Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

A TAM GLUPIO NIE GLUPIO PRZECIEZ JAK TYLKO ZADZWONISZ TO MU KORONA Z GLOWY NIE SPADNIE JAK CI ODPOWIEDZI UDZIELI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierze elektronicznym w ustach - nie ma znaczenia gdzie się mierzy, ważne żeby zawsze w tym samym miejscu :) Trzymam go do sygnału dźwiękowego Tulipanek - ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła do niego, tak dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na forum bociana i tam pisza ze na poczatku ciazy mozna brac i nic sie nie stanie zreszt anie wszsytkie dziewczyny tak wczesnie sie dowiaduja o ciazy i biora bromek zazdwonie do niego jutro bo podobno ma wrocic pozno wieczorem weic nie bede mu zawracała głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksix
przepraszam ze wchodze w wątek ale potrzebuje pilnie informacji Mam dylemat związany z pierwszą wizyta u ginekologa w ciąży. Nie jestem przekonana, że jestem w 100% w ciąży, ale okres spóźnia mi się tydzień i test ciążowy wyszedł dwukrotnie pozytywny. (Cieszę się niesamowicie) Szukam, szperam i są oczywiscie różne rady - jesli test wyjdzie pozytywny albo jest podejrzenie bycia w ciąży trzeba od razu sie udac do gin. ale większość porad sugeruje aby pierwsza wizyta odbyła się miedzy 6 a 8/9 tygodniem. Bardzo proszę o dokladne informacje, ponieważ to moja pierwsza ciąża i nie chcę aby cokolwiek mogło zakłócic rozwój dziecka. Mam trudną sytuację ponieważ nie przebywam w kraju i muszę się oczywiscie rejestrowac do lekarza miesiac przed wiec prosze o szybka odpowiedz czy 6/7/8 tydzien to nie za pozno jak na pierwsza wizyte "prawdopodobnej" ciąży. Z góry wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas to jeszcze mało zaciążonych jest, ale moze dziewczyny, które już mają dzieci coś doradzą. Wydaje mi się, że 6 tydz. to najwcześniej, bo przedtem nic nie będzie widać na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć alexis Niestety nie potrafię ci pomóc bo dopiero sie staram o pierwsze dziecko....A tobie gratuluję!!! To wielkie szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksix ja wczoraj robilam test i tem mam 2 kreski mialam juz dzis isc do gina ale tylko dlatego ze biore leki i nie wiem czy mam je odsatwic ale zanim zaczełam leczenie gin mi mowil ze jak zrobie test i wyjdzie ciaza to mam przyjsc dopiero 2 tygodnie po zrobieniu testu-nie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja narazie uciekam potem robie drugi test to zajrze na chwile i napisze czy sie potwierdzilo-oby oby wiec trzymajcie jeszce raz kciuki za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksix
Ufff, z góry dziękuje za odpowiedzi, a przyszlym mamą z góry zalecam uzbroic się w cierpliwosc. zrobilam 4 testy i dopiero 5 i 6 wyszedł pozytywny. Oczywiscie zaczelam sobie wmawiac, że ze mna jest coś nie wporzadku. Ale teraz mam nadzieje, że testy sie nie myliły i za miesiac pojde do lekarza i potwierdzi, że w brzuszku rośnie maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja, ja tez kupiłam 20 testów owulacyjnych na allegro. Tylko juz w tym miesiącu nie testowałam, bo za póxno kupiłam. Kiedyś kupowałam w aptece ale wychodziło ok 45 zł za 5 testów i testowałam się wg ulotki i nic mi nie wychodziło, dopiero potem jak zaczęłam chodzić na monitoring owulacji i okazało się, że mam ją kilka dni później (jak juz mi się testy skończyły i nie miałam czym to sprawdzić, bo nie polece po kolejna paczkę za 45 zł). Ale moje są bez ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksis hmmm ja będąc w ciazy 1 raz u gina byłam w 7 tygodniu, zbadał mnie, dal skierowania na badania, ale nie robił USG. Na USG poszłam chyba w 10 tygodniu ciąży. Wtedy wyraźnie juz biło seruszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksix
