03.09.........1........górny śląsk......27.....Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........1......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............0........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. LUŚKA28.........28.09.......?.............2........opols kie..........28l....syn2lata ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08......03.09.........1........górny śląsk......27.....Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........1......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............1........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. LUŚKA28.........28.09.......?.............2........opols kie..........28l....syn2lata ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Witam wszystkie straczki :) wiecie co... doszliśmy do wniosku, że skoro dopiero teraz pojawił sie u mnie śluz płodny to przystępujemy do działań :) jesli sie uda to świetnie, a jeśli nie to bedziemy czekac na @ a potem starań ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... zapomniałam przywitac nową koleżankę :) :) korba trzymamy kciuki za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NICK............DATA @ ...TEST...CYKL STARAŃ..MIASTO...WIEK...DZIECKO _____________________________________________________ Pamposzek.....24.08......24.08..........9.............?. ...........? Aszti............ 31.08.....10.09..........4.............?.............? nicola81 ........31.08......03.09.........1........górny śląsk......27.....Maks 5l. Sylvia25.........1.09.......7.09...........1......Kraków /Bielsko-Biała...25l. zabcia86........08.09.... 08.09..........3.........kuj- pom.........22 achaja82.......14.09.....15.09..........3.........Trójmi asto......26 tulipanek.......15.09.....17.09..........7.......małopol ska.......28l kasiula86.......20.09.....23.09..........3.........Pozna ń..........22l Loona_84......24.09..........?...........1.......dolny sląsk.......24l. J_A_N_A........24.09.....27.09..........1......Ziel.Góra ..........25l....Justynka 2l. Ptakowa........28.09..... 03.10.........14........ok.Kłodzka....26l. Edusia83........30.08 ........?............1........Nowy Sącz.......25l marta84.........12.09........?............0........Pozna n .........24l. LUŚKA28.........28.09.......?.............2........opols kie..........28l....syn2lata ZACIĄŻONE NICK.........WIEK......TC......DATA PORODU......MIASTO......DZIECI ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Hej Dziewczyny I nastał kolejny dzień pracy.... Jutro i pojutrze bede bez mozliwości napisania bo bede na szkoleniu, bleeee, napewno bedzie nudne!!!! Witam Cię korba02. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona to przynajmniej bedziesz miała nam co opowiadać jak wrócisz :) wiecie co dziewczyny, mielismy wczoraj spotkanie w poradni rodzinnej przed ślubem. Babka mówiła o płodności i obserwacji cyklu... troche sie rozczarowałam, myślałam ze dowiem się czegoś konkretnego, a tu zonk :( nawet mój M powiedziła, że on wie na ten temat więcej niz ona mówiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki ja też sie melduje kurcze już mi tu 2 razy prąd wyłączyli i za kazdym razem musze właczas wszytko od nowa brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie popstykałam trochę z mężem :-( od soboty seksu nie było a chyba mam dni płodne :-( niby od piątk mam płodne ale coś temepratura nie podnisła sie więc nie wiem czy nie było owulacji czy co :-( niby w piatek ( 11 dc) gin mówił ze w prawym jajniku cos sie dzieje .... w piatek i sobote były staranka ale nie wiem czy nei za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz przypomnialam sobie ze w niedziele tez były staranka :-) czyli póki co 2 dni przerwy może sie sie pogodzimy-niby gadamy ze soba ale tak jakos..... kurde jak ja nie lubie takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku dla dobra sprawy pogadaj z mężem. Przecież nie bedziecie się wiecznie gniewac na siebie, wiec może lepiej już teraz się czule pogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wczoraj sie pokłocilismy a seksu w poniedzialek nie było bo stwierdzilam ze dam mu spokoj jeden dzien :D mial być wczoraj no ale przez tą sytuacje nie było a tak jakośmialam nadzieje ze moze w tym cyklu sie wreszcie uda ze tabletki dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku jeszcze nic straconego... plemniczki żyją długo więc 2 dni przerwy w przytulankach to nie tragednia. Ja bym nawet powiedziała, że to całkiem dobra sytuacja- tabletki zaczynają działać, staranka są (i pewnie jeszcze dziś też będą :) ). Teraz to tylko czekac na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak myslę. Nie ma co sie kłócić to nic dobrego nie daje. Ja się z moim jeszcze nigdy nie pokłociłam, tak, żeby sie ze soba nie odzywac, jak juz to jest lekka wymiana zdań, a raczej mój monolog i potem juz OK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Witam was po malej przerwie spowodowanej klopotami z netem,ale juz jest ok i nadrabiam zaleglosci! musze przeczytac co tam ciekawego napisalyscie zeby byc na bierzaco: ) Edusia a my dzis mamy pierwsze spotkanie w poradni...a ile wy macie tych spotkan? {Pozdrawiam dziewczynki i caly czas trzymam za wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my gadamy ze soba ale seksu nie bło :D tez jeszcze nigdy sie nie pokłocilismy tak zeby sie nie odzywac.no moze jakies 2-3 godzinki a potem OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona to nie ja biore tabletki tylko tulipanek :) my jak narazie idziemy na żywioł bez wspomagaczy :) marta spotkań w sumie mamy 3. Pierwsze już za nami, a nastepne mam za dwa tygodnie. Moze wtedy cos ciekawego sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie żadnych tabletek nie biore tylko kwas foliowy, a u gina byłam pół roku temu i tez na usg piersi, wtedy mi powiedzieli, że wszystko jest ok....ale tak sie zastanawiam czy nie powinnam iśc tak profilaktycznie? Co o tym myslicie? ale skoro wszystko ze mna ok....hmmm nie wiem juz czy jest potrzeba go odwiedzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy to też podjadam :D ja była u gina pare miesięcy temu, porobiłam badania ogólne i cytologię. Wszystko powychodziło OK więc powiedział, że możemy przystępowac do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszaleje z tym pradem już 4 raz wyłaczyli loona_84 ja byłam w styczniu u gina -zbadał mnie pwoeidzial ze wsyztko OK, w marcu byłam na USG -pwoeidzial ze wszytko OK nie ma zadnych przeciwksazań na ciąże i co??????? do lipca nie zaszłam w ciąze dopiero jak zmieniłam lekarza to sie okazało ze mam wysoka prolaktyne a wcześniejszy lekarz nie skioerował mnei na zadne badania dobrze ze nie czekałam dłuzej wiec radze dziewczynom ktore od jakiegos czasu sie staraja bezskutecznie zeby zrobiły sobie badania ja tez dobre sie czułam, nie bolało mnie nic a jednak wyniki pokazały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×