Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Nikt nic nie pisze więc ja się pochwalę, że wczoraj po raz trzeci zostałam ciocią. Siostra mojego męża miała cesarkę i urodziła córeczkę, więc dziś biegnę kupić jakieś ubranka - no cóż dla swojego nie mogę to chociaż cudze porozpieszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przeniosę się na jakiś inny topik dla staraczek, bo tu jest nudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola 81
ahaja nie uciekaj tylko zaglądaj częściej może wkoń cu dziewczyny się rozgadają a tak po za tym gratulacje dla cioci i nie martw się idzie wiosna i przylecą bociany do ciebie napewno tez zawitaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola 81
no i cisza jak ja mam czas to was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sorry, ze dzisiaj sie nie odzywałam, ale miałam duzo pracy i nie dałam rady. I tak juz powinnam z tad wyjść 15 minut temu, muszę się zbierać do domu.... Postaram sie jutro odezwać. Achaja gratulacje, że zostałaś ciocią:) Życze miłego kupowania ciuszków, to napewno przyjemne- ja też dzisiaj zaszalalam i kupiłam troche rzeczy na allegro dla mojego synka bo jak do tej pory to mam tylko jedne spioszki i skarpetki:) Buziaczki:*** aaaa Achaja tylko mi nie uciekaj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ Ulysses.....|.21.02.....24/25.02.....1.....woj. mazowieckie..20 achaja82..|.05.03.......08.03....... 7......Trójmiasto.........26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a. ......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląsk ie . .........27 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...24..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....24....|..22...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..20...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...20.|.....15.07.2009?.|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...:-O Myślałam, że może Dzień Kobiet miło zapamiętam (z racji planowanego wykonania testu, który w założeniu, miał okazać się pozytywny ;)), ale niestety, kolejny ZONK! 😭 Pozostaje mi cieszyć się szczęściem mojej siostry, która w dniu, kiedy przyszedł mój znienawidzony okres, zrobiła sobie teścik i okazało się, że jest w ciąży! 🌼 Mimo że planowała dziecko dopiero za jakiś czas, to jest cała w skowronkach, a ja, o mało Jej nie udusiłam z radości:D Suuuper! Przekazała mi fluidki, którymi się podzielę z potrzebującymi dziewczętami;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Oby i nam się udało!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Achaja gratuluję zostania ciocią :) Aszti w końcu się odezwałaś, ale mogłabyś częściej zaglądać. Co do dzidziusia to głęboko wierzę w to, że tobie i Achaji też się uda zajść w ciążę, w końcu trzymam za was kciuki ;) Ja wczoraj miałam wolne i trochę załatwień więc dlatego się nie odzywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aszti miło cie znów "widzieć" na forum:) Odzywaj się częściej do nas:) Ja dzisiaj mam troche nudnej roboty- takie klepanie, proste ale czasochłonne, ale postaram sie zaglądac do Was co jakis czas i cos tam napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dawno sie nie odzywalam bo pomyslalam sobie ze nie pasuje do tego topiku.Ale teraz....juz pasuje:) Zaczelismy starania o coreczke;) W niedziele skonczyl mi sie @ i mierze sobie temperature o 6 rano codziennie!!!Ale jestem wytrwala:) Mam nadzieje ze sie nam uda:) Jestem cala poddenerwowana-czekam na skok tempki jak na zmilowanie:P Pozdrawiam was i bede tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Widzę, że moje straszenie odejściem na inny topik pomogło i od razu się gwarno zrobiło :P Aszti - gratulacje dla siostry i dzięki za fluidki :) No i przykro mi, że u Ciebie znowu klapa ... Fretka - witam w szanownym gronie staraczek i zapraszam do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie bardzo wiem o co chodzi w waszej tabelce:( Jak sie do niej wpisuje??? doinformujcie mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka podaj mi: wiek, skąd jestes, kiedy masz termin kolejnej @ i kiedy planujesz wykonac test- ja cię dopiszę i przy okazji zmienie dane u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat,pochodze ze śląska ale teraz siedzimy w Szwcji, @ mialam 21 lutego pierszy dzien kolejna mam miec ok 23 marca a test zrobie????nie wiem zobacze co bede czula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.05.03.......08.03....... 