Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Dokładnie ja bym jeszcze na miejscu JANY i Ptakowej nie przekreślala tego miesiąca. Byc może się udało:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja jak coś to w piatek lub sobote testuję ponownie. Chcoaż wydaje mi sie, że okres mi się spóźnia przez to HSG. Trochę mnie pomasakrowało w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jesli do soboty @ nie dostane to testuje w poniedziałek lub niedziele. A objawów jako tako brak. Czasem brzuch mnie gdzieś pociągnie i mam wrażenie ze dookoła smierdzi :p Ale śmierdzenie moze byc zwykłym fetorkiem a ciągnieciem objawem małpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Wczoraj miała taki zły dzień, że aż mi się o tym gadać nie chce. A @ dalej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) Ptakowa pomyśl o tym, że dziś jest nowy dzień i że na pewno bedzie on lepszy od wczorajszego... Mam nadziejie ze nic złego sie nie stało. Ja dzis zjadłam pierwsza tabletkę Luteiny... strasznie to niedobre :( przez pół godziny chodziłam z taką kwaśną miną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,bylam wczoraj u gin....dostalam zestaw badan dla mnie prolaktyna i hormony harczycy,dla mojego seminologiczne....boje sie jak nie wiem co.a nie wiecie ile takie badania kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Taka bardzo uśmiechnięta ta Twoja kwaśna mina Educia :) Żabcia, dobrze, że się wybrałaś do lekarza i dał Ci na badania, przynajmniej będziesz wiedziała co jest grana. Co to są badania seminologiczne ? Nie wiem ile to może kosztować. Robisz to prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ brak. W pracy mam zapierdziel. A jeszcze odchodzi od nas 1 osoba i jej praca tymczasowo spada na mnie zanim kogoś zatrudnią. A i tak zanim tą nową przyuczę to troche czasu mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to JANA współczuję, musisz teraz pracować za dwóch to pewnie jestes zawalona robotą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie nic nowego sie nie dzieje....jakieś nudne to życie ostatnio Dziecko by je z pewnością urozmaiciło:) Żabcia dobrze, że poszłaś do lekarza JANA współczuję, nieciekawie jest robić za dwie.... Ja mam dzisiaj troche pracy ,ale jakos zapału do niej nie mam. Kurde poszłabym juz na jakieś macierzyńskie :P odpoczełabym od pracy, chociaz ona mnie nie wykańcza,ale mimo to nie chce mi sie heheheh, czyste lenistwo:P Ile teraz macierzyńskiego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie jak zwykle nic nowego ,caly czas czekam na koniec roku:) Dokladnie od dzis zostaly mi 3 miesiace i wlasnie dzis zaczelam brac kwas foliowy i ograniczam palenie... z tym moze byc maly problem ale bede sie starac.W koncu jakis kroczek do przodu! Ja tez mam ostatnio sporo pracy, zastepuje w duzym stopniu szefowa ktora musi sie oszczedzac...Kurde, z jednej strony zazdroszcze jej... no ale zobaczymy czy jej sie uda wogole. A do slubu zostalo 1,5 miesiaca!jak ten czas szybko leci! Pozdrawiam i milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska tak mniej wiecej pod koniec tego tygodnia.Pozniej napisze wiecej bo musze do pracy leciec:( PAPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-)🖐️ poczytalam troche w necie o mdlosciach i stosuje kilka rad i poweim ze troche pomagaja przed wstaniem z łóka zjadłam banana a potem 1 biszkopta pomagaja mi tez mandarynki -( ponoc to dzięki witaminie C )jedna kobitka pisala ze jej zawsze przechodziły mdlosci po nich no i rzeczywisice jak tylko mi zaczyna sie robic niedobrze to zjadam 1-wlasnie przed chwila skończylam i juz mi lepiej :-) ale wiecie jakie to przyjemne jak nie czuje tych mdlosci-az sie usmiecham do siebie :D plamien juz nie mialam- tylko wtedy po badaniu wiec moze to rzeczywice nadżerke gin naruszył i temu krwawiło ale ide dzis do niego i zapytam o te mdlości bo wyczytałam ze sa jakies tabletki ktore to łągodzą i nie szkodza dzidziusiowi-zobaczymy co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj znac po wizycie co gin powiedzial bo moze nam ta wiedza wkoncu tez sie kiedys przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek ale Ci zazdroszczę że jestes w ciązy!!!!! :P:P Wiem, ze zazdrość to zła cecha no ale cóz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!!!!!!!! zarażam Was ciążą- tymi mdłościami, bólem piersi, zmianami nastrojów, płaczliwością i wszytkim z tym związanym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala poprawka:) Starające się: Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ Ptakowa...|.28.09.......3.10......14....ok.Kłodzka...... .26 Sylvia25...|.05.10.......9.10.......2.....Kr./B.-Biała.. ...25 zabcia86..|.15.10......20.10.......4.....kuj- pom.........22 Edusia83..|.16.10......18.10.......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10......18.10.......4.....Trójmiasto..... .26 marta84...|.09.10..........?........0......Poznań ..........24 nicola81 ..|.03.09.......04.10........2......górny śląsk......27...Maks 5l. Loona_84..|.21.10......23.10......2......dolny sląsk.......24 J_A_N_A...|..........................2......Ziel.Góra ........25..Justynka 2l Aszti.......|.23.10......27.10......6......Warszawa..... ..32 LUŚKA28...|.24.10.........?........3......opolskie...... ....28...syn2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009......I.lubuskie I 1.... Tulipanek-...28....I....6...I.....................I małopolska I GOŚCIE: ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie seminologiczne to badanie nasienia:)plemniczki nasze obejrza,a kosztuje 50 zł. reszte badań postaram się załatwić na kasę chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja chce tych fluidków jak najwięcej :D tulipanku na mdłości najlepsze są domowe sposoby, ale czasem konieczna jest jakas tabletka. Moja siostra tak wymiotowała, że była pare razy w szpitalu bo sie odwodniła. Jak bede znosic ciaże tak samo jak ona to czekają mnie trudne chwile. Ale jakos wcale mnie to nie odstrasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trochę napałam ale dla innych też zostawiłam :) Cieszę się tulipanku, że Ci trochę lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
hej dziewczyny widze że o mnie mało pamiętacie no cóż nie dziwię się ja tu bardzo mało z wami klikam na jutro mam termin @ ale dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test i wiecie co ja jeszcze teraz nie moge uwierzyć DWE KRESKI ta druga bladziudka bardzo ale to chyba dlatego że test robiłam popołudniu no i jest jeden dzień przed terminem spodziewanej@ Tulipanku to chyba dzięki twoim fluidkom jeszcze jutro albo pojutrze zrobie dla pewności drugi test pozdrawiam i całuski i fluidki dla was dziewczyny :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkola - WIELKIEM GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Fajnie ze ci sie udalo, jak sa 2 kreski, nawet slabe, to 100% ciąza :) Masz jakies objawy? Ja dalej czekam na @.... juz nawet na ciaze nie licze. Boje sie czy czasem nie mam za wysokiej prolaktyny :( Jak tylko @ przyjdzie ide zrobic sobie badania krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×