a jak z objawami na poczatku? nie wiem dlaczego odkad jest prawdopodobne ze jestem w ciązy, nie moge jezdzic samochodem jako pasazer. robi mi sie słabo i niedobrze. zobaczymy jutro, przede mna 300km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę żeby pogratulować tulipankowi :) Tak ogromnie się cieszę że ci się udało :D Co prawda nie mam czasu żeby przeczytać wszystko co dzisiaj pisałyście ale zrobie to później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa, no własnie dlatego wzięłam od razu 20 żeby mi nie zabrakło, bo z tą owulacją to u mnie różnie - mam nadzieje, że sa one równie dobre jak te z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny, nie wiem, ale chyba sie nakręcam bo za bardzo o tym myslę, ale dzisiaj cały dzień boli mnie podbrzusze jak na @ i przed chwila zakręciło mi się w głowie i myślałam, ze będę lecieć do wc tak mi sie niedobrze zrobiło... Kurde moja podświadomość nieźle wariuje chyba, autosugestia....głupie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona, u Ciebie to chyba za wcześnie na objawy ciążowe, więc to raczej podświadomość. Spróbuj trochę wyluzować - wiem łatwo powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie łatwo powiedzieć... a może powinnam sie przejśc do lekarza skoro mi sie aki ból od kilku dni utrzymuje a nigdy tak nie mialam,...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula teraz kolej na ciebie najblizej z nas wszystkich ty masz do terminu @ i jak czujesz ze bedzie? a ty loona tez juz niedlugo :)dobry test taki z czuloscia 10 a nie 25 juz by pewno cos wykryl a jak masz takie bole to ja bym rozwazyla tą mozliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zasadzie mam termin @ taki jak Lonna ale na podstawie śluzu mysle ze owu była pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po tych sluzach nigdy nic sie nie moglam rozpoznac:) i strzelalaismy na slepo zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piątkowy poranek :-) no i zaczyna sie weekend ja go spędze chyba w łózku bo chyba sie przeziębiłam, boli mnie gardło, mam katar no a teraz nie moge zadnych leków brac-pije tylko herbate z sokiem malinowym lub z cytryną wczoraj powtórzyłam test i tez wyszły 2 wyrażne kreski załatwiłam numer do mojego gina i zadzwonilam wieczorem do niego z pytaniem co z lekami troche głupio mi było dwonic o 21 na komorke i przepraszałam go za to ale powidzial ze z taki wiadomosciami to moge dzowonic był bardzo miły i zadowolony ze nam sie tak szybko udało kazał bromergon odstawic a brac luteine i przyjsc za 2 tygodnie na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz na tym kursie przedmałżeńskim i babka tam zastrzeliła mnie wczoraj stwierdzeniem, że naturalne metody daję skuteczność antykoncepcji wieksze niż tabletki (czyli 99,9%)... :o Ehh.... Moze i tak jesli sie jest idealnie zdrowym, nigdzie sie nie wyjeżdza, nie ma sie zadnych stresów itp... no i nie jest sie po porodzie, przed menopauzą.... Heh tylko ze ja przed porodem np mialam cykle 21 dniowe... to chyba musiałabym sie wcale nie kochac albo 1 na miesiąc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku bardzo dobrze ze zadzwoniłaś :) Teraz wiesz na pewno co robic :) Z 2 tygodnie juz pewnie serduszko bedzie widac :) Ja wlasnie skonczylam przeziebienie, zarazilam sie od męża, a ja zaraziłam córcie :( Biedna teraz całkiem zasmarkana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche bałam sie dzownic ze bedzie zły ze mu w domu zawracam glowe ale dorbze ze sie zdecydowałam poweidzial ze bromek mial mi pomoc zajsc w ciaze obnizajac prolaktyne a skor cel zostal osiągniety to juz nei musze rbac a co do przeziębien to teraz taki czas wlasnie-pogoda sie drastycznie zmienila i sie zaczeło własnie pije herbate z cytrynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Tulipanku no teraz to już na 100% pewne po 2 teście że jesteś w ciąży:))) Super Ja na razie nie będę tego czułego testu robić, poczekam do następnego tygodnia i zrobie w zaplanowanym dniu, no chyba że mnie @ wczesniej nawiedzi:) My dzisiaj mamy w firmie pastowanie podlogi o o 13 musimy się zwijać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale jakos boje sie tego testu:P tulipanek życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonna mi tez sie wlasnie wydaje ze za wczesnie jeszcze, nawet w razie ciąży moze jeszcze nie wyjsc pozytywnie. Lepiej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×