7......Trójmiasto.........26 fretka83...| 23.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a. ......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląsk ie . .........27 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 Ulysses.....|.21.02.....24/25.02.....1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...24..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..24...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..20...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...20.|.....15.07.2009?.|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 Pozwoliłam sobie przesunąc ulysses dac na dól tabelki, bo termin @ dawno minął i nie zaktualizowała. U mnie juz 24 tydz sie zaczął, zmieniłam wiek na 25 lat, chociaz dopiero skończe w listopadzie ale rocznikowo 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie pozwolę jeszcze małe zmiany wprowadzić ;) STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.05.03.......08.03....... 7......Trójmiasto.........26 fretka83...| 23.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a. ......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie ... .........27 Ulysses.....|.... ?..........?...........1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...24..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..24...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..20...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...20.|.....15.07.2009?.|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 Podejżewam, że Ulysses trzeba będzie niedługo usunąć, bo pewnie sie niestara, ale dajmy jej jeszcze szansę :) loona przegiełaś z tym zmienianiem wieku :P ja nie zmieniam na rocznikowy, nie chcę być jeszcze aż tak stara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) a ja nadal nie jestem ciocia....:(malenstwo sie ociaga,zaczyna 42 tydzien w brzuszku u siostry juz po jutrze,wiecie co,siedze w pracy i mam megakaca....wczoraj mi jak nigdy piwo smakowalo jak sok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe achaja no ja zawsze z wiekiem jestem do tylu, bo wszędzie pytaja o wiek rocznikowo, a ja z konca roku jestem więc zawsze mam prawie rok do przodu:P zabcia wspolczuję- ja tylko raz przyszłam na kacu do pracy, ale to był koszmar- dzien wczesniej miałam wolne z kumpela z pracy i poszłam do niej na kawe a skonczyło sie na dwóch butelkach wina, mój facet musiał mnie zaprowadzic do domu i połozyc spac- dobrze ze budzik mam cyklicznie nastawiony:P rano jeszcze pijana byłam a kumpela prowadziła samochod w drodze do pracy hehe takze niezle było. to był pierwszy i ostatni raz- nigdy wiecej picia gdy na drugi dzien trzeba wstac do pracy:) Ok ja musze chwile popracowac, jak skoncze klepac te nudy to sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja82 i do innych dziewczyn starajacych sie czy probowalyscie tych testow owolacyjnych??? Slyszalam o nich ale nie wiem czy sa warte świeczki. Jak macie jakies doswiadczenia z nimi to napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś próbowałam, ale że mam cykle bezowulacyjne więc nich na nich nie wyszło ;) Z tego co wiem są trudne do interpretacji - nie wiem czy jest sens wydawac kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja jak moge zapytac dlaczego masz cykle bezowulacyjne???co jest powodem??? Powiem ci ze ja z 1 synkiem tez nie moglam zajsc w ciaze przez 1.5 roku,(dodam ze mialam jajniki cale oblepione w malych cystach ktorycxh nie szlo wyleczyc operacyjnie) ale lekarz po trudach i probach roznych lekow,przepisal mi leki na wywolanie jajeczkowania,bylo to tak ze przez 5 dni je jadlam a kolejne 5 dni musielismy sie dziennie kochac i zaskoczylo!!! Bralas cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w zeszłym miesiącu wykryto u mnie Zespół Policystycznych Jajników narazie lekarz dał mi tylko coś na uregulowanie cukli(Duphaston), mam to brać przez pół roku i jak w tym czasie nie zajdę to dopiero