Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Gość 40tydzien ciazy
Czesc,u mnie bylo tak,ze pierwszy raz w zyciu pobolewaly mnie piersi przed okresem (ktory nie nadszedl). Co wiecej wyczulam jakies guzki i przestraszylam sie.Czekalam jednak na okres,bo wiem,ze takie rzeczy zdarzaja sie i po okresie przechodza.Jednak nie doczekalam sie,zrobilam test i wyszlo,ze jestem w ciazy.Poza tym nie mialam zadnych innych objawow.Zreszta cala ciaze znioslam (znosze) bez wiekszych problemow,ale niestety nie moge doczekac sie Dzidziusia.Jeden termin juz minal,a drugi mam jutro i zaloze sie,ze tez nic z tego.Jeszcze dwa tygodnie i sila rzeczy bede musiala juz urodzic,bo to podobno niezdrowo dla Małego.Czekam więc cierpliwie i zycze wszystkim takiej ciąży jaką ja mialam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak mi sie @ spoznia to juz widze wszystkie objawy ciązy u siebie a na tescie i tak 1 krecha wiec teraz sie juz nie bede napalac,a kolezanka mi pisze ze z 3 jest w ciazy i sie ciesza, a ja swoje pierwsze i ona swoje drugie rodzilysmy w nieduzych odstepach czasu wiec sie podtrzymywalysmy na duchu,tak wiec fajnie by bylo zebysmy znow dzieciaczki mialy z tego samego roku, ona ma na luty wiec ja mam jeszcze chwilke czasu zeby sie zmiescic w 2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska więc do dzieła- przed nami pracowity tydzień:D Ja juz spadam do domu, dzisiaj miałam tyle roboty że szkoda gadać, polowa zostala na jutro a jutro zapowiada się kolejny cieżki dzien... Ale co tam, wczoraj obchodziłam z moim 5 rocznicę:) Dostalam zloty łancuszek z serduszkiem i kwiatkiem:D Musialam sie wam pochwalic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci miło :) ja na pierwsze dwie nic nie dostałam (burak) a na trzecia ustalilismy ze nie robimy prezentow tylko jedziemy na jednodniowa wycieczkę wiec chociaz trzecia rocznica sie udała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze jakos przed slubem pamiętal bardziej o prezentach na rocznice poznania,po slubie tak zburaczał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ale my jeszcze przed ślubem jesteśmy:D więc może dlatego pamieta:P a co będzie po slubie to zobaczymy...o ile wogóle ślub bedziemy mieli bo jakos nie jest mi papier potrzebny do szczęscia, a z ochrzeczeniem dziecka nie ma wiekszych problemów... Dobra teraz to juz naprawde uciekam do domu:) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianak
Witajcie dziewuszki! U mnie dalej nie ma @ i mam nadzieje ze małpa sie nie pojawi przez najbliższe 9 mcy:) Testu jeszcze nie robilam czekam nie chce sie nakrecac niepotrzebnie. Trzymam za wszytskie kciuki aby zaciazyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
cześć dziewczyny ja jak zwykle sama do siebie niestety taki mój urok trzymam za was dziewczyny kciuki aby wszystkim się powiodło :):):):):):):):):):):):):):) u mnie masakra jest mi nie dobrze stracznie mnie czyśći i nie moge dotknąć swoich piersi okropne mam nadzieję że to tylko tymczasowe do lekarza idę w środe i jestem strasznie ciekawa co powie nie wiem może to jeszcze za wcześnie no nic troche znów wam o sobie zanudzam całuski pozdrowionka i ciążowe fluidki dla was dziewczynki:):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesc dziewuszki:) dlugo mnie tu nie bylo ale mam kociol no i stresik boje sie badan ide w srode znowu do gin moze dostane skierowanko na kase chorych widze ze dolna tabelka sie ladnie zapelnia,superkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
to znów ja bo mi się coś przypomniało nie chce za nudzać ale i tak napisze gdzięś na forum przeczytałam (ale u mnie po fakcie)ż najlepiej robić dzidzie po kliku lampkach wina lub innego alkocholu tzn na lekkim rauszu i wiecie co mnie chyba to pomogło ja akurat nie w czasie owulki ale przed pisałam że ide na wesele no i trzy dni przed dostałam okres i byłam wściekła że nie udał się za pierwszym razem no i upiłam sie w trupa ale już na koniec jak czekaliśmy na transport i po tym zdarzeni powiedziałam sobie że to olewam co ma być to będzie grunt to się odstresować nie wiem może mi to wesele pomogło a tak nawiasem to ja prawie wogóle nie pije i kuzyni mieli ze mnie niezły ubaw bo jeszcze mnie takiej nie widzieli no nic dziewczyny życze wam miłej pracy :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