będziemy wywoływac owulkę. Ale jak mi się nie uda przez dwa cykle to przenoszę się do kliniki bezpłodności, tam się zajmą mną bardziej kompleksowo. A Ty się nie boisz, że znowu będziesz miała problem z zajściem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze dopiero teraz odpisuje. Ale nie matwie sie za bardzo bo jak juz wczesniej pisalam to mamy juz dwoje dzieci ,ale od zawsze jak jestesmy razem mowilismy ze bedziemy mieli 3 dzieci.A warunki do tego mamy wiec mysle ze teraz jest dobry czas.Ale boje sie z drugiej strony tego ze jak sie chce to nie idzie.Dodam ze drugi smyk nie byl planowany,i poszlo to bardzo szybko;P A teraz jak chcemy to zobaczymy jak bedzie. A co do twoich jajnikow to dziwie sie ze dopiero teraz to wykryli ja z cyctami borykalam sie od 15 roku zycia,mialam bardzo bolesne miesiaczki i mamie mojej sie to nie spodobalo i mnie zabrala na usg no i CYCTY raczej MNOSTWO CYST!!! Jedna lekarka to mi chciala jajniki wycinac-i jak poszlam na ostatnie usg przed resekcja a mialam juz wtedy 18 lat,lekarz ktory mi robil te usg zapytal-ile pani ma lat ze tu jest bezplodnosc stwierdzona,ja mu powiedzialam ,on mi tylko doradzil zebym przyszla do niego do przychodni i sie zapytal czy moge juz miec dziecko ja sie zgodzilam a on zaczal dzialac lekami oczywiscie a ja wtedy z moim narzyczonym sprawy lozkowe.No i 1.5 roku i sie udalo:) Ale sie napisalam -jak glupia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykryli dopiero teraz, bo takich mamy lekarzy. Wcześniej nie widzieli nigdy potrzeby robić USG, a moja poprzednia lekarka nawet jak taką potrzebę zobaczyła i wykonała badanie to jakimś dziwnym trafem nie widziała nic podejrzanego. Półtora miesiąca temu zmieniłma ginekologa no i wyszło szydło z worka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny we wtorkowe popołudnie widze że dziś się rozpisałyście i mam nadzieję że jeszcze nie zwiałyście do domków witam nowe staraczki w naszym gronie aszti i tobie w końcu się uda trzymie kciuki za was dziewczyny i przesyłam fluidki dla was :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick........|.Data @...|Test....|CyklStarań.|..Miasto....|..Wiek...|Dziecko ________________________________________________________ _____ achaja82..|.05.03.......08.03....... 7......Trójmiasto.........26 fretka83...| 23.03.........?...........1......Śląsk/Szwecja.....26 Aszti.......|.29.03.......05.04......10........Warszawa .......32 Ptakowa...|.....?...........?.........17.......ok.Kłodzk a. ......26 Eddi29.....|.....?...........?..........6........śląskie ... .........27 Ulysses.....|.... ?..........?...........1.....woj. mazowieckie..20 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|..TC..|...Data Porodu...|Płeć......|..Miasto......|...Dzieci ________________________________________________________ ___ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.......... .| .lubuskie. ...I....1.... Tulipanek....28....I...22..I....26.05.2009....I ...........|małopolska...I....-.... nicola81.....27....|...26..|...10.06.2009....|chłopak... |górny śląsk..|..Maks 5l. Dianak.......26....I...20...I...11.06.2009....|chłopak.. | warszawa....|.......... Loona_84....25....|..24...|...30.06.2009...|chlopak... | dolny śląsk..|....-...... Sylvia25...|.25.....I..20...I....16.07.2009...Ichłopak.. .|Kraków.......I........... J_A_N_A.....25....|...20.|.....15.07.2009?.|.......... . | Zielona Góra|.Justysia 2l kasza83......25....|...?...|....21.07.2009?..|.......... .|.łódź..........|.... LUŚKA28...|.28.....I..9....I....23.09.2009...I.......... ..I..opolskie.... I..syn 2lata GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań........22 marta84....Poznań .......24 MajkaMB1...Rzeszów.....28 zabcia86....kuj-pom......23 Edusia83....Kraków.......25 aktualizuje tabelke bo ten czas to naprawde ucieka dziewczyny robiłyscie może glukoze bo mi wyszlo wysoki poziom norma jest 70-110 a ja miałam 130 i nie wiem czy to coś poważnego bo przy piewszym dziecku nie robiłam tego badania i nie wiem co mam o tym myśleć doradżcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja ja mam czs to znów nie chcą ze mną klikać co ja z wami mam ...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×