o cześć żabciu widze że nie tylko ja buszuje w nocy po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola81
hej dziewczyny jak się wkleja takie suwaczki bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! dzisiaj jestem tu pierwsza:) To przez to ze nie moge ostatnio spac, chyba z emocji przed slubem no i przez myslenie o dzidziusiu.kombinuje jakby tu przyspieszyc moja ciaze ale chyba sie nie da:( musze czekac do konca roku, tlumacze sobie ze to jeszcze troche, ze szybko zleci ale to niewiele pomaga :( no ale musze wziasc sie w garsc i uzbroic w cierpliwosc. Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! Ja też już jestem. nicola, nie wiem czy nie za wcześnie u ciebie na tę wizytę, może jeszcze nie być nic widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja również musze sie uzbroić w cierpliwosc. Wiem ze musze zrobic badania na hormony a potem pewnie leczenie ... :( Pewnie troche to potrwa zanim mi sie uda... A do tego oblany egzamin na prawko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA przykro mi z powodu egzaminu ale glowa do gory:) nastepnym razem pojdzie lepiej:) A do kiedy musisz czekac ze staraniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja tylko na chwilke, żeby się przywitać, bo dzisiaj znów mam sajgon w pracy, więc pewnie odezwe sie dopiero okolo 15:) Milego dnia:) U mnie owulka chyba bedzie dzisiaj jutro, ale kurcze ostatnio nie mialam czasu na przytulanka i boje sie że dalej go nie będzie ,wiec ten miesiąc moze pójść na marne......mam nadzieję, ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja nie muszę czekać ze staraniami, tylko że i tak nic mi z nich nie wyjdzie, więc w zasadzie wychodzi na jedno... Prawie na pewno mam za wysoką prolaktynę. Dziewczyny a jakie jeszcze badania warto zrobic oprocz PRL? Testosteron? Hormony tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też się zastanawiam czy jakichś badań nie zrobić. Jak ktoś wie jakie badanie w których dniach cyklu się robi to byłabym wdzięczna za info. Edusia coś wczesniej wspominała, że prolaktyne około 20dc ale nie wiem czy ma to sens jeżeli owulka jest (o ile wogóle) znacznie później. Jak któraś sie orientuje to niech mnie oświeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja tez sie nad tym zastanawiałam, przecież przy 40 dniowym cyklu owulacje mam około 26 dnia cyklu. A moze to własnie o to chodzi, ze ok 20 dnia powinno sie miec jakis tam poziom prolaktyny a na wyniku masz np za niski lub za wysoki... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzę ze w odpowiednim momencie weszłam na forum :) Co do tych badan to mi gin powiedział ze własnie w 20 dc najlepiej widac zmiany w prolaktynie i progesteronie (w tym dniu powininna byc jakas konkretna wysokość tych hormonów). Jesli są odchyły od normy wtedy wiadomo od którego dnia cyklu włączyć progesteron czy też coś na zbicie prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a w tych moich 50 dniowych cyklach też owulka byłaby dużo później, o ile w ogóle występuje. Lekarz mi mówił ze czasem jest tak, że niby sluz płodny jest, ale przy zabyt wyskoiej prolaktynie rzeczywiście tee owulki nie ma :( Ja wczoraj zrobiłam sobie badania. Jutro będe mieć wyniki, wiec wszystkiego sie dowiem jak to jest z tymi moimi hormonkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 Jeśli chodzi o badania hormonalne, to ja Prolaktynę, Progesteron, Testosteron i DHEA, robiłam w 23 d.c Natomiast FSH, LH i estradiol w 5 d.c Tak zaleciła mi pani ginekolog/endokrynolog. Znaczy, te ostatnie powinnam wykonać w 3 (ew.4) dniu cyklu, ale że akurat te dni wypadały w weekend, to zrobiłam w poniedz., czyli piątego dnia. Powiedziano mi, ze jeden dzień obsunięcia, nie wpłynie negatywnie na miarodajność odczytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) dziewczyny, ale miałam wczoraj fajne popołudnie, zadzwoniły do mnie panie z pracowni sukien ślubnych, że moja sukienka jest już gotowa i moge sobie podjechac i ją odebrać ;) Teraz jak juz wreszcie mam sukienke w domu zaczyna do nie docierać, że to tylko 1,5 tygodnia \"wolności\" mi zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Edusia to korzystaj z tej \"wolności\":P Ja mam problem bo mój facet ostatnio tak zmęczony przylazi z pracy, że kladzie sie i od razu śpi...a dni płodne